Gulášové závody 2020

Přátele amatérského sportovního rybolovu. Nebojte se vkládat úspěchy, fotky, postřehy z vašich závodů. A nebo se i zeptat ostatních rybářů na daný revír, kam by jste se chtěli jet zúčastnit právě pořádaných gulášových závodů.
Autor diskuse: Ladináč - Profil , 23.1.2016 všeobecné - závodní sektor
Dále moderují: TomášV Profil + lobotomie (fanik) Profil + kaprrr Profil + fish2 Profil + Tacud11 Profil + Bradek Profil + Knecht Profil + chřenovák Profil

NLadináč - Profil | Pá 4.3.2016 17:36:25

Nastesti vrba zustala.

    NLadináč - Profil | Pá 4.3.2016 17:31:02

    Velika Ves.tohle nekdo provedl se stromy u rybnika.zdaji se mi zdrave...

      NLadináč - Profil | Út 1.3.2016 20:49:47

      lobotomie (fanik) >> Tam budou topit slivovici😊

        NLadináč - Profil | Út 1.3.2016 20:43:48

        chřenovák >>tak kdyžtak udělej naky foto.treba JO a labe😊docela je je obdivuju,tak dlouhe..to budou Eskymáci a nanuci😊😊ale klobouk dolu.dal bych tak 3hodky v téhle zime.

          Nlobotomie (fanik) - Profil | Út 1.3.2016 20:40:06

          Ladináč >> chřipku už jsem měl a vytápěný karavan nebo mobilhaus nemám :D

            Nchřenovák - Profil | Út 1.3.2016 20:38:03

            Ladináč >> Možna v patek se tam stavim až povezu Jiříka na Sázavu na prázdniny☺

              NLadináč - Profil | Út 1.3.2016 20:12:54

              Nekdo do Sedlčanek na zavody J.Ouřednička Tento vikend?

                NLadináč - Profil | Po 29.2.2016 1:14:30

                A nebo nekdo o víkendu na vyhlašování rž v Hradci?foto vitane

                  NLadináč - Profil | Po 29.2.2016 1:06:01

                  Byl jste nekdo v poličce?v sobotu.me je jasne,ze asi dorazil aspon jeden konopasek😊ale Nemusíme vzdy vyhrat😏

                    NHP - Profil | Ne 28.2.2016 20:49:16

                    noba >> Jak je startovné nad 300 už nad ním přemýšlím. Když je to ovšem odpovídající tomu co za to pořadatelé nabídnou, tak proč ne.

                      NHP - Profil | Ne 28.2.2016 20:47:36

                      fish2 >> To je úplně ideální stav, ale setkáš se sním málo.

                        Nnoba - Profil | Ne 28.2.2016 12:15:20

                        mimochodem podle me super vyreseny ceny mají v Roudnici. Prvních 5 míst poukazky do ryb. Obchodu myslím že od 3tis do 500 a zbytek nic. Startovny 200,- sice jsem tam ještě nic nebral, ale přijde mi to lepší než když je propiska za 15. místo

                          Ntomas22 - Profil | Ne 28.2.2016 12:12:02

                          Ladináč >> Uvidíme :)

                            Nnoba - Profil | Ne 28.2.2016 12:11:44

                            tak se to snad uz zlepsilo. My měli guláš, kterej jsem radsi nejedl pac ksem mel obavu že bych zavody nedochytal. Ale jak říkám, jsou to 2 roky zpět takže může být už vše jinak.

                              NLadináč - Profil | Ne 28.2.2016 12:08:24

                              tomas22 >> Snad ti plzenaci daji vedet.

                                NLadináč - Profil | Ne 28.2.2016 12:07:01

                                lobotomie (fanik) >> V Lunikove bylo hodne lidi

                                  Nnoba - Profil | Ne 28.2.2016 12:04:08

                                  lobotomie (fanik) >> tak k 50 to bylo určitě.

                                    NLadináč - Profil | Ne 28.2.2016 12:04:02

                                    noba >> Ja byl za treti misto spokojen.navijak používám.coz se casto nestává,abych nakou výhru využil.a byla tam fakt luxusni zranice

                                      Ntomas22 - Profil | Ne 28.2.2016 12:03:41

                                      Nějaký tip na závody v okolí Plzně?

                                        Nnoba - Profil | Ne 28.2.2016 12:03:31

                                        HP >> taky jsem tam loni nebyl a ted se ptám jestli už to bylo lepší. Přeci jen 400,- je uz dost a jinde za to uz bývají pěkné ceny.

                                          Červené karty: splávkař