Fotíte mobilem, tabletem, nebo kompaktem?

Pokud rádi fotíte živočichy a přírodu kolem vody a netoužíte si pořizovat zrcadlovku s drahým objektivem,je tato diskuse pro Vaše fotky.Nejde ani tak o super kvalitu obrázků,jako spíš o zachycený zážitek.Proto své fotky doprovázejte komentářem,případně i názvy zvířat.Samozřejmě by to neměly být vyložené mazanice,z kterých by nebylo nic poznat.-) Vím,že diskusí na podobné téma je tu víc,ale možná sem budou dávat své fotky ti,kdo by se mezi tzv.profíky neodvážili.-) Nebudou zde tolerovány provokace a sprosté hádky.Jinak se těším na Vaše zážitky z naší krásné přírody a s živočichy,které se Vám podařilo zvěčnit. Poděkování budou dávána za zajímavou fotku,nebo za celý soubor fotografií.
Autor diskuse: TEZAR - Profil , 28.1.2016 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Bušák Profil + Petr64 Profil

Když jdete rybařit,berete si sebou na focení :

A) Tablet2%

B) Mobil55%

C) Kompakt17%

D) Zrcadlovku13%

E) Kombinaci zde uvedených možností12%

Od 16.2.2016 hlasovalo 365 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Erva - Profil | Út 16.6.2026 20:11:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

MobiloFka , lelek.lesní - junior

    Vash - Profil | St 12.11.2025 20:00:28

    Morus >> Si děláš prdel 😲 Twl hustý a závidím, abys věděl 👍🤩🤘

      Morus - Profil | St 12.11.2025 18:42:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Loňská polární záře na Lipně

        ŠUKI - Profil | St 12.11.2025 13:12:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Trochu slunná a vylétli...

          p.horys - Profil | Út 11.11.2025 22:15:12

          Vash >> Máš plnou pravdu :), mrtě ubývá :( ! Nejmodernější tradice je u hodně lidí trávit víkend v nákupním centru a pak doma na výkrmně :D . Omlouvám se ,to sem,ale nepatří :) . Užívejme těch přírodních míst i pradávných tradic :) .

            Vash - Profil | Út 11.11.2025 21:40:54

            p.horys >> Jo moc hezký 🤘🤩👍 Ubejvá takových míst co mají kouzlo a tradici 😕

              p.horys - Profil | Út 11.11.2025 21:27:22

              Vash >> Děkuji Ti :) . Nádherné místo i mí předci tam chodívali ! :) .

                Vash - Profil | Út 11.11.2025 21:06:19

                p.horys >> Jako z pohádky 🤩 I tobě fajn večír 😉🤘😤

                  p.horys - Profil | Út 11.11.2025 20:57:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Poklidný večer přeji Všem :). Dnešní chvilka nostalgie,za pár dnů o revír méně,asi přijde rozebrat ...

                    draveček - Profil | Po 10.11.2025 10:26:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Víkend na Hartě😉

                      PeSteh - Profil | Po 10.11.2025 10:09:21

                      za chvíli nebudeme vědět co je pravda a co ne :(

                        Erva - Profil | Ne 9.11.2025 19:35:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Od krakonoše ...

                          kaňka - Profil | So 8.11.2025 20:41:53

                          Skříťa >> Díky ☺️

                            Erva - Profil | So 8.11.2025 18:06:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Přistávačka ...

                              777vlcakk - Profil | So 8.11.2025 16:47:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Kouzlo uplnku

                                Vash - Profil | Pá 7.11.2025 22:49:57

                                p.horys >> Tady voda opadla už dávno 😭🤘🤣

                                  p.horys - Profil | Pá 7.11.2025 21:50:29

                                  Vash >> Děkuji Ti :) Voda snad ještě opadne ,tak snad test nových hraček na mikro MP potoku :) . Užívej a užívejme pohody :) .

                                    Mirek.V - Profil | Pá 7.11.2025 21:48:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Měsíc na rybách.

                                      Vash - Profil | Pá 7.11.2025 19:51:44

                                      p.horys >> Ale jó 🤩 i tobě krásný a barevný 👍😉🤘

                                        777vlcakk - Profil | Pá 7.11.2025 19:43:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Krásný uplnek

                                          p.horys - Profil | Pá 7.11.2025 19:31:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          Krásný :) ,poklidný :) ,dobrý večer i víkend přeji Všem :)

                                            Červené karty: rover, keltt