Fotíte mobilem, tabletem, nebo kompaktem?

Pokud rádi fotíte živočichy a přírodu kolem vody a netoužíte si pořizovat zrcadlovku s drahým objektivem,je tato diskuse pro Vaše fotky.Nejde ani tak o super kvalitu obrázků,jako spíš o zachycený zážitek.Proto své fotky doprovázejte komentářem,případně i názvy zvířat.Samozřejmě by to neměly být vyložené mazanice,z kterých by nebylo nic poznat.-) Vím,že diskusí na podobné téma je tu víc,ale možná sem budou dávat své fotky ti,kdo by se mezi tzv.profíky neodvážili.-) Nebudou zde tolerovány provokace a sprosté hádky.Jinak se těším na Vaše zážitky z naší krásné přírody a s živočichy,které se Vám podařilo zvěčnit. Poděkování budou dávána za zajímavou fotku,nebo za celý soubor fotografií.
Autor diskuse: TEZAR - Profil , 28.1.2016 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Bušák Profil + Petr64 Profil

Když jdete rybařit,berete si sebou na focení :

A) Tablet2%

B) Mobil55%

C) Kompakt17%

D) Zrcadlovku13%

E) Kombinaci zde uvedených možností12%

Od 16.2.2016 hlasovalo 365 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NErva - Profil | Út 16.6.2026 20:11:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

MobiloFka , lelek.lesní - junior

    NVash - Profil | Pá 19.12.2025 20:43:15

    Děkuji za odpovědi 👍😉🤘 Tak to je dobře, žrádla tu má dost 💪 A ještě jí ho vykrmuju 🤣

      NTEZAR - Profil | Pá 19.12.2025 20:30:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        NErva - Profil | Pá 19.12.2025 20:21:39

        Vash - Jasan v pohodě , dá v pohodě i holuba ...

          NTEZAR - Profil | Pá 19.12.2025 20:19:55

          Vash >> Bez problému.👍

            NVash - Profil | Pá 19.12.2025 19:45:17

            Erva >> Neé 😝🤘🤣 Mě lítá na zahradu paní krahujcová lovit vrabčáky. A že jí to jde 💪
            Hele může sejmout hrdličku 🤔 Nedávno sem tu z ní našel peří.....

              NErva - Profil | Pá 19.12.2025 19:41:15

              Vash - Díky , jestli tě to uklidní , tak tahle "poštolka" je z archivu :-)

                NVash - Profil | Pá 19.12.2025 19:37:31

                Erva >> S těma poštolkama mi sereš 😉🤘🤣 Parádes 👍

                  NErva - Profil | Pá 19.12.2025 19:09:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Junior...

                    Njxr - Profil | Pá 19.12.2025 6:30:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    U nás na rybníce. Když už máme tu zimu...

                      Np.horys - Profil | Čt 18.12.2025 21:47:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      TEZAR >> Plná pravda příroda je nádherná Čarodějka :) , dnes kouzlila :). Ještě pár okamžiků z dnešní meditace u řeky :),ryba nekousla i tak tam bylo nádherně :) . Než v tom městském šílenství :D .

                        NTEZAR - Profil | Čt 18.12.2025 21:06:42

                        p.horys >> Krása!👍 Připomíná mi to start rakety.🤓

                          Np.horys - Profil | Čt 18.12.2025 19:53:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Poklidný večer i noc přeji Všem :) .

                            NŠulas - Profil | Čt 11.12.2025 19:37:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Přidám taky papagáje.Foceno telefonem loni v prosinci u nás za barákem v lesíku. Delší dobu se zdržoval u krmitka, lidi se ho pokoušeli odchytit,avšak neúspěšně

                              NHonza7 - Profil | Čt 11.12.2025 17:36:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Na konec se mi podařilo zahlédnout znovu papoušky ara, bohužel už nebyly v takové pozici, že by byli vidět celý. Jak se říká kdo zaváhá, tak ať nežere a já svou ideální příležitost promarnil.

                                NHonza7 - Profil | Čt 11.12.2025 17:31:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Video Thumbnail
                                Tak snad tady se už nespletu - tenkozobec - přesněji pisila mexická.

                                  NErva - Profil | Čt 11.12.2025 16:38:18

                                  Vash - draveček - Díky hoši , už zase jen ten hnědý marast , místo sněhu ...

                                    Ndraveček - Profil | Čt 11.12.2025 7:38:33

                                    Erva >> pecka fotka👌

                                      NPiskořík - Profil | Čt 11.12.2025 5:23:14

                                      Honza7 >> Není zač….zajímavé fotky…..;o)

                                        NHonza7 - Profil | Čt 11.12.2025 2:15:33

                                        Piskořík >> Ahoj, moc děkuji za upřesnění.

                                          NŠUKI - Profil | St 10.12.2025 22:26:16

                                          kaňka >> Tož to jsem nevěřil,, ale co už 🤣

                                            Červené karty: rover, keltt