Vše o fotografování a technice s tím spojené

Po pár šťouchancích od přátel fotografů ohledně založení nové diskuze,jsem se rozhodl ,že tak tedy učiním. Byli by jsme rádi kdyby se zde probrala a probírala témata ohledně značek,programů na editaci ,monitory,objektivy,fotoaparáty a vše co souvisí s moderní a dnes převážně digitální fotografií.A v neposlední řadě si zde předávali zkušenosti nabyté dlouhodobými nebo i krátkodobými znalostmi v oblasti tohoto krásného a stále se deroucího dopředu koníčka.Věřím ,že si tady každý najde to svoje a každý je tu vitán!!!

Použivejte pro vkládani fotografií do diskuze v následujícím formatu velikost: 1200 x 900 pix na šířku a max.170Kb.Následně v editoru uložit JPEG pro Web a posleze vlozit do diskuze.

Děkuji
Autor diskuse: zelí - Profil , 10.1.2016 všeobecné - ostatní
Dále moderují: DeProfundis Profil + jirka0 Profil

Nzelí - Profil | Út 9.2.2016 23:19:05

Casio >> no tak to me nechava chladným

    NCasio - Profil | Út 9.2.2016 23:13:38

    zelí >> takže už víme na co existují makro saně :-)

      Nzelí - Profil | Út 9.2.2016 23:11:19

      jirka0 >> pravda to by byla blbost drzet stejny ohnisko 2x

        NGigi1893 - Profil | Út 9.2.2016 23:09:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Nejsem žádnej umělec ale tahle snad ujde...

          Nzelí - Profil | Út 9.2.2016 23:08:48

          Casio >> souhlas,to se proste nedá.Vyzkousel jsem si to na tech kytkach.Jsem byl spoceny az na řiti a stejne na pikaču:-)))

            Njirka0 - Profil | Út 9.2.2016 23:04:30

            zelí >> 70-200/ f4 jsem prodal a vzal 100-400

              NCasio - Profil | Út 9.2.2016 23:02:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              50 +32mm... neudržitelné

                Nzelí - Profil | Út 9.2.2016 22:55:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                tady se mi bohuzel nevesel o par centáčkůůů:-((( budu to muset nejak doladit:-)))

                  Nzelí - Profil | Út 9.2.2016 22:53:48

                  jirka0 >> máš 70-200/ f4 Lko ne???

                    Njirka0 - Profil | Út 9.2.2016 22:46:30

                    zelí >> koukám 2,8 takové sklo nemám min 5,6+,,,,musel bych vzít Tamrona 2,8

                      Nzelí - Profil | Út 9.2.2016 22:38:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      jirka0 >> ale dal,jsem jen stal a hledal jsem ho v pruhu svetla. S tim pevnym sklickem to neni tak jednoduche ale porad lepsi nez ze 400kou:-))) Ale uz bylo malo svetla a ten cas podle toho vypadal.

                      Tady je i s exifem

                        Njirka0 - Profil | Út 9.2.2016 22:30:36

                        zelí >> Koni :-)))) ,,,, to bych v životě nedal.

                          Nzelí - Profil | Út 9.2.2016 22:28:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          ...

                            Nzelí - Profil | Út 9.2.2016 22:28:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            ty letovky mi nesli!!!

                              Nzelí - Profil | Út 9.2.2016 22:14:46

                              Casio >> pojed!!!!!!!!

                                Nzelí - Profil | Út 9.2.2016 22:06:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                ...

                                  NCasio - Profil | Út 9.2.2016 21:27:41

                                  Člověk by býval by řek ,že je to koberec :-)

                                    NCasio - Profil | Út 9.2.2016 21:11:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Ještě že jsem se nenechal zbulíkovat :-)))

                                      NCasio - Profil | Út 9.2.2016 21:10:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Už je to tady :-))))))

                                        NAnýzový dědek - Profil | Út 9.2.2016 11:27:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        změna minimální velikosti fotografií v Galerii

                                        Dobrý den,

                                        neustále se snažíme zlepšovat funkčnost naší fotografické Galerie a nejnovější kosmetickou změnou, je rozšíření prostoru pro Vaše fotografie. Od zítra 4.2.2016 se proto mění minimální velikost snímků nahrávaných do Galerie. Místo původního rozměru 1180 bodů (kratší strana), prosím nahrávejte fotografie v minimální velikosti 1400 bodů (kratší strana).

                                        Věříme, že se vám větší fotografie budou líbit a těšíme se na Vaše nové záběry.

                                        V případě jakýchkoliv podnětů, nebo připomínek se na mě neváhejte kdykoliv obrátit.
                                        (lukes@megapixel.cz)

                                        s pozdravem

                                        Martin Lukeš
                                        editor Galerie
                                        Megapixel.cz 3. 2. 2016 v 14:37