Vše o fotografování a technice s tím spojené

Po pár šťouchancích od přátel fotografů ohledně založení nové diskuze,jsem se rozhodl ,že tak tedy učiním. Byli by jsme rádi kdyby se zde probrala a probírala témata ohledně značek,programů na editaci ,monitory,objektivy,fotoaparáty a vše co souvisí s moderní a dnes převážně digitální fotografií.A v neposlední řadě si zde předávali zkušenosti nabyté dlouhodobými nebo i krátkodobými znalostmi v oblasti tohoto krásného a stále se deroucího dopředu koníčka.Věřím ,že si tady každý najde to svoje a každý je tu vitán!!!

Použivejte pro vkládani fotografií do diskuze v následujícím formatu velikost: 1200 x 900 pix na šířku a max.170Kb.Následně v editoru uložit JPEG pro Web a posleze vlozit do diskuze.

Děkuji
Autor diskuse: zelí - Profil , 10.1.2016 všeobecné - ostatní
Dále moderují: DeProfundis Profil + jirka0 Profil

Nzelí - Profil | Po 8.2.2016 22:20:23

jirka0 >> Jirko mel jsem ho sebou,ale necvaknul:-(((

    Njirka0 - Profil | Po 8.2.2016 22:20:11

    Casio >> ptal jsi se na spokojenost ,,, tak Canon to není ale tak špatnej zase také není, já mu říkám krajinářskej a na zvěř,,rozsah zoomu je velkej :-)))),,,,když není zvěř v dosahu da se fotit i krajina :-))))

      Nzelí - Profil | Po 8.2.2016 22:19:27

      jirka0 >> jako moderator by jsi mel sledovat časteji:-)))

      Jinak jak jsi me včera posilal tu fotku,tak dnes jsem mel nejaky ohlas na megousi na syčka a pri te prilezitosti jsem objevil toho človeka.Foti opravdu sigmou 150-600/ f 5-6,3 Contemporary a Canon D60

        NCasio - Profil | Po 8.2.2016 22:16:25

        jirka0 >> Canon je lepší,ne? Rychlejší nebo ne?

          NCasio - Profil | Po 8.2.2016 22:15:02

          zelí >> Ty jo nevím ... :-(

            Njirka0 - Profil | Po 8.2.2016 22:13:41

            zelí >> a cvaknul sis s ním něco?

              Njirka0 - Profil | Po 8.2.2016 22:12:35

              Casio >> JJ taky vysouvací a ještě mám Canon 100.400

                Nzelí - Profil | Po 8.2.2016 22:12:16

                Casio >> Vsak je to tvoje mimčo,kam by jsi to poustel:-)))

                  Nzelí - Profil | Po 8.2.2016 22:11:16

                  jirka0 >> je jak u maminky v břisku schovana!!!:-))))

                    NCasio - Profil | Po 8.2.2016 22:08:10

                    jirka0 >> Ahoj,já myslel že pevnej , asi jsem to někde překouk :-)
                    A spokojenost? To je taky vysouvací ,že? :-)

                      NCasio - Profil | Po 8.2.2016 22:06:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      zelí >> Já až tohle pustím do světa ,taky mám jasno :) no jasno ...asi by to bylo ještě dilema :-))

                        Njirka0 - Profil | Po 8.2.2016 22:05:07

                        Casio >> Ahoj,teď jsem dorazil a 148 příspěvků :-)))
                        mám Sigmu 50-500 4,5/6,3? bez záruky nemám jej doma :-))) ,,, je v Ph na výletě :-)))))

                          Nzelí - Profil | Po 8.2.2016 21:29:03

                          Casio >> jsem vlozil fotku na 500px a ono to tam normalne pozna a napise ze byl TC 1,4x III

                          https://500px.com/photo/139491579/pu%C5%A1t%C3%ADk-​bradat%C3%BD-by-ladislav-z%C3%A1licha?ctx_page=1&fr​om=user&user_id=15151557

                            NJitkagold - Profil | Po 8.2.2016 20:25:07

                            Casio >> on blafe,ja kabelu na fotak + 3 objektivy mam a to me staci !!:-)))

                              NJitkagold - Profil | Po 8.2.2016 20:08:12

                              Casio >> Mas asi pravdu,az koupim pristi tyden ten fotak,tak pak chci koupit 100-400mm F/4.5-5.6L IS II a pak postupme vzdy neco dalsiho. Tu 50/1.4 uz mam take vyhlidnutou :-))

                                Nzelí - Profil | Po 8.2.2016 20:04:20

                                Denny >> Shodou okolnosti jsem v sobotu vezl kolegu fotografa a jeho bratr dela ve FotoŠkoda primo ve vykupu pouziteho zbozi.Neexistuje tam aby fotak nebo objektiv vykoupili bez prokazaní puvodu a dokladu.
                                Proto se divim ze v Megousi vykoupi sklo v cene za 21 litru bez ochranych krytek a to na obouch koncich,bez dokladu,bez obalu a o krabici ani nemluve.Vzdyt takto donesena věc jasne hovori o tom ze to je čorka!!!!

                                  NCasio - Profil | Po 8.2.2016 20:02:21

                                  Jitkagold >> no já bych sem neplet fráze kdo nebo co dělá fotku.
                                  První co vidíš je že je fotka čistá. Ostatní je um objektivu. Já bych šel do 5DMarku a za rozdíl korun teda peněz (záleží taky kolik by byl rozdíl) přikoupil buď 50/1,4 nevím jestli ho máte ( suuuuper objektiv) nebo něco jinýho ..blesk, makro objektiv...?

                                    Nzelí - Profil | Po 8.2.2016 19:59:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Moc kecate a zadne fotky:-))))

                                    p.s.tady si stredovku obhajim,musel jsem tam dostat ten pařez a vlevo za parezem uz byli lidi

                                      NCasio - Profil | Po 8.2.2016 19:55:15

                                      Denny >> to jo oba mají ale 50 Mpx.... Přepínat jde i na DX formát ale i FX s menší velikostí ,ne?

                                        Nzelí - Profil | Po 8.2.2016 19:54:13

                                        Casio >> Pitcho jakej plasták?? Mam to nejlepsi v APS-C co kdy Canon vyrobil,Jarine:-))))))))))))))))