Vše o fotografování a technice s tím spojené

Po pár šťouchancích od přátel fotografů ohledně založení nové diskuze,jsem se rozhodl ,že tak tedy učiním. Byli by jsme rádi kdyby se zde probrala a probírala témata ohledně značek,programů na editaci ,monitory,objektivy,fotoaparáty a vše co souvisí s moderní a dnes převážně digitální fotografií.A v neposlední řadě si zde předávali zkušenosti nabyté dlouhodobými nebo i krátkodobými znalostmi v oblasti tohoto krásného a stále se deroucího dopředu koníčka.Věřím ,že si tady každý najde to svoje a každý je tu vitán!!!

Použivejte pro vkládani fotografií do diskuze v následujícím formatu velikost: 1200 x 900 pix na šířku a max.170Kb.Následně v editoru uložit JPEG pro Web a posleze vlozit do diskuze.

Děkuji
Autor diskuse: zelí - Profil , 10.1.2016 všeobecné - ostatní
Dále moderují: DeProfundis Profil + jirka0 Profil

Nzelí - Profil | Pá 5.2.2016 19:59:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Tak a posledni ta je ze ZOO a jedu si pro holinky

    Nzelí - Profil | Pá 5.2.2016 19:50:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Bude nekdo počitat peří??:-)))

      Nzelí - Profil | Pá 5.2.2016 18:33:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Jitkagold >> Jíto ja si pockam,ono i tohle je dost dobréé:-))

        NDenny - Profil | Pá 5.2.2016 18:07:21

        Erva >> Radku ten kluk na tom videu je trosku ukecanej,ale predvadi spousty veci a je videt,ze o tom neco vi,staci si pustit jeho videa.
        https://www.youtube.com/watch?v=zyqByJsdjxQ

          NJitkagold - Profil | Pá 5.2.2016 18:05:05

          Erva >> ahoj Radku,diky moc za odkaz,nadherne fotky !!:-)) Vis o tom skle jsem uz rozhodnuta,koupim ho,ale pockam na dobre bidovani vis,tam muzu usetrit I 500 $ :-)) No a fotak zatim ???

            NErva - Profil | Pá 5.2.2016 18:04:14

            Denny - Tomu asi howno rozumím ,ale není 135mm už moc ?? já chci nějaký širokáč cca. 16 -35mm , nebo něco podobného .

              Nzelí - Profil | Pá 5.2.2016 18:02:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Jitkagold >> Jituš no začal jsem ve svem mokradu a tady jsem litoval absenci 400ky,bo bych je dneska tam mel jak na talíři.

              Jako to se povede malokdy takova pestrost ptactva na jednom fleku!!!!

              Jinak na krajinu jsi opravdu zvolilala dobře tu 17-40,fakt luxusní objektiv!!!!!!!!!!!! taky ho budu kupovat!!!

                NDenny - Profil | Pá 5.2.2016 17:52:46

                Erva >> Me se opravdu moc libi ten Canon 135mm f/2 L,nadhernej objektiv a co jsem videl tak fotky opravdu hezke.Jen ta cena :-( Jedine,co me stve a nevim,proc tohle canon nedotahne do konce,ze tyhle paradni objektivy nemaji stabilizator.Nasli jsme jeden i za skvelou cenu,ale neni to pevne sklo.Sice jsem cetl docela dobre reference,ale na tu 135 to nema.Vcera se dal koupit zhruba za 250 dolcu a ta 135 za trojnasobek,ale ona se ukaze casem lacineji.

                  NErva - Profil | Pá 5.2.2016 17:44:43

                  Denny - Já sledoval včera z povzdálí debatu o skle na krajinu pro tebe , protože hledám do budoucna něco pro sebe a popravdě moudrý z toho nejsu , myslím tím za rozumné peníze , ne sklo za 40tisíc :-)))) Jo a ahoj Karle :-))

                    NDenny - Profil | Pá 5.2.2016 17:40:41

                    Erva >> Ahoj Radku,koukali jsme na skla n Nikonu a docela me prekvapila ta nabidka,ale v kratkych objektivech,na vetsi jsem nekoukal.

                      NDenny - Profil | Pá 5.2.2016 17:39:25

                      zelí >> Vase veci se pohybuji nekde po trase Manitowoc - Chicago.

                        NErva - Profil | Pá 5.2.2016 17:34:30

                        Jitkagold - Ahoj Jitko , do těla ti kecat nebudu to naštudované nemám , teda ani skla nemám naštudované co se Canonu týče , ale jako Nikoňák bych to sklo Canon EF 100-400 mm být tebou koupil tak i tak bo opravdu kreslí perfektně , když někde prohlížím fota , tak mě i zajímá jakým sklem to bylo a že je dosti spokojených zákazníků právě na tohle sklo !!!! :-)))

                          NJitkagold - Profil | Pá 5.2.2016 16:58:25

                          zelí >> tak sem sazej nejake foto ne :-)))

                            NJitkagold - Profil | Pá 5.2.2016 16:57:20

                            zelí >> Ladiku,dekuji :-))) Ted jeste to nejdulezitejsi,fotak. Stale vaham mezi D1 a 5DMark III a docela zvazuji co jsi me k tomu rekl I ty. Jestli by nebylo lepsi koupit 5 D Mark III a k tomu treba radeji nejake dobre sklo,treba Canon EF100-400mm F/4.5-5.6 IS II a myslim,ze by jsme meli radost oba :-))

                              Nzelí - Profil | Pá 5.2.2016 16:39:06

                              Jinak dneska dopoledne na policii,kde me rekli že navraceni tak nejdrive za měsic:-(((

                              Tak jsem si udelal takovy fotograficky trip: Mokřad,ZOO a botanickou jsem už nestihnul

                              Fotáček a objektivek dostal pekne zahulit..585 snímku:-)))

                                Nzelí - Profil | Pá 5.2.2016 16:30:26

                                Bacha >> Dekuji,dekuji

                                Na kazdou svinu se vaří voda!!!!:-(((((

                                  Nzelí - Profil | Pá 5.2.2016 16:29:35

                                  Jitkagold >> Tak to gratuluji a věř že budeš hodně spokojenááá!!!!!!!

                                    NBacha - Profil | Pá 5.2.2016 14:56:24

                                    zelí >> Mám radost a gratuluji!!!!! Vím přesně, jak ses cítil. Kdo to nezažil, nepochopí. Já v tom žiju několik let, je to strašná bezmoc a na to vracení a satisfakci se teprve těším:-)))....snad boží mlýny.