Gastrorožek aneb o jídle a všem okolo

Pravidla diskuze: platí pro všechny přispívající




co chceme:
- fotky jídel z vlastní kuchyně
- pohodovou atmosféru
- odzkoušené recepty, rady, tipy, triky

co nechceme:
- fotky z restaurací a videa stažená z netu
- zbytečné plkání
- urážky a provokace

Diskutujte, prosím, slušně a k věci. Zbytečné zápisy budou průběžně mazány, trollové nebudou tolerováni.
Moderátoři jsou nekompromisní a ve střehu! :-)
Autor diskuse: Marge - Profil , 29.11.2015 všeobecné - ostatní
Dále moderují: HoumrP Profil + Kukačka Profil + 1Mara Profil + Jirka R. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NMarge - Profil | So 16.10.2021 13:30:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Je potřeba si ten život občas osladit....

    NBláža - Profil | Ne 20.12.2015 13:47:24

    Marge >> To né, jen jsem si vzpoměl na tu úsměvnou reklamu, já dnes dělal z vepřových žeber, skrojených z krkovice a jednoho vykostěného kolínka, jsem jen ochutnal, páč hlavní jídlo bylo z jiné dimenze.....

      NSmutek - Profil | Ne 20.12.2015 13:40:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Dneska jsem vařil Bigus,je to dobré,zkuste to.

        Nrarach - Profil | Ne 20.12.2015 13:34:38

        Marge >> Ano, proto to píšu, jinak je to Zlak nachový alias dorado.

          NMarge - Profil | Ne 20.12.2015 13:32:06

          rarach >> tak to neznám, prodávají to pod tímhle názvem?

            NMarge - Profil | Ne 20.12.2015 13:25:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Králík na špeku s játry a dušenou rýží; R.Vaněk, Kouzlo

              Nrarach - Profil | Ne 20.12.2015 13:06:10

              Marge >> Top ryba z Lidlu je mahi-mahi, bohužel je to asi sezonní záležitost.

                NJaMi - Profil | Ne 20.12.2015 11:57:35

                Jirka R. >> Umělecké dílo. To bych hned ochutnal.

                  NJirka R. - Profil | Ne 20.12.2015 11:47:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Tak až dnes došlo na foto, včera to bylo hodně drakonické a barbarské, jaký na to byl hlad...

                  A jeden poznatek: ohřívaná včerejší minutka v mikrovlnce je o ničem, ale škoda to vyhodit, že...? :-))

                    NMarge - Profil | Ne 20.12.2015 11:37:02

                    Jinak k tomu, co navrhoval Jirka. Příspěvky na téma FUJ a VIP potraviny velmi vítám. Podělte se o zkušenosti s tím, co vám hodně chutnalo nebo naopak hodně nechutnalo.

                    Já sama bych moc uvítala tip na nějakou dobrou rybu, nejlépe mraženou. Vím, že ryby z Lídlu si někteří hodně pochvalují, ale kterou rybu, jakou značku? Když připojíte i foto krabice či pytlíku a cenu, tak to bude úplně super.

                      NMarge - Profil | Ne 20.12.2015 11:31:58

                      Připomínám, že dnes ve 20:00 končí hlasování o nej foto týdne. Tentokrát se na výsluní TOP zápisu budou hřát tři fotografie s nejvyšším počtem hlasů, které se během následujícího týdne prostřídají.

                        NJaMi - Profil | Ne 20.12.2015 10:24:39

                        smike >> Rumové Rafaelo? :-)

                          Nsmike - Profil | Ne 20.12.2015 10:13:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Toto jsem vyrobil osobně:-)) nic pro řidiče:-)

                            NPYTLAKS - Profil | Ne 20.12.2015 9:40:17

                            Reznik76 >> to by byl špek:-))mňam:-)

                              NMarge - Profil | Ne 20.12.2015 9:22:08

                              Bláža >> jako, že je slabej?

                                NMarge - Profil | Ne 20.12.2015 9:21:16

                                Reznik76 >> to je mazec, z toho se snad nedá udělat nic jinýho než ty škvarky :-)

                                  Nxycht - Profil | Ne 20.12.2015 9:16:40

                                  Reznik76 >> Nádhera!

                                    NMrKos - Profil | Ne 20.12.2015 9:02:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    podávají se dvě nožičky a půl kila krkovice 3 hodinky pomalu tažené s kořením a v závěru trocha kořenové zeleniny, vařené vejce, špetka česneku a bylinek...

                                    vlastně je ten sulc taková zdravá snídaně a půjdu si ještě přidat

                                      NReznik76 - Profil | Ne 20.12.2015 5:52:37

                                      mlaďoch >> Tak jasně, byla to trochu nadsázka, já normálně jen bourám maso, a občas mě poprosej jestli bych nevypomoh v obchodě a nebo jedný z našich hospod
                                      A třebas právě v hospodě každej den dělaj Prime Rib a prodá se
                                      A to je vlastně 4-6kg flákota

                                        Nmlaďoch - Profil | Ne 20.12.2015 5:47:07

                                        Reznik76 >> nevím,kamarád provozuje steak restauraci a v jeho nabídce je Tygří steak 2000g celkem oblíbenej.Je teda pravda,že jej konzumuje většinou několik lidí.

                                          N1Mara - Profil | So 19.12.2015 23:27:04

                                          Tak jsem si dal trochu té práce a přečetl zpět naší diskusi od začátku, kde jsme nevěděli jak to tady dopadne a jestli tahle diskuse se vůbec chytne, ANO, občas se tady ozvalo, že to není pro normální lidi, kuchaře, fotoprofíky atd. Ale myslíme si, že se diskuse konečně rozeběhla zatím nějakým normálním směrem a každý kdo tu je, se mu tady líbí a má od vás všech nějakou tu inspiraci. Proč to píšu ?
                                          Jednoduchý, jsem už prostě takový a proto jsme nezapomněli i na lidi, kterým se tady rozjezd nepovedl či dokonce se urazili a nebo to hodili hned do ignoru. Nebudu nikoho jmenovat, sám každý asi ví, o kom je řeč a koho se to týká. My jen můžeme vzkázat, že je nám to osobně líto, že tady nenašli to co hledali ze začátku a hned to vzdali.
                                          Myslíme si, že až uděláme s Marge ještě nějaké menší změny, aby měli lidi na své dobré jídla větší šanci na pochvalu a podobně, tak to tu bude na pohodu jako do teď. Každý jsme jiný a každý máme na věc odlišný názor, ale věříme, že z těch lidí, co odešli se zase za čas vrátí zpět a zapojí se do debaty o jídle a normálním vaření třeba s masoxem a normální fotkou, kde bude rozeznat, alespoň o jaké jídlo se jedná :-)
                                          Chceme tímto všem přispěvatelům do téhle diskuse poděkovat, že díky vám se to tady rozjelo a lidi můžou hledat inspiraci.
                                          Moc díky ! .-)
                                          Tak dobrou noc kuchtíci :-)

                                            Červené karty: tonouš, Káceč