Gulášové závody 2020

Přátele amatérského sportovního rybolovu. Nebojte se vkládat úspěchy, fotky, postřehy z vašich závodů. A nebo se i zeptat ostatních rybářů na daný revír, kam by jste se chtěli jet zúčastnit právě pořádaných gulášových závodů.
Autor diskuse: Ladináč - Profil , 23.1.2016 všeobecné - závodní sektor
Dále moderují: TomášV Profil + lobotomie (fanik) Profil + kaprrr Profil + fish2 Profil + Tacud11 Profil + Bradek Profil + Knecht Profil + chřenovák Profil

NTacud11 - Profil | Ne 4.8.2019 10:20:27

Ladináč >> Budu ti říkat Dětku 😂

    NLadináč - Profil | Ne 4.8.2019 10:09:41

    Knecht >> letos neměli aspoň takové horko.loni měli pekelné vedro..už se to krátí za 4roky už sedím v startovním poli😁

      NKnecht - Profil | Ne 4.8.2019 9:11:46

      Byl jste se někdo mrknout na Veteránech?

        NLadináč - Profil | So 3.8.2019 19:41:56

        TomášV >> Hokov....poctivy los👍vyborne občerstveni s roznaškou..hodnotne ceny.....

          NTomášV - Profil | So 3.8.2019 18:45:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Hokov dnes

            NTomášV - Profil | So 3.8.2019 18:41:46

            Tacud11 >> já ne. Mám rodiný víkend 😀.

              NLadináč - Profil | So 3.8.2019 3:53:05

              TomášV >> snidane a vyjizdim.😜

                NTacud11 - Profil | Pá 2.8.2019 22:25:53

                TomášV >> pristi sobotu Bilichov jedu

                  NTomášV - Profil | Čt 1.8.2019 22:08:29

                  Tacud11 >> škoda, tak někde jinde :o)).

                    NTacud11 - Profil | Čt 1.8.2019 19:57:05

                    TomášV >> Taky jsem mel jet ale nestiham to

                      NLadináč - Profil | Čt 1.8.2019 15:59:26

                      chřenovák >> jj další týden jedu Sázava.

                        Nchřenovák - Profil | Čt 1.8.2019 14:43:14

                        Ladináč >> pojedeš na pražskou divizi?

                          NLadináč - Profil | Čt 1.8.2019 12:39:25

                          TomášV >> dik.tak v sobotu

                            NKnecht - Profil | Ne 21.7.2019 19:04:15

                            Ladináč >> no,však to píšu.... prazvláštní. Že to hlava nebere... Nicméně jsem rád, pokud to mám z čeho odvodit. Aby, až se to zas přihodí příště, tak nebudu jen kroutit hlavou:-)

                              NLadináč - Profil | Ne 21.7.2019 12:53:02

                              Knecht >> nepamatuju třeba Jirko,že by se ryba chytala v létě a při nízkém průtoku u břehu....letos už poněkolikáté jo....

                                NKnecht - Profil | Ne 21.7.2019 10:57:42

                                Včera to opravdu s těmi rybami a jejich braním bylo takové prazvláštní. U kluků v Tampli za šest hodin jsem vytrapil nějakých 11ryb - z toho 8 cejnu. A to jsem si ještě relativně slušně zachytal. Přitom dobře vím, co to tam je za rybí polévku. Asi hodne rychlé změny atmosférického tlaku?

                                  NTomášV - Profil | So 20.7.2019 22:07:23

                                  Ladináč >> no zítra můžete složit reperát, ne?

                                    NLadináč - Profil | So 20.7.2019 21:11:08

                                    TomášV >> tome my ve dvojici 2.5kg za 5hodin...na labi....to iz je ostuda😭

                                      NTomášV - Profil | So 20.7.2019 19:32:34

                                      Ladináč >> tak to moc nešlo. 4 ryby za sedm hodin je velká bída :o((.

                                        Červené karty: splávkař