Vše o fotografování a technice s tím spojené

Po pár šťouchancích od přátel fotografů ohledně založení nové diskuze,jsem se rozhodl ,že tak tedy učiním. Byli by jsme rádi kdyby se zde probrala a probírala témata ohledně značek,programů na editaci ,monitory,objektivy,fotoaparáty a vše co souvisí s moderní a dnes převážně digitální fotografií.A v neposlední řadě si zde předávali zkušenosti nabyté dlouhodobými nebo i krátkodobými znalostmi v oblasti tohoto krásného a stále se deroucího dopředu koníčka.Věřím ,že si tady každý najde to svoje a každý je tu vitán!!!

Použivejte pro vkládani fotografií do diskuze v následujícím formatu velikost: 1200 x 900 pix na šířku a max.170Kb.Následně v editoru uložit JPEG pro Web a posleze vlozit do diskuze.

Děkuji
Autor diskuse: zelí - Profil , 10.1.2016 všeobecné - ostatní
Dále moderují: DeProfundis Profil + jirka0 Profil

Nzelí - Profil | So 6.2.2016 23:52:04

Tak ted jsem si to zpetne prečetl a nestacim se divit!!!!! ty wole tady se vzdy vsechno snazilo resit z nadhledem a najednou je vsechno jinak.Tady aby se človek bal neco napsat.

    NDenny - Profil | So 6.2.2016 22:34:00

    Jeden kralicek

      NDenny - Profil | So 6.2.2016 22:32:36

      Jedna potvora,co dneska prisla pro orisek.

        NCasio - Profil | So 6.2.2016 20:40:19

        zelí >> říkáš v takových podmínkách jste měli ws? :-))

          Nzelí - Profil | So 6.2.2016 20:05:53

          Dobrý večer panové a damy.
          Jsem urvan jak boruvka

            Nlevhan - Profil | So 6.2.2016 18:38:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            foto neni me ale dcery myslim ze hodne dobre

              NCasio - Profil | So 6.2.2016 13:53:10

              https://www.youtube.com/watch?v=KpkAWZTwqI4 není už moc věcí co by se dělaly ručně.

                NDeProfundis - Profil | So 6.2.2016 11:14:25

                Jitkagold >> Jíťo, na takovýhle specialitky zapomeň, to byl v r. 2014 jen aprílovej žertík:-) A Canon nikdy nic takovýho nedělal a pokud vím, tak zatím ani nemá v plánu. Takže pro nás WL blázny nezbývá, než si camo úpravy udělat na vlastní triko.
                Bohužel (ikdyž pro mě by to bylo fuk vzhledem k očekávatelný ceně) ani žádný sklo 200-600m s pevnou f/4 Canon nemá.
                Jediný, co se dá očekávat, tak je 200-600mm f/4.5-5.6 IS, protože se Canon v zimě na něj podal patent. Asi se nechal vyprovokovat Tamronem a Sigmou a chce v tomhle segmentu taky něco předvíst. Můj skromnej odhad je ale stejně takovej, že to u nás pod 90.000,- nebude:-)
                Viz. http://www.canonrumors.com/patent-canon-ef-200-600m​m-f4-5-5-6-is/

                  NJitkagold - Profil | So 6.2.2016 1:59:39

                  Tohle take !

                    NJitkagold - Profil | So 6.2.2016 1:59:08

                    Kluciii,to bude bomba na trhu !!!

                      Nafjee - Profil | Pá 5.2.2016 23:49:31

                      Západ na Nových Mlýnech, jen tak.

                      Teď už bych to fotil jinak.

                        NJitkagold - Profil | Pá 5.2.2016 22:59:04

                        zelí >> To je podvod jako fik !!!!!!!!!!!

                          NDenny - Profil | Pá 5.2.2016 22:49:34

                          zelí >> Je to Lado ten novej,precti si co pisou,oznaceni na konci je II
                          Canon Telephoto EF 100-400mm F4.5-5.6L IS II USM w/19 months warranty

                            Nzelí - Profil | Pá 5.2.2016 22:47:02

                            Denny >> Karle ale to je starej kousek.!!!!!!!!!!!! To neni ten novej!!!!!!!!!!!!

                              NDenny - Profil | Pá 5.2.2016 22:40:27

                              Erva >> Ted je jeden v aukci temer novej,tak uvidime.
                              http://www.ebay.com/itm/like/131719989124?rmvSB=tru​e

                                Njirka0 - Profil | Pá 5.2.2016 22:35:49

                                zelí >> Láďo dva dny jsem tu nebyl tak gratuluji ke skvělé detektivní práci,věřím že z něj vyklepou i to tělo.

                                  NJitkagold - Profil | Pá 5.2.2016 21:55:30

                                  zelí >> Jo jo Ladiku,uz ji mam na desktopu jen kliknout pokud ji nenajdu na bidovani za lepsi penize :-)))

                                  http://www.valuebasket.com/en_US/Canon-EF-100-400mm​-f45-56L-IS-II-USM-Lens/mainproduct/view/17726-AA-N​A?AF=GOOUS&gclid=CP_RyITA3soCFQ2OaQoda34PlQ

                                    Nzelí - Profil | Pá 5.2.2016 20:01:41

                                    Jitkagold >> jinak Jito bacha na to.Ten Adamec ale foti tou novou 100-400kou.Tam to odhaduji u Vas okolo 2000 dolacu + -