- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Vše o fotografování a technice s tím spojené
Po pár šťouchancích od přátel fotografů ohledně založení nové diskuze,jsem se rozhodl ,že tak tedy učiním. Byli by jsme rádi kdyby se zde probrala a probírala témata ohledně značek,programů na editaci ,monitory,objektivy,fotoaparáty a vše co souvisí s moderní a dnes převážně digitální fotografií.A v neposlední řadě si zde předávali zkušenosti nabyté dlouhodobými nebo i krátkodobými znalostmi v oblasti tohoto krásného a stále se deroucího dopředu koníčka.Věřím ,že si tady každý najde to svoje a každý je tu vitán!!!Použivejte pro vkládani fotografií do diskuze v následujícím formatu velikost: 1200 x 900 pix na šířku a max.170Kb.Následně v editoru uložit JPEG pro Web a posleze vlozit do diskuze.
Děkuji
Autor diskuse: zelí - Profil , 10.1.2016 všeobecné - ostatní
Dále moderují: DeProfundis Profil + jirka0 Profil
Dále moderují: DeProfundis Profil + jirka0 Profil
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
32x v oblíbených a 10x v ignorovaných.
NDenny - Profil | Ne 10.1.2016 20:39:34
zelí >> U toho brhlika je to uplne jasny.Tam vubec nejde o zadnou HO,to on se tak tetelil blahem,ze dostal zrnko kukurice,ze vrtel celym telem a zaroven se bal pohnout hlavou,aby mu to zrnicko nevypadlo. :-)
NMB - Profil | Ne 10.1.2016 20:38:49
Casio >> na půl roku mu bude stačit to jedno sklo a na to seznámit se s tělem... Zjistit co a jak a co chce tady začít fotit a dle toho hledat sklo. ... To druhé a pak to třetí a pak zase něco :))
NCasio - Profil | Ne 10.1.2016 20:35:14
MB >> mě by se líbila ,ovšem po řezu, s komentářem "ztracený mobil v trávě "
NMB - Profil | Ne 10.1.2016 20:34:52
Casio >> a proč by ho prodával ... 5500 nebo 7100 udělá stejné fotky když budou v jedněch rukách s jedním sklem ....
Jak jsem psal tělo není to nejdůležitější a 55 řada začínajícímu stačí až až ... Pak jen vybrat sklo na to co ho bude bavit
Jak jsem psal tělo není to nejdůležitější a 55 řada začínajícímu stačí až až ... Pak jen vybrat sklo na to co ho bude bavit
NMB - Profil | Ne 10.1.2016 20:32:22
zelí >> jasně že nic moc :) spíš nic :)
Teď už to vím taky ale tehdy se mě ta fotka hrozně líbila ... Ostrá je jen jedna kapka rosy ...hledej :)))
A votom to je když se ti to líbí sere pes na ostatní ... Stejné jako víno ... Když ti chutná no a zě není sedmička za 200
Teď už to vím taky ale tehdy se mě ta fotka hrozně líbila ... Ostrá je jen jedna kapka rosy ...hledej :)))
A votom to je když se ti to líbí sere pes na ostatní ... Stejné jako víno ... Když ti chutná no a zě není sedmička za 200
NDeProfundis - Profil | Ne 10.1.2016 20:31:23
zelí >> netrpí, většina toku je rozmrzlá, takže jich tam pár lítá:-)
Nzelí - Profil | Ne 10.1.2016 20:29:58
MB >> upřímně??
Me to nic neříká a marne hledam co je ostre a ta obloha vzadu je taky nic moc:-(( Sorač
Me to nic neříká a marne hledam co je ostre a ta obloha vzadu je taky nic moc:-(( Sorač
NCasio - Profil | Ne 10.1.2016 20:25:12
MB >> proč jako proč kupovat foťák s tím že ho za půlroku prodám?
NCasio - Profil | Ne 10.1.2016 20:22:49
zelí >> Hm řekl bych ,že je malá ,ale ono se toho lehko naříká :-) Když se zamyslím ,tohle by se mohlo hodit u fotka alá makro .
NMB - Profil | Ne 10.1.2016 20:20:54
Casio >> proč?
tělo je fuk pokud nejde o FF a sklo je jako universál na rodinný výlet v poho a nejen na to
tělo je fuk pokud nejde o FF a sklo je jako universál na rodinný výlet v poho a nejen na to
Nzelí - Profil | Ne 10.1.2016 20:19:13
Casio >> mysliš že je moc mala????:_)) Ale jinak myslim toho ptacka jak se mi maze od zadicek,ale to bude tou hloubkou.Tam je ostra jen ta hlavicka:-)))
NPíňas - Profil | Ne 10.1.2016 20:18:04
zelí >> ty myslíš tu půlka fogla mázlou a půlku ostrou? Hold jsi machr :-)
NDeProfundis - Profil | Ne 10.1.2016 20:17:50
blázni....
Jsem si chvíli odskočil k řece zkontrolovat ledňáčky a pak se projít neznámou džunglí a 15 stránek???
Tak to já jdu zpátky k tv:-)
Jsem si chvíli odskočil k řece zkontrolovat ledňáčky a pak se projít neznámou džunglí a 15 stránek???
Tak to já jdu zpátky k tv:-)
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59868
NFotografování z pohledu amatérského rybáře53894
NFotíte mobilem, tabletem, nebo kompaktem?29923
NZoologický koutek MRKu.33418
NRybářsko-houbařské jádro .-)45010
NUdírny a uzení51140
NČína - objednali ste uz nieco?15719
NDokumenty z přírody kolem vody624
NČerná listina Bazaru - upozornění na podvodné či nefér jednání1517
NSranda bez nadsázky 🤘10858
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNStaré Česke rybářské vybavení 398
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNPoradna: Sumcařina 2572
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic













