Vše o fotografování a technice s tím spojené

Po pár šťouchancích od přátel fotografů ohledně založení nové diskuze,jsem se rozhodl ,že tak tedy učiním. Byli by jsme rádi kdyby se zde probrala a probírala témata ohledně značek,programů na editaci ,monitory,objektivy,fotoaparáty a vše co souvisí s moderní a dnes převážně digitální fotografií.A v neposlední řadě si zde předávali zkušenosti nabyté dlouhodobými nebo i krátkodobými znalostmi v oblasti tohoto krásného a stále se deroucího dopředu koníčka.Věřím ,že si tady každý najde to svoje a každý je tu vitán!!!

Použivejte pro vkládani fotografií do diskuze v následujícím formatu velikost: 1200 x 900 pix na šířku a max.170Kb.Následně v editoru uložit JPEG pro Web a posleze vlozit do diskuze.

Děkuji
Autor diskuse: zelí - Profil , 10.1.2016 všeobecné - ostatní
Dále moderují: DeProfundis Profil + jirka0 Profil

Anýzový dědek - Profil | Út 9.2.2016 9:47:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Už se těším k vodě... :-)

    DeProfundis - Profil | Út 9.2.2016 3:31:56

    Denny >> čas mám tak nějak teď zrovna, tak jestli jsi ještě na příjmu, jdeme na to:-)

      DeProfundis - Profil | Út 9.2.2016 3:31:20

      zelí >> no vidíš to, tak to já si to raději doma všechno nafotím! A už se přišlo na to, kterej lotr to donesl do megapixelu?

        Denny - Profil | Út 9.2.2016 1:02:36

        DeProfundis >> Romane,az by jsi mel cas dej me vedet potreboval bych s necim poradit v pocitaci,kdyz budes te dobroty :-)

          zelí - Profil | Út 9.2.2016 0:40:28

          DeProfundis >> zitra tam nesu nejake fotky objektivu kvuli doplneni vypovedi a vypovedet jak jsem ho poznal a co k tomu muzu řrici noveho atd.Jako doufam ze mi ho dokonce mesice vrátí.

          Jako doporucuji si fakt nafotit veskera vyrobni čisla,škrabance,a jine poznavaci indicie.Protoze moje vyrobni čislo treba na krabici je uz špatne citelne a delaji ofuky.Jeste ze to mam vsechno nafocené!!!!

            DeProfundis - Profil | Út 9.2.2016 0:37:12

            zelí >> hlavně jestli něco vysledovali páni policajti? :-)
            Jak to vypadá?

              zelí - Profil | Út 9.2.2016 0:33:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Kuk:-)))

              Ja Vás tady sleduji i když to vypada že tady nejsem

                zelí - Profil | Po 8.2.2016 23:18:23

                jirka0 >> :-)))

                  jirka0 - Profil | Po 8.2.2016 23:16:00

                  zelí >> Jen blbni nám dají na budku,,,Nikoňáci :-)))))))))))))))))))))))))))))))

                    zelí - Profil | Po 8.2.2016 23:13:11

                    jirka0 >> Jirko jeste kousek a Nikon uz to dozene tou kvalitou tu Sigmu, teda myslim:-))))


                    Jinak tvoje fotky tady chybeji,tak ted už ne!!!

                      jirka0 - Profil | Po 8.2.2016 23:05:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Casio >> tady mám jednu tou Sigmou 50-500 ,,,,pro představu

                        jirka0 - Profil | Po 8.2.2016 22:52:57

                        zelí >> Já bydlím kousek od polska a zvěř přebíhá a poláci ,,,,,, no :-)))))))
                        tak tady toho tolik není.

                          zelí - Profil | Po 8.2.2016 22:47:16

                          jirka0 >> Jirko tam na te Vysocine toho bylo a v zelenem a fat mraky.!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                            jirka0 - Profil | Po 8.2.2016 22:45:01

                            zelí >> Na srny mám smůlu vše daleko a na zoraném poli kde nejsou pomalu vidět
                            ptáci nelítají že tu hrozně fičí asi jsou v lese.

                            TK 2xIII používá kamarád tak vím že není problém ale on má 300/ 2,8,,,zkusím a budu vidět

                              zelí - Profil | Po 8.2.2016 22:35:57

                              jirka0 >> jako to pujde,uvidiš.Mozna ta rychlost se malinko zhorsi,ale jakmile bude svetlo tak ani s tim nebude poblem.Fakt to tam strasne chvalili a nebali se rici ze jsou tyhle TK opticky lepsi o 100% proti dvojkam.Tady prej Canon udelal velkej skok

                                zelí - Profil | Po 8.2.2016 22:33:39

                                jirka0 >> :-)))))))))))))))))))))))) prijato,ale kdyby jsi napsal ze jsi nahanel srnčí tak by to bylo jeste lepsi!!!:-)))))

                                  jirka0 - Profil | Po 8.2.2016 22:32:25

                                  Casio >> Já uvažuji o prodeji a nechám jen ten 100-400 ale musím si ještě zkusit cvaknout z Tc 2x III u kamaráda a potom se rozhodnu

                                    Casio - Profil | Po 8.2.2016 22:26:06

                                    jirka0 >> to si myslím proto,bych asi nechtěl dva telezoomy, vůbec to neřeš je to jen moje úvaha:-.)) Ale jak říkáš velkej rozsah se hodí :-)

                                      jirka0 - Profil | Po 8.2.2016 22:25:17

                                      zelí >> Láďo celej den jsem lítal po ouřadech a odpoledne řešil ještě 100 jinejch pro mě dost důležitejch věcí.
                                      omluva šéfe :-))))

                                        jirka0 - Profil | Po 8.2.2016 22:22:38

                                        Casio >> Canon je lepší,více detailů a kresba je také lepší ale některé věci se dají dohnat v editoru.