- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Vše o fotografování a technice s tím spojené
Po pár šťouchancích od přátel fotografů ohledně založení nové diskuze,jsem se rozhodl ,že tak tedy učiním. Byli by jsme rádi kdyby se zde probrala a probírala témata ohledně značek,programů na editaci ,monitory,objektivy,fotoaparáty a vše co souvisí s moderní a dnes převážně digitální fotografií.A v neposlední řadě si zde předávali zkušenosti nabyté dlouhodobými nebo i krátkodobými znalostmi v oblasti tohoto krásného a stále se deroucího dopředu koníčka.Věřím ,že si tady každý najde to svoje a každý je tu vitán!!!Použivejte pro vkládani fotografií do diskuze v následujícím formatu velikost: 1200 x 900 pix na šířku a max.170Kb.Následně v editoru uložit JPEG pro Web a posleze vlozit do diskuze.
Děkuji
Autor diskuse: zelí - Profil , 10.1.2016 všeobecné - ostatní
Dále moderují: DeProfundis Profil + jirka0 Profil
Dále moderují: DeProfundis Profil + jirka0 Profil
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
32x v oblíbených a 10x v ignorovaných.
NMB - Profil | Ne 10.1.2016 20:12:38
Orion24 >> pak se posuneš ... A vezmeš sklo na makro , tele , pevnou ... Jen až zjistíš co tě láká
NMB - Profil | Ne 10.1.2016 20:06:23
Orion24 >> bude :))
Nikon 5500...a pro začátek 18-140 ... Na půl roku stačí :)
Nikon 5500...a pro začátek 18-140 ... Na půl roku stačí :)
NCasio - Profil | Ne 10.1.2016 20:02:09
Orion24 >> to utěsnění objektivu je max. gumička okolo bajotetu kde přilne k tělu. To bys ale musel dost připlatit.
Nzelí - Profil | Ne 10.1.2016 20:00:44
Orion24 >> jiste že robi a drive nez nejaky Nikor:-)))Ale to neznamena ze s tim muzes delat fotky pod vodou
NOrion24 - Profil | Ne 10.1.2016 19:58:44
Casio >> ten nikor je utesneny?..robi nikon utesnene skla?....
NOrion24 - Profil | Ne 10.1.2016 19:57:42
Píňas >> tak potom rovno fulframe?..(co to je?...) u Canonu?..ked to tak Zeli chvali :-)
NCasio - Profil | Ne 10.1.2016 19:57:20
Orion24 >> D7200 popř.D7100(předchozí model ,levnější) + Nikkor 16-85 Koukni na ceny a podle potřeby se můžem bavit dále :-)
NErva - Profil | Ne 10.1.2016 19:56:24
Casio - Ano ,ano , jak jsem psal a není to jen můj poznatek stačí číst recenze , myslíš že jsem psal jen tak že jsem si vymyslel že po nasazení TK 2X na pevnou 300 vku je obraz daleko horší než u toho ZOOM 200-500 mm , co mě přijde zítra , už to můžu říct , bo mě to bylo potvrzeno , na to jsem v tom ležel hodně dlouho .
Nzelí - Profil | Ne 10.1.2016 19:56:13
Orion24 >> Chces kvalitni obrazek??? Tak Canon,ale ne kvuli telu,ale kvuli sklu!!!
I ta kočka se z te kvalita rozplakala a ted si utira slzu nad kvalitnim sklem.( uvodni obrazek u otazky )
I ta kočka se z te kvalita rozplakala a ted si utira slzu nad kvalitnim sklem.( uvodni obrazek u otazky )
Ntomban - Profil | Ne 10.1.2016 19:55:02
ahoj potřebuji poradit ohledně Time-Lapse.Chodím na ryby většinou sám a většinu ryb které jsem ulovil a které stály za foto tak jsem chytil za tmy.Chci si koupit nový foťák a přemýšlím o Nikon Colpix P610 který Time-lapse má a já nevím jestli to jde použít při focení za tmy..Vyptával jsem se pár známých(snad pokročilých fotografů) a nikdo mi nedokázal říct ano-ne.Jde mi o to jestli se tahle funkce dá vůbec použít při focení sám sebe...např....nastavím cca 1min focení a interval např.5 sekund....půjde to?byl jsem upozorněn že za tmy by mohl být problém se zaostřením a bleskem ale nikdo to neví na 100%.Vím že Time-Lapse je dělaná na jiné věci ale snad by se dala využít i jinak.
NOrion24 - Profil | Ne 10.1.2016 19:54:47
Casio >> takze ake telo a ake sklo :-) a konkretne....:-)...mna ked sa opytaju na udicu hned viem ze ktoru :-)
Nzelí - Profil | Ne 10.1.2016 19:54:29
Casio >> no jo ale to ti muze vyhovovat pouze tam kde fotis ksichty nebo pejsky.Ale my co fotime WL potrebujeme kazdy milimetr a proto radsi ten crop a k tomu poradnej a kvalitni lauf.
Jak jsem to napsal vedle dedkovi.Je to jak hazet perly svinim Vam to porad vysvetlovat:-))))))
Jak jsem to napsal vedle dedkovi.Je to jak hazet perly svinim Vam to porad vysvetlovat:-))))))
NCasio - Profil | Ne 10.1.2016 19:51:20
Orion24 >> vidíš jak se učíš. Stačí a bohatě jen jedno sklo!! :-)
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59868
NFotografování z pohledu amatérského rybáře53894
NFotíte mobilem, tabletem, nebo kompaktem?29917
NZoologický koutek MRKu.33418
NRybářsko-houbařské jádro .-)45009
NUdírny a uzení51140
NČína - objednali ste uz nieco?15718
NDokumenty z přírody kolem vody624
NČerná listina Bazaru - upozornění na podvodné či nefér jednání1517
NSranda bez nadsázky 🤘10857
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNStaré Česke rybářské vybavení 398
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNPoradna: Sumcařina 2572
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...











