Vše o fotografování a technice s tím spojené

Po pár šťouchancích od přátel fotografů ohledně založení nové diskuze,jsem se rozhodl ,že tak tedy učiním. Byli by jsme rádi kdyby se zde probrala a probírala témata ohledně značek,programů na editaci ,monitory,objektivy,fotoaparáty a vše co souvisí s moderní a dnes převážně digitální fotografií.A v neposlední řadě si zde předávali zkušenosti nabyté dlouhodobými nebo i krátkodobými znalostmi v oblasti tohoto krásného a stále se deroucího dopředu koníčka.Věřím ,že si tady každý najde to svoje a každý je tu vitán!!!

Použivejte pro vkládani fotografií do diskuze v následujícím formatu velikost: 1200 x 900 pix na šířku a max.170Kb.Následně v editoru uložit JPEG pro Web a posleze vlozit do diskuze.

Děkuji
Autor diskuse: zelí - Profil , 10.1.2016 všeobecné - ostatní
Dále moderují: DeProfundis Profil + jirka0 Profil

NDenny - Profil | Ne 10.1.2016 20:39:34

zelí >> U toho brhlika je to uplne jasny.Tam vubec nejde o zadnou HO,to on se tak tetelil blahem,ze dostal zrnko kukurice,ze vrtel celym telem a zaroven se bal pohnout hlavou,aby mu to zrnicko nevypadlo. :-)

    NMB - Profil | Ne 10.1.2016 20:38:49

    Casio >> na půl roku mu bude stačit to jedno sklo a na to seznámit se s tělem... Zjistit co a jak a co chce tady začít fotit a dle toho hledat sklo. ... To druhé a pak to třetí a pak zase něco :))

      NCasio - Profil | Ne 10.1.2016 20:35:51

      MB >> jsi psal že na půl roku

        NCasio - Profil | Ne 10.1.2016 20:35:14

        MB >> mě by se líbila ,ovšem po řezu, s komentářem "ztracený mobil v trávě "

          NMB - Profil | Ne 10.1.2016 20:34:52

          Casio >> a proč by ho prodával ... 5500 nebo 7100 udělá stejné fotky když budou v jedněch rukách s jedním sklem ....

          Jak jsem psal tělo není to nejdůležitější a 55 řada začínajícímu stačí až až ... Pak jen vybrat sklo na to co ho bude bavit

            NMB - Profil | Ne 10.1.2016 20:32:22

            zelí >> jasně že nic moc :) spíš nic :)

            Teď už to vím taky ale tehdy se mě ta fotka hrozně líbila ... Ostrá je jen jedna kapka rosy ...hledej :)))

            A votom to je když se ti to líbí sere pes na ostatní ... Stejné jako víno ... Když ti chutná no a zě není sedmička za 200

              NDeProfundis - Profil | Ne 10.1.2016 20:31:23

              zelí >> netrpí, většina toku je rozmrzlá, takže jich tam pár lítá:-)

                Nzelí - Profil | Ne 10.1.2016 20:29:58

                MB >> upřímně??

                Me to nic neříká a marne hledam co je ostre a ta obloha vzadu je taky nic moc:-(( Sorač

                  NCasio - Profil | Ne 10.1.2016 20:25:12

                  MB >> proč jako proč kupovat foťák s tím že ho za půlroku prodám?

                    NCasio - Profil | Ne 10.1.2016 20:22:49

                    zelí >> Hm řekl bych ,že je malá ,ale ono se toho lehko naříká :-) Když se zamyslím ,tohle by se mohlo hodit u fotka alá makro .

                      NMB - Profil | Ne 10.1.2016 20:21:44

                      foto nikii N8

                      jak se tohle povedlo? :c))

                        NMB - Profil | Ne 10.1.2016 20:20:54

                        Casio >> proč?

                        tělo je fuk pokud nejde o FF a sklo je jako universál na rodinný výlet v poho a nejen na to

                          NErva - Profil | Ne 10.1.2016 20:20:01

                          Casio - Ten už z rybařinou seknul , ale Orion 24:-))

                            Nzelí - Profil | Ne 10.1.2016 20:19:56

                            DeProfundis >> a jak vypadaji Lednačci,netrpí moc???

                              Nzelí - Profil | Ne 10.1.2016 20:19:13

                              Casio >> mysliš že je moc mala????:_)) Ale jinak myslim toho ptacka jak se mi maze od zadicek,ale to bude tou hloubkou.Tam je ostra jen ta hlavicka:-)))

                                NPíňas - Profil | Ne 10.1.2016 20:18:04

                                zelí >> ty myslíš tu půlka fogla mázlou a půlku ostrou? Hold jsi machr :-)

                                  NDeProfundis - Profil | Ne 10.1.2016 20:17:50

                                  blázni....

                                  Jsem si chvíli odskočil k řece zkontrolovat ledňáčky a pak se projít neznámou džunglí a 15 stránek???
                                  Tak to já jdu zpátky k tv:-)

                                    NCasio - Profil | Ne 10.1.2016 20:16:14

                                    zelí >> co myslíš ? tu zbytečně malou HO ? :-))

                                      Nzelí - Profil | Ne 10.1.2016 20:15:13

                                      Sakra jak se mi tohle povedlo??:-))

                                        NCasio - Profil | Ne 10.1.2016 20:14:03

                                        MB >> a zbytečně prachy v řiti...