Gastrorožek aneb o jídle a všem okolo

Pravidla diskuze: platí pro všechny přispívající




co chceme:
- fotky jídel z vlastní kuchyně
- pohodovou atmosféru
- odzkoušené recepty, rady, tipy, triky

co nechceme:
- fotky z restaurací a videa stažená z netu
- zbytečné plkání
- urážky a provokace

Diskutujte, prosím, slušně a k věci. Zbytečné zápisy budou průběžně mazány, trollové nebudou tolerováni.
Moderátoři jsou nekompromisní a ve střehu! :-)
Autor diskuse: Marge - Profil , 29.11.2015 všeobecné - ostatní
Dále moderují: HoumrP Profil + Kukačka Profil + 1Mara Profil + Jirka R. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NMarge - Profil | So 16.10.2021 13:30:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Je potřeba si ten život občas osladit....

    NHoumrP - Profil | Po 21.12.2015 18:17:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Jirka R. >> Tak tady je to ofocené. Je to od Romana Pauluse. Jen tam nedávám zakysanku, ale trochu 33% smetany. A budu si je dělat, jako hlavní jídlo. Jsou famózní.

      NJirka R. - Profil | Po 21.12.2015 18:09:29

      HoumrP >> Zdar Pavle, můžeš zde dát do placu technologii těch zapečených brambor? Pěkně primitivně/jednoduše - od vydlabání syrových/vařených po naplnění, avšak čím a jak dlouho v troubě? Já jsem totiž hodně bramborovej, rád si dávám do trouby jen tak americké čtvrtky, pak omáchat do omajdy česnekové či smetanové... A to potom chutná pivíčko...! (Baloun/Hašek copy).

        Nsmike - Profil | Po 21.12.2015 17:56:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        dnes zbytky :)

          NBušák - Profil | Po 21.12.2015 12:01:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          kulajda z čerstvých zimních hub

            NJaMi - Profil | Ne 20.12.2015 23:51:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Ono i takové vepřové kolénko na černém pivu není na večer marné.....

              NŘízek 5,125 - Profil | Ne 20.12.2015 23:37:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Já mám tu kulajdu prostě rád:-)

              je to ted lepší než na podzim, to sou ty paradoxy moderní doby:-))

                NBuffalo1969 - Profil | Ne 20.12.2015 21:31:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Dnešní oběd. Ručně vyráběná originál italská těstovinová kolena, pečená kýta ze včera poraženýho vepříka a papriko smetanová omáčka. Skvělý.

                  NMarge - Profil | Ne 20.12.2015 20:28:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Bušák >> copak já, ale vy mně dáváte zabrat čím dál tím víc.... zase mám předvybraných 13 fotek do dalšího kola a vybrat z nich těch pět finálních je strašně strašně těžké

                    NMarge - Profil | Ne 20.12.2015 20:07:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Jak už jsem psala, Houmr se tentokrát na výsluní dlouho neohřeje, postupně vítěze vystřídají fota umístěná na druhém a třetím místě.

                    Abyste se do spuštění třetího kola nenudili a měli na co klikat, anketu dodám za okamžik.

                      NMarge - Profil | Ne 20.12.2015 20:04:13

                      Vítězem druhého týdne soutěže o nej foto týdne slavnostně vyhlašuji HoumraP a jeho Pfeffersteak se zapečenými bramborami. Gratulujeme!

                        Nwelbin - Profil | Ne 20.12.2015 19:10:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Ač jsem vařil foto nebude,dělal jsem tatara,mimo toho,že jej zdobím nějakou hladkolistou a kytičkou z rajčete jsou na pohled všechny stejné,pak,že uděláme králíka,po španělsku/cibulák s remuládou/,houby, přišla známá a přinesla domácí uzené a ještě k tomu krkovičku, k jídlu byla se zelím,to mám na chalupě pořád a s bosáky /frncochaté/ ,Karlíka jsem dělali dnes jako svíčkovou a odnesla si jej vnoučata.
                        Na chalupu vozím foťák jen občas,omluva
                        Dám foto - žena miluje mořské potvory,humr -italský recept/kvalita na prd-fotky/,ten humr-ač zmrazený,moc bezva

                          NBušák - Profil | Ne 20.12.2015 18:29:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          večeře,kuře trošku jinak

                            NMarge - Profil | Ne 20.12.2015 18:15:01

                            welbin >> tak to je rada nad zlato :-)

                              NMarge - Profil | Ne 20.12.2015 18:14:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Večeře

                                Nwelbin - Profil | Ne 20.12.2015 18:00:55

                                Marge >> Nej ryba je treska,halík,okouník vlastnoručně ulovené nad polárním kruhem,říká to moje celá rodina.Příští rok jsem v rozpacích,jestli pojedu,je to dálka.
                                Mořáci jsou tam hubení,letos jsem 6,ze sedmi pustil

                                  NPYTLAKS - Profil | Ne 20.12.2015 17:45:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  made in já:-)

                                    Nsmike - Profil | Ne 20.12.2015 17:14:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Guláš z hlívy jen pro otrlé:) Trochu dost mi ujela ruka s feferonkami :)

                                      NMrKos - Profil | Ne 20.12.2015 14:31:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      dneska jsem napíchal a upekl takovej jednoduchej špíz a MrKoska k němu připravila rýži basmati

                                      než se to upeklo, tak jsem ještě zajel vyházet zbytek krmení ze včera a pochytat pár kaprů,

                                        NBláža - Profil | Ne 20.12.2015 13:55:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Ale dnes k obědu byla luxusní mňamka domácí králík na slanině se zeleninou, s čerstvým tymiánem a rozmarýnem. Jako příloha šťouchané brambory... ;o)))))

                                          NBláža - Profil | Ne 20.12.2015 13:49:37

                                          rarach >> Prý už nespolupracují s dodavatelem, tak jsem přešel na platýse nebo tresku, co naděláš. Filé nekupuji....


                                          Teda ze zmrazených.

                                            Červené karty: tonouš, Káceč