Vše o fotografování a technice s tím spojené

Po pár šťouchancích od přátel fotografů ohledně založení nové diskuze,jsem se rozhodl ,že tak tedy učiním. Byli by jsme rádi kdyby se zde probrala a probírala témata ohledně značek,programů na editaci ,monitory,objektivy,fotoaparáty a vše co souvisí s moderní a dnes převážně digitální fotografií.A v neposlední řadě si zde předávali zkušenosti nabyté dlouhodobými nebo i krátkodobými znalostmi v oblasti tohoto krásného a stále se deroucího dopředu koníčka.Věřím ,že si tady každý najde to svoje a každý je tu vitán!!!

Použivejte pro vkládani fotografií do diskuze v následujícím formatu velikost: 1200 x 900 pix na šířku a max.170Kb.Následně v editoru uložit JPEG pro Web a posleze vlozit do diskuze.

Děkuji
Autor diskuse: zelí - Profil , 10.1.2016 všeobecné - ostatní
Dále moderují: DeProfundis Profil + jirka0 Profil

NDeProfundis - Profil | So 13.2.2016 20:38:27

zelí >> nevím, loni tak určitě 3x vyvedli mladý, co jsem si všimnul a než přišly ty mrazy, tak se tam nechali každej den u řeky pozorovat. Po mrazech zatím nic, tak uvidím příště, zkusím projít delší úsek.

    Nzelí - Profil | So 13.2.2016 20:36:16

    DeProfundis >> hm,tak to mi neříkej že se s lednackem neco stalo:-(((

      NDeProfundis - Profil | So 13.2.2016 20:35:34

      Žandule >> ahojky Ninjo:-) S kolem se fotit nenaučíš:-)

      Ale mám pro tebe dobrou zprávu. Dneska jsem pozoroval, že si jednu budku už zamluvil párek koňader, tak kdyby byla potřeba udělat fotka a pomohlo to k dalšímu materiálu, nebude to asi problém něco cvaknout.

        Nzelí - Profil | So 13.2.2016 20:35:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        jirka0 >> jsem si debil zapomel vzit z auta karimatku,tak jsem se tam valel v tom mokrem listi a mam takový pocit že mi nastydli vajecniky:-))
        Dneska jsem jich tam zazil fakt nejvic co jsem tam kdy byl.Mě normalne lezli do batohu a dokonce me jedna vlezla i na zada.Nejakej kolega fotograf me takto zvečnil,tak doufam že mi to posle na meila:-)))

        Jo a taky jsem si hrál i se sojkama.!!!

          NDeProfundis - Profil | So 13.2.2016 20:31:00

          zelí >> ne, dnes se běhalo opět jen s dalekohledem:-) Ale nic zajímavýho. Druhá procházka kolem řeky bez jedinýho ledňáčka:-(

            Njirka0 - Profil | So 13.2.2016 20:21:11

            zelí >> Paráda a koukám si se praštil přes kapsu :-))) to já jsem chrt jen buráky

              Nzelí - Profil | So 13.2.2016 20:20:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              ... a jedna atlasovka:-))

                Nzelí - Profil | So 13.2.2016 20:17:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                jirka0 >> ale dnes jich tam bylo mraky,že jsem kolem poledního odjiždel,bo jsem mel odfoceno:-))

                  Nzelí - Profil | So 13.2.2016 20:08:29

                  jirka0 >> :-)))))))))

                    Njirka0 - Profil | So 13.2.2016 20:03:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    zelí >> Když jsem jel do MB tak jsem to měl to samé,,co naděláš nic :-)
                    Dnes jsem se i modlil :-))))))))))))))))))))))))))))

                      Nlevhan - Profil | So 13.2.2016 19:58:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      ja dnes po nastevach tak jen cvaknuti tech nasich smetaku :-)

                        Nzelí - Profil | So 13.2.2016 19:55:44

                        Žandule >> ahoj,ahoj a vitej:-))))

                          Nzelí - Profil | So 13.2.2016 19:54:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          jirka0 >> Ty jsi mel takove pekné azuro jo??? Ja vyražel kolem 9té a vypadalo to nadejne,ale 20 km od Boleslavi totalni šeda deka a zataženo:-((

                          ...ale neco jsem cvaknul a to i v mokradu kam jsme spolu nedošli

                            Njirka0 - Profil | So 13.2.2016 19:39:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            zelí >> neběhal-jezdil :-))))))

                              NŽandule - Profil | So 13.2.2016 19:33:26

                              zelí >> Ahoj a zdravím všechny ve spolek, jsem ráda, že tu máte takové příjemné fotojádro, já Vás tady pravidelně šmíruji, ale jen čtu a kochám se. Moc ráda bych jednou dospěla k tomu, že se budu kreativně díky fotografii vyžívat, ale naposled jsem si místo foťáku koupila kolo :o)) a to už jsem měla vybráno..., na druhou stranu když vidím co je to "práce" než se něco opravdu povede a kolik je třeba znát informací a technicky do všeho proniknout, tak si mnohdy říkám, že musím ještě dospět ;) Tak se tu hezky čiňte a dělejte mi radost.
                              Jo a zdravím taky Jíťu a Dennyho (omlouvám se, ale komunikaci na MRKu lehce zanedbávám :o(

                                Nzelí - Profil | So 13.2.2016 18:49:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Co je??? Dnes nikdo s fotákem neběhal??

                                  Nzelí - Profil | Pá 12.2.2016 21:13:28

                                  jirka0 >> hm,prej vyřez!!!! To potom jeste vetsi klobouček dolu!!!

                                  Vetsinou pri výřezech vidím akorat sračky!!!

                                    Nzelí - Profil | Pá 12.2.2016 21:11:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    ja mam jenom ty Orli,nu což nenadělám nic:-(((

                                      Njirka0 - Profil | Pá 12.2.2016 21:11:36

                                      zelí >> nepřeháněj je to výřez :-))))))))))))

                                      ať ti vyjde světlo,,už se těším na fotky :-)

                                        Nzelí - Profil | Pá 12.2.2016 21:05:43

                                        jirka0 >> Jirko opet neni co dodat,nádhera.Ja jedu zitra na ty veverčaky,tak uvidim co se bude dit.


                                        ....ale nadherne foto!!!!!!!!!!!!