- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Vše o fotografování a technice s tím spojené
Po pár šťouchancích od přátel fotografů ohledně založení nové diskuze,jsem se rozhodl ,že tak tedy učiním. Byli by jsme rádi kdyby se zde probrala a probírala témata ohledně značek,programů na editaci ,monitory,objektivy,fotoaparáty a vše co souvisí s moderní a dnes převážně digitální fotografií.A v neposlední řadě si zde předávali zkušenosti nabyté dlouhodobými nebo i krátkodobými znalostmi v oblasti tohoto krásného a stále se deroucího dopředu koníčka.Věřím ,že si tady každý najde to svoje a každý je tu vitán!!!Použivejte pro vkládani fotografií do diskuze v následujícím formatu velikost: 1200 x 900 pix na šířku a max.170Kb.Následně v editoru uložit JPEG pro Web a posleze vlozit do diskuze.
Děkuji
Autor diskuse: zelí - Profil , 10.1.2016 všeobecné - ostatní
Dále moderují: DeProfundis Profil + jirka0 Profil
Dále moderují: DeProfundis Profil + jirka0 Profil
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
32x v oblíbených a 10x v ignorovaných.
Casio - Profil | Ne 10.1.2016 21:06:16
zelí >> vinětace nemůže být u takovým výřezu:-) moaré je- špatná úprava, TC nechám na největším odborníkovi přes laboratorní testy :-))
zelí - Profil | Ne 10.1.2016 21:05:16
Orion24 >> jdes do Canonu,tod je prvni zasadni vec co musis vedet??
zelí - Profil | Ne 10.1.2016 21:04:27
Orion24 >> ostra je jenom čast hlavy a zobak,zbytek je maznutej.neco vice neco mene
Orion24 - Profil | Ne 10.1.2016 21:01:43
zelí >> takze na Rodinku, Ryby,a Hory...ake skla?..nech mam hned tie naj..?....
zelí - Profil | Ne 10.1.2016 21:01:34
Casio >> ti to vinetuje a to moaré v peři je teda brutalni!!!!:-))))
Jasne ze TK 2x:-)
Jasne ze TK 2x:-)
Orion24 - Profil | Ne 10.1.2016 21:01:08
zelí >> mna na tej fotke zaujalo ze je ostry aj mach a aj vtak...vidim dobre?...a medzi tim "mazle"
Denny - Profil | Ne 10.1.2016 21:00:56
MB >> Ja si myslim,ze je to clovek od cloveka.Nekdo ma talent a nemusi se nic moc ucit a jiny i kdyby mel 10 skol,zustane na prumerne urovni a stejne tak je to se sportem,technikou a dalsimi znalostmi a vedomostmi.Cetl jsem jednu diskusi,kde probirali jak a hlavne cim zacinat,kdyz clovek chce fotit zrcadlovkou.Bylo tam dost nazoru,ze je lepsi jednoduche zrcadlo a postupne prechazet na vyzsi rady,kdyz to chce clovek opravdu delat na nejake slusne urovni.Pak se tam najednou objevil nazor,jaky je duvod zacinat na tech nejnizsich radach.Proc se rovnou,pokud na to clovek ma,neucit na te spice? Kupodivu tam byla cela rada souhlasnych nazoru.
zelí - Profil | Ne 10.1.2016 20:59:36
Orion24 >> zadny univerzal pokud to trochu myslis vazne neexistuje!!!!
zelí - Profil | Ne 10.1.2016 20:59:04
MB >> tak jak píšeš!!!!!!!!!!
Ja vzdy říkam a pisu ze telo je az na 3 miste.
Nejdrive sklo,pak človek co za tim stoji a pak telo.
ano je pravda ze treba u te 600ky budu mit vetsi odpad ( ale ne brutalne) oproti lepsimu telu,ale telo neni proste priorita.
p.s.ale potrebuji jiz nove telo,ale stejne kupuji zase radsi skla:-)))
Ja vzdy říkam a pisu ze telo je az na 3 miste.
Nejdrive sklo,pak človek co za tim stoji a pak telo.
ano je pravda ze treba u te 600ky budu mit vetsi odpad ( ale ne brutalne) oproti lepsimu telu,ale telo neni proste priorita.
p.s.ale potrebuji jiz nove telo,ale stejne kupuji zase radsi skla:-)))
Orion24 - Profil | Ne 10.1.2016 20:56:56
Erva >> tak univerzalne sklo naprd?...rovno pekne na makro, tele atd?...
zelí - Profil | Ne 10.1.2016 20:55:46
Denny >> to jsou mrchy vyčuraný ale sladký.Sakra uz abych mel to auto,uz se mi po vevercakach taky styská!!!!
jako ty ořechy to je masakr jak to do sebe laduji,řekl bych ze jim to jede vice nez slunečnice
jako ty ořechy to je masakr jak to do sebe laduji,řekl bych ze jim to jede vice nez slunečnice
MB - Profil | Ne 10.1.2016 20:49:23
Casio >> víš začínajícímu lyžařovi když dáš ne nohy závodní boty a lyže taky ho na tom nenaučíš lyžovat ... Proč .... Nebude ho ta bolest bavit a nechá toho .... Kdybych ti dal závodní okruhový speciál hned po auto škole taky si to neužiješ ...
Denny - Profil | Ne 10.1.2016 20:48:35
zelí >> Lado orechy chutnaji vsemu ptactvu,teda krmit s tim treba postolku je blbost :-),ale jinak prevazna vetsina pevcu tim nepohrdne.Ja ted budu muset vzit par celych klasu kukurice a pridratovat to nekam veverkam.Ony maji vztek,ze se nedostanou na krmitka a jsou tak vych..cany,ze ukusujou vetve,na kterych ta krmitka jsou zavesena a padaji na zem.Kdybych tohle nevidel na vlastni oci,tak bych tomu neveril :-)
MB - Profil | Ne 10.1.2016 20:43:09
Casio >> jestli se nepletu tak zelí má canona 600 což se s nikonem 5500 nedá vůbec srovnat ale skla bude mít už za více než 4nśsobek pořizovací ceny těla :))) a fotí jak o život a občas se mu něco povede :)) náhodou nebo umem je fuk :)))
Je tak zelí?
Je tak zelí?
Čtenáři této diskuse také sledují
Fóry59868
Fotografování z pohledu amatérského rybáře53894
Fotíte mobilem, tabletem, nebo kompaktem?29923
Zoologický koutek MRKu.33418
Rybářsko-houbařské jádro .-)45010
Udírny a uzení51140
Čína - objednali ste uz nieco?15719
Dokumenty z přírody kolem vody624
Černá listina Bazaru - upozornění na podvodné či nefér jednání1517
Sranda bez nadsázky 🤘10858
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
6:48Staré Česke rybářské vybavení 399
6:31Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 47
StMedkovy rybníky Kroměříž 188
StRybáři vs ochránci přirody 79
StZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StPoradna: Sumcařina 2572
StHlídač slev eshopů 751
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
ÚtPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic












