Fotíte mobilem, tabletem, nebo kompaktem?

Pokud rádi fotíte živočichy a přírodu kolem vody a netoužíte si pořizovat zrcadlovku s drahým objektivem,je tato diskuse pro Vaše fotky.Nejde ani tak o super kvalitu obrázků,jako spíš o zachycený zážitek.Proto své fotky doprovázejte komentářem,případně i názvy zvířat.Samozřejmě by to neměly být vyložené mazanice,z kterých by nebylo nic poznat.-) Vím,že diskusí na podobné téma je tu víc,ale možná sem budou dávat své fotky ti,kdo by se mezi tzv.profíky neodvážili.-) Nebudou zde tolerovány provokace a sprosté hádky.Jinak se těším na Vaše zážitky z naší krásné přírody a s živočichy,které se Vám podařilo zvěčnit. Poděkování budou dávána za zajímavou fotku,nebo za celý soubor fotografií.
Autor diskuse: TEZAR - Profil , 28.1.2016 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Bušák Profil + Petr64 Profil

Když jdete rybařit,berete si sebou na focení :

A) Tablet2%

B) Mobil55%

C) Kompakt17%

D) Zrcadlovku13%

E) Kombinaci zde uvedených možností12%

Od 16.2.2016 hlasovalo 365 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NErva - Profil | Út 16.6.2026 20:11:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

MobiloFka , lelek.lesní - junior

    NPetr64 - Profil | St 24.12.2025 20:29:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Nějak mi zlobí fotopast. Při nočním focení mi bere jen srnčí a z divočáků pouze svítící oči. Je možný že by se to zaostřovalo hlavně na plot v popředí ?

      NVash - Profil | St 24.12.2025 17:12:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Taky jedna z dnešní procházky 😉🤘😤

        NPetr64 - Profil | St 24.12.2025 17:09:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Když už teda fšeci slavijó,tož aj fóglům zaparkovala na krmelcu nějaká chalka.

          NBušák - Profil | St 24.12.2025 16:08:17

          Pěkný a pohodový svátky chásko rybářská

            Np.horys - Profil | St 24.12.2025 15:42:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Z dnešního špacírku kolem řeky :)

              NErva - Profil | St 24.12.2025 12:53:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Přeji Všem ...

                N"VÁZA" - Profil | St 24.12.2025 8:05:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Přeji všem krásné a klidné Vánoční svátky.

                  Np.horys - Profil | Út 23.12.2025 23:07:11

                  Vash >> Děkuji Ti Chlapáku :),ano neuteče,musím utíkat za ním v bytovce si živel neužiji a utíkat před ním je už průser :D .Včera při pokusu o Mníka jsem si živel dopřál :) .

                    NVash - Profil | Út 23.12.2025 20:55:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    p.horys >> I tobě slunce f buši 😉🤘🤣 No oheň neuteče 😤

                      Np.horys - Profil | Út 23.12.2025 19:56:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Poklidný večer přeji Všem :) .
                      Pro nedostatek sněhu starší foto. Přání aktuální :) .

                        Np.horys - Profil | Ne 21.12.2025 21:45:17

                        Donrybarios >> Děkuji Ti :) i tomu,že u nás vysvitlo :) .Dnešní den byl důkaz toho,že se nedá věřit předpovědi ani TV :D . Původně mělo býti pod mrakem :) .

                          Np.horys - Profil | Ne 21.12.2025 21:42:39

                          Vash >> Děkuji Ti :),vím :) i Ty to víš příroda je TOP :) .

                            NVash - Profil | Ne 21.12.2025 20:03:02

                            p.horys >> Dyk ty víš 👍🤩🤘 Tady je mlha tak 14 dní 😕
                            Fajn večer i tobě 😉

                              NDonrybarios - Profil | Ne 21.12.2025 19:55:35

                              p.horys >> Nádhera!! U nás celý den mlha jako prase :(

                                Np.horys - Profil | Ne 21.12.2025 19:30:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Nádherný večer přeji Všem :) ,tak odcházel dnešní krásný den :) .

                                  NErva - Profil | Ne 21.12.2025 18:40:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Přistávačka ...

                                    N"VÁZA" - Profil | So 20.12.2025 8:15:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Včerejší návštěva na Pálavě se synem. Pouze cejn se podíval na břeh a vánočáci raději zalezli 😀. Na to že je prosinec tak počasí super a je tam nádherně 👍

                                      NSkříťa - Profil | Pá 19.12.2025 22:03:00

                                      Vash >> Já dřív četl hodně stylů, ale od střední spíš fantasy. Teď čtu už pátou knihu Neila Gaimana a ještě mě jich čeká dalších pět. Nejsem zvyklý na takový druh psaní, ale tvorba Gaimana se mi líbí víc a víc. 😉 Škoda že The Sandman je komix a ne klasická kniha. Hned bych ho začal skupovat. Musím pádit do hnízda a ráno na ryby.

                                        NVash - Profil | Pá 19.12.2025 21:39:22

                                        Skříťa >> Dík 😉 čtu fantasy, ale najdu a uložím 👍 Třeba někdy 🤘
                                        Našel sem a to je četba na den. A vypadá zajímavě. Udělám si kulturní vložku 😤

                                          NSkříťa - Profil | Pá 19.12.2025 21:06:53

                                          Vash >> Ahoj, já se do toho původně nechtěl vkládat, ale po skoro dvou hodinách mi to nedalo. :-D Přečti si "Poštolka pro pacholka" od Barry Hines. Je to pěkná, ale smutná knížka.

                                            Červené karty: rover, keltt