Vše o fotografování a technice s tím spojené

Po pár šťouchancích od přátel fotografů ohledně založení nové diskuze,jsem se rozhodl ,že tak tedy učiním. Byli by jsme rádi kdyby se zde probrala a probírala témata ohledně značek,programů na editaci ,monitory,objektivy,fotoaparáty a vše co souvisí s moderní a dnes převážně digitální fotografií.A v neposlední řadě si zde předávali zkušenosti nabyté dlouhodobými nebo i krátkodobými znalostmi v oblasti tohoto krásného a stále se deroucího dopředu koníčka.Věřím ,že si tady každý najde to svoje a každý je tu vitán!!!

Použivejte pro vkládani fotografií do diskuze v následujícím formatu velikost: 1200 x 900 pix na šířku a max.170Kb.Následně v editoru uložit JPEG pro Web a posleze vlozit do diskuze.

Děkuji
Autor diskuse: zelí - Profil , 10.1.2016 všeobecné - ostatní
Dále moderují: DeProfundis Profil + jirka0 Profil

Nzelí - Profil | Ne 10.1.2016 21:45:30

MB >> ja nevim mozna ano,ale myslimze az od plnoformatu

    NCasio - Profil | Ne 10.1.2016 21:41:30

    Erva >> Ale ne ,jen Tě chci vyvést z omylu v podobě TC je bububu . :-)

      NErva - Profil | Ne 10.1.2016 21:38:29

      zelí - Nikon D 7200 má 100% pokrytí hledáčku a není to FF :-)))

        Nzelí - Profil | Ne 10.1.2016 21:31:38

        Denny >> Vis co se mi bude mozna jednou na FF zamlouvat.???

        100% pokryti v hledacku.Protože to ze to ted tak nemam me fakt nekdy a posledni dobou dost casto sere!!!

          Nzelí - Profil | Ne 10.1.2016 21:25:07

          Tady se žadne hadky trpet nebudou:-))))))))

            NErva - Profil | Ne 10.1.2016 21:23:17

            Casio - Už jsem to psal , protože tu fotku máš upravenou , ale nemáš tam téměř žádnou kresbu , tak předpokládám že je to TK 2x a nebo ji máš tak blbě upravenou .

              NCasio - Profil | Ne 10.1.2016 21:22:37

              Denny >> Karle jsi upřímný člověk. Takové mám upřímně rád :-)

                NDenny - Profil | Ne 10.1.2016 21:21:21

                Casio >> Jen jsem placnul,protoze to nepoznam. Mohl bych si vymyslet nejakou blbost,ale nic me nanapada :-)

                  NDenny - Profil | Ne 10.1.2016 21:18:47

                  Casio >> Neni.

                    NCasio - Profil | Ne 10.1.2016 21:17:55

                    Erva >> ale proč?? vidíš fotku . Je to doku.vené TC nebo ne?

                      NErva - Profil | Ne 10.1.2016 21:17:20

                      Casio - Su už na mobilu , tak se mrknu zítra , ale moc kresby tam nevidím tak střelím že je to TK 2 x

                        Nzelí - Profil | Ne 10.1.2016 21:16:33

                        MB >> i jiné myslim

                          NMB - Profil | Ne 10.1.2016 21:15:18

                          zelí >> tamron jde i na nikóna :))

                            Nzelí - Profil | Ne 10.1.2016 21:13:43

                            Orion24 >> pokud Canon a je jedno jake telo tak u objektivu koukej na Lkova skla.Pochopitelne ze nemusis kupovat rovnou nove skla,ale pekne z druhe ruky a neprodelas.Jedinny kompromis je jeste Tamron

                              NErva - Profil | Ne 10.1.2016 21:12:57

                              Casio - Ne ten si můžeš smazat mě stačí foto v Raw a neupravené .

                                NErva - Profil | Ne 10.1.2016 21:12:05

                                Orion24 - Jasně , ale pokud se spokojíš z nějakým kompromisem tak ti stačí možná sklo jedno , ale dost dobře si nedovedu představit fotit třeba synka při fotbale 18-55 kou .

                                  NCasio - Profil | Ne 10.1.2016 21:09:28

                                  Erva >> A co takhle exif nebo rovnou celou sestavu ?? :-))))))))

                                    NErva - Profil | Ne 10.1.2016 21:07:47

                                    Casio - Pošli mě jen vyvolanou fotku v Raw neupravenou .

                                      NOrion24 - Profil | Ne 10.1.2016 21:06:40

                                      zelí >> uvidime...aj ta moznost tu je....takze 60ku?..a dalej co?...