Vše o fotografování a technice s tím spojené

Po pár šťouchancích od přátel fotografů ohledně založení nové diskuze,jsem se rozhodl ,že tak tedy učiním. Byli by jsme rádi kdyby se zde probrala a probírala témata ohledně značek,programů na editaci ,monitory,objektivy,fotoaparáty a vše co souvisí s moderní a dnes převážně digitální fotografií.A v neposlední řadě si zde předávali zkušenosti nabyté dlouhodobými nebo i krátkodobými znalostmi v oblasti tohoto krásného a stále se deroucího dopředu koníčka.Věřím ,že si tady každý najde to svoje a každý je tu vitán!!!

Použivejte pro vkládani fotografií do diskuze v následujícím formatu velikost: 1200 x 900 pix na šířku a max.170Kb.Následně v editoru uložit JPEG pro Web a posleze vlozit do diskuze.

Děkuji
Autor diskuse: zelí - Profil , 10.1.2016 všeobecné - ostatní
Dále moderují: DeProfundis Profil + jirka0 Profil

Nzelí - Profil | Po 8.2.2016 19:52:37

Jitkagold >> Jitko 5D Mark III je dobry,velmi dobry a predpokladam,ze za rok budes prodavat a ja jsem prvni ve fronte abych ho vzal jako založní tělo:-))))

    NDenny - Profil | Po 8.2.2016 19:50:59

    Casio >> Ja jsem zjistil,ze u techto fotaku jde prepinat z FF na crop,ale nevim,zda u vsech typu.Docela me to zaujalo a ten rozdil v cene mezi 5Ds a 5Ds r uz je nepatrny.

      NCasio - Profil | Po 8.2.2016 19:45:00

      Jitkagold >> to je jasný na vzhled nekoukej , já bych tedy foťák bez gripu už nechtěl , takže přikoupit nebo kdybych na něj měl tak 1D . R ..nevím 50 mega není tu už moc? Vezmi si jaký data budeš stahovat a kolik to zabere místa. S ? s tím filtem by to chtělo vyzkoušet ,ale vem na to jed že 5D MarkIII Ti bu de v pohodě stačit . Koukni na Laďu co dokáže s plasťákem za fotky ... :-))

        NAnýzový dědek - Profil | Po 8.2.2016 19:40:05

        zelí >> Láďo něco pro tebe (i když možná s křížkem po funuse)
        http://postimg.org/image/dhuxv9w83/

          NJitkagold - Profil | Po 8.2.2016 19:38:49

          Casio >> a take se me ta 1D disainem nelibi,ale nejde o to zda se libi ze.

            NCasio - Profil | Po 8.2.2016 19:36:25

            Jitkagold >> já bych zohlednil foťák s "gripem" nebo bez , 1D by se Ti jako holce paradoxně mohlo držet hůř.

              NDenny - Profil | Po 8.2.2016 19:34:59

              zelí >> Jedno cvaknuti pres okno

                NJitkagold - Profil | Po 8.2.2016 19:34:37

                Casio >> 4 modely ! 5 D Mark III, 5DS, 5DSR a 1D.

                  NJitkagold - Profil | Po 8.2.2016 19:30:17

                  Casio >> Jiriku,volba urcite bude FF Canon,ale zatim nevim jakej :-((

                    NCasio - Profil | Po 8.2.2016 19:28:06

                    Jitkagold >> Jitko jednoduchá volba ..FX a typ ? podle korun, tedy.. peněz :-)

                      NCasio - Profil | Po 8.2.2016 19:24:53

                      zelí >> :-))) jako Láďo bereš mi to z úst.
                      Chtěl jsem napsat že kdybych neměl ve fotovýbavě půl novýho auta nechal bych se snad zblbnout, vážně :-) Ale mě se ten Nikon drží zkrátka lepčí :-)) Taky vážně :-)

                        Nzelí - Profil | Po 8.2.2016 19:21:52

                        Casio >> Jiřiku kup si pořadnou značku a muzes mit taky tohle a nebudes muset blednout pri pohledu na červene prouzky:-))))))))))))


                        p.s.hlavne se po mem nynejsim spotu se neodhlasuj z Mrku a nedavej otazku do ignorace:-)))

                          Nzelí - Profil | Po 8.2.2016 19:19:40

                          Gratulace velika!!!!!!!!!!!!!!! Opet ten magickej červený proužek!!! Že se ti to už taky libi s tema proužkama:-))))

                          Jitus to je funglovka?????

                            NCasio - Profil | Po 8.2.2016 19:18:35

                            Jitkagold >> obr grande gratulace !!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)

                              NJitkagold - Profil | Po 8.2.2016 19:18:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              zelí >> tak posledni.

                                NJitkagold - Profil | Po 8.2.2016 19:16:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                zelí >>

                                  NJitkagold - Profil | Po 8.2.2016 19:15:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  zelí >> Tak je doma :-)))

                                    NCasio - Profil | Po 8.2.2016 19:11:05

                                    Orion24 >> tady máš www autora knihy http://www.fotoroman.cz/

                                      NCasio - Profil | Po 8.2.2016 19:03:58

                                      zelí >> Laďo doufám že ho sem taky nemíníš dávat :-)))))))))))))))))))))

                                        NCasio - Profil | Po 8.2.2016 18:47:01

                                        Orion24 >> zkus knihovnu v okolí, dnes aspoň u nás, to funguje a že i když knihu zrovna nemají stáhnou si jí z okolních knihoven . Já jí koupil myslím na bazar knih, myslím:-)