Gulášové závody 2020

Přátele amatérského sportovního rybolovu. Nebojte se vkládat úspěchy, fotky, postřehy z vašich závodů. A nebo se i zeptat ostatních rybářů na daný revír, kam by jste se chtěli jet zúčastnit právě pořádaných gulášových závodů.
Autor diskuse: Ladináč - Profil , 23.1.2016 všeobecné - závodní sektor
Dále moderují: TomášV Profil + lobotomie (fanik) Profil + kaprrr Profil + fish2 Profil + Tacud11 Profil + Bradek Profil + Knecht Profil + chřenovák Profil

NLadináč - Profil | Pá 19.7.2019 11:32:24

TomášV >> tak ať se Tome o víkendu daří.👍

    NTomášV - Profil | St 17.7.2019 16:11:17

    Ladináč >> nee, s Milanem.
    Ale tam se dvojice losují a do konce závodu nevíš, s kým chytáš :o)).

      NLadináč - Profil | St 17.7.2019 8:16:03

      TomášV >> s Michalem?

        NTomášV - Profil | Út 16.7.2019 21:40:59

        Ladináč >> no já jedu na závody dvojic, ale do Telců :o)).

          NLadináč - Profil | Út 16.7.2019 10:09:45

          Jedete někdo závod dvojic o víkendu do Týnce nad Labem?zajímá mě úsek nahoru proti proudu od kurtu.co je Labe hodně rozšířené.

            NLadináč - Profil | Pá 28.6.2019 10:43:46

            Bilichov.je to soukromy revir...

              NLadináč - Profil | Pá 28.6.2019 10:40:56

              fish2 >> tak tam jsem jeste nebyl...vetsi rybnik

                Nfish2 - Profil | Pá 28.6.2019 9:56:47

                Ladináč >> jo je obsazeno

                  NLadináč - Profil | Pá 28.6.2019 9:08:43

                  TomášV >> Bílichov.se kouknu,kde to je..neznám.je obsazeno?

                    NTomášV - Profil | Čt 27.6.2019 20:48:18

                    fish2 >> to jo, když je obsazeno. Myslel jsem někdo z místních 😀.

                      Nfish2 - Profil | Čt 27.6.2019 20:00:19

                      TomášV >> nekdo jo.

                        NTomášV - Profil | Čt 27.6.2019 19:58:36

                        někdo v sobotu do Bílichova?

                          NLadináč - Profil | Po 24.6.2019 14:19:56

                          chřenovák >> to mas pravdu..to bude parak....

                            Nchřenovák - Profil | Po 24.6.2019 12:08:24

                            Ladináč >> Nejedu
                            Vezu děti do Chřenovic a musím stavět bazén
                            O víkendu bude kolem 34° a mě vůbec neláká na tom slunku 😂

                              NLadináč - Profil | Po 24.6.2019 8:45:04

                              chřenovák >> špatně Romane..předpověď hlásila,že to hodně poteče...nakonec to bylo úplně opačně....ti co byli připraveni a měli jemné udice 0.3-0.7. Forpasy 0.08,tak měli viditelné zabery....je to tam ale pěkně,pěkná příroda..jedeš tenhle víkend feeder ČR?

                                Nchřenovák - Profil | Ne 23.6.2019 23:24:19

                                Ladináč >> Jak jsi dopadl?

                                  NLadináč - Profil | Pá 21.6.2019 20:03:26

                                  chřenovák >> kámo..podle předpovědi to má téct,jako sviňa.....byl jsem tam v úterý.asi hodně nasadili kapříky na zlatou udici...je jich tam fakt dost

                                    Nchřenovák - Profil | Pá 21.6.2019 19:02:58

                                    Ladináč >> Moc mi ty ryby nepopichej příští týden tam jedu 😂

                                      NTomášV - Profil | Čt 20.6.2019 20:10:45

                                      Ladináč >> já až za týden.

                                        NLadináč - Profil | Čt 20.6.2019 19:53:17

                                        TomášV >> krajak plavaná .na sazavu

                                          Červené karty: splávkař