Fotíte mobilem, tabletem, nebo kompaktem?

Pokud rádi fotíte živočichy a přírodu kolem vody a netoužíte si pořizovat zrcadlovku s drahým objektivem,je tato diskuse pro Vaše fotky.Nejde ani tak o super kvalitu obrázků,jako spíš o zachycený zážitek.Proto své fotky doprovázejte komentářem,případně i názvy zvířat.Samozřejmě by to neměly být vyložené mazanice,z kterých by nebylo nic poznat.-) Vím,že diskusí na podobné téma je tu víc,ale možná sem budou dávat své fotky ti,kdo by se mezi tzv.profíky neodvážili.-) Nebudou zde tolerovány provokace a sprosté hádky.Jinak se těším na Vaše zážitky z naší krásné přírody a s živočichy,které se Vám podařilo zvěčnit. Poděkování budou dávána za zajímavou fotku,nebo za celý soubor fotografií.
Autor diskuse: TEZAR - Profil , 28.1.2016 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Bušák Profil + Petr64 Profil

Když jdete rybařit,berete si sebou na focení :

A) Tablet2%

B) Mobil55%

C) Kompakt17%

D) Zrcadlovku13%

E) Kombinaci zde uvedených možností12%

Od 16.2.2016 hlasovalo 365 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NErva - Profil | Út 16.6.2026 20:11:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

MobiloFka , lelek.lesní - junior

    NErva - Profil | St 31.12.2025 16:43:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Přeji všem hlavně zdraví a štěstí a taky spoustu krásných zážitků v přírodě
    edit. obrázek jsem si "pujčil"a krapet upravil :-)

      NErva - Profil | Út 30.12.2025 17:55:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Když se z útočníka stane oběť ....

        Np.horys - Profil | Út 30.12.2025 17:49:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Z dnešní foto meditace :) .
        Les i luka plny klidu a pohody :) .

          Np.horys - Profil | Út 30.12.2025 17:45:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Poklidný předposlední večer tohoto roku přeji Všem :) .

            NVash - Profil | Po 29.12.2025 16:11:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Jedna od kolejí 😉🤘😤

              NVash - Profil | Po 29.12.2025 9:23:47

              Erva >> Taky nemá chybu 👍🤩🤘

                NErva - Profil | Po 29.12.2025 8:59:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Vash - Když se to sejde , je to radost , kolikrát nafotíš za hodinu tolik a podruhé třeba půl roku skoro nic a trávíš času venku stejně ...

                  NErva - Profil | Po 29.12.2025 7:32:44

                  Vash - Mno co už , po měsíci mlh a inverzí konečně trošku fotitelno a hned tohle 😱

                    Nkaňka - Profil | Ne 28.12.2025 23:43:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Trochu zimních kouzel

                      NVash - Profil | Ne 28.12.2025 22:40:58

                      ŠUKI >> Bo si cyp 🤣😭🤘😝

                        NŠUKI - Profil | Ne 28.12.2025 22:09:22

                        Vash >> co také "PUTYCA" to slyším poprvé 🤔🤭

                          NVash - Profil | Ne 28.12.2025 21:57:18

                          ŠUKI >> Ty cype 😝 Mám spoustu setkání, ale nemám aparát 🖕 Sem víc venku jak ty f putyce 💪😤🤘

                            NŠUKI - Profil | Ne 28.12.2025 21:47:44

                            Vash >> Kdyby jsi svůj 🥃🥃🥃 čas věnoval focení, také bys určitě měl takové "úlovky" Jenže tobě je přednější...
                            Ale mi také 🤭🤫

                              NBulda 64 - Profil | Ne 28.12.2025 21:16:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Amatérské zachycení atmosféry posledních výprav

                                NVash - Profil | Ne 28.12.2025 20:39:27

                                Erva >> Hele Sašo jdi už do prdele 🤘🤩👍 Luxusní 😍

                                  NErva - Profil | Ne 28.12.2025 17:34:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Taneční to asi nebudou ....:-))

                                    N"VÁZA" - Profil | Ne 28.12.2025 9:11:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Procházka s vláčákem.

                                      NErva - Profil | Pá 26.12.2025 20:18:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Kopírování terénu ....

                                        NErva - Profil | Pá 26.12.2025 16:39:24

                                        Petr64 - Je fakt že by tu fotopast chtělo krapet spodkem podložit , aby si měl střed fotky přesně na krmelišti , další aspekt je ten jak daleko ji máš právě od krmeliště , protože podle toho co vidím tak přísvit končí právě těsně před krmelištěm z pohledu fotopasti , proto těm divočákům svítí pouze oči , protože je fotopast veme už jen okrajově , mrknout jaký má přísvit - jak daleko a případně pokud nepomůže podložení fotopasti , tak aby byl přísvit až za hranu krmeliště z pohledu fotopasti , tak musíš dát fotopast prostě blíže . Třeba na sloupek toho plotu.

                                          Nsasan111 - Profil | Čt 25.12.2025 10:42:23

                                          Petr64 >> Divočáci s čelovkama :-))))))

                                            Červené karty: rover, keltt