Fotíte mobilem, tabletem, nebo kompaktem?

Pokud rádi fotíte živočichy a přírodu kolem vody a netoužíte si pořizovat zrcadlovku s drahým objektivem,je tato diskuse pro Vaše fotky.Nejde ani tak o super kvalitu obrázků,jako spíš o zachycený zážitek.Proto své fotky doprovázejte komentářem,případně i názvy zvířat.Samozřejmě by to neměly být vyložené mazanice,z kterých by nebylo nic poznat.-) Vím,že diskusí na podobné téma je tu víc,ale možná sem budou dávat své fotky ti,kdo by se mezi tzv.profíky neodvážili.-) Nebudou zde tolerovány provokace a sprosté hádky.Jinak se těším na Vaše zážitky z naší krásné přírody a s živočichy,které se Vám podařilo zvěčnit. Poděkování budou dávána za zajímavou fotku,nebo za celý soubor fotografií.
Autor diskuse: TEZAR - Profil , 28.1.2016 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Bušák Profil + Petr64 Profil

Když jdete rybařit,berete si sebou na focení :

A) Tablet2%

B) Mobil55%

C) Kompakt17%

D) Zrcadlovku13%

E) Kombinaci zde uvedených možností12%

Od 16.2.2016 hlasovalo 365 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Erva - Profil | Út 16.6.2026 20:11:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

MobiloFka , lelek.lesní - junior

    Vash - Profil | Ne 23.11.2025 20:59:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Klose >> Taky pecka 👍😉🤘 Íá jen co se nehýbe 🤣

      Klose - Profil | Ne 23.11.2025 20:30:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Já tak maximálně to co se nehýbe

        Erva - Profil | Ne 23.11.2025 20:10:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Klose - Díky :-))

          Klose - Profil | Ne 23.11.2025 19:57:49

          Erva >> Ahoj. Máš naprosto úžasné fotky. Zvířata v pohybu jsou prostě top. Ale to já bohužel nikdy umět nebudu :-( Tak se alespoň kochám :-)))

            Erva - Profil | So 22.11.2025 18:17:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Trocha akce ...

              jxr - Profil | So 22.11.2025 16:53:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Z dnešní procházky....

                Skříťa - Profil | St 19.11.2025 18:13:19

                MRyb >> Nádhera. Je to otázka připravenosti. Já mám mobil většinou "zašitý" hluboko v kapse a vůbec nejsem pohotový. :-) Navíc kolikrát mám zvířata přímo pod nohama a případný pohyb by je vyplašil. Třeba norek, bobr, atd.

                  MRyb - Profil | St 19.11.2025 17:29:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Skříťa >> Někdy je to opravdu otázka okamžiku. Jednou jsem ve Finsku jel v lodi po jezeře u kraje, a vidím jezevce. Jen jsem stihnul šáhnout pro foťák, a cvaknout ho, jak jsem to měl nastavený. Měl jsem asi 10 sekund celkem, a byl v čudu :-D

                    razisdas - Profil | St 19.11.2025 11:47:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Krmení 🙂

                      Skříťa - Profil | Út 18.11.2025 19:40:35

                      lipenak >> Tak to hezky vyšlo. Já takhle jednou viděl hranostaje ve chvíli, kdy slezl sníh a on chudák hopkal na blátě podél revíru 431035 ve svém zimním kožíšku a svítil do dálky. Nestihl jsem vůbec nic, ale dodnes mám ten okamžik v paměti. ♥

                        Erva - Profil | Út 18.11.2025 19:39:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Punker-ka

                          lipenak - Profil | Út 18.11.2025 19:34:55

                          Skříťa >> vyloženě náhoda , viděl sem jí včas , dobrej vítr ,tak sem si počkal za břízou na cvak ..

                            Skříťa - Profil | Út 18.11.2025 18:42:43

                            lipenak >> Paráda. To bylo náhodné setkání?
                            Edit: Dnes jsem koukal na video s Rosomáky. Trochu větší lesňačky. :-)

                              lipenak - Profil | Út 18.11.2025 18:37:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              setkání s lesnačkou

                                Erva - Profil | Po 17.11.2025 17:47:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                paní krahujcová

                                  jxr - Profil | Po 17.11.2025 11:27:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Chvilka odpočinku při podzimním lipanění...

                                    p.horys - Profil | St 12.11.2025 23:13:05

                                    Morus >> Paráda :)! 1*

                                      p.horys - Profil | St 12.11.2025 23:12:00

                                      Vash >> Dobrá energie :) !!

                                        Bušák - Profil | St 12.11.2025 21:10:15

                                        Morus >> parádní. Na dnešek byla pry taky vidět

                                          Vash - Profil | St 12.11.2025 20:47:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          Nebe schované v mlze 😫 Tak nějaké to peklo 😈🤘🤣

                                            Červené karty: rover, keltt