Gastrorožek aneb o jídle a všem okolo

Pravidla diskuze: platí pro všechny přispívající




co chceme:
- fotky jídel z vlastní kuchyně
- pohodovou atmosféru
- odzkoušené recepty, rady, tipy, triky

co nechceme:
- fotky z restaurací a videa stažená z netu
- zbytečné plkání
- urážky a provokace

Diskutujte, prosím, slušně a k věci. Zbytečné zápisy budou průběžně mazány, trollové nebudou tolerováni.
Moderátoři jsou nekompromisní a ve střehu! :-)
Autor diskuse: Marge - Profil , 29.11.2015 všeobecné - ostatní
Dále moderují: HoumrP Profil + Kukačka Profil + 1Mara Profil + Jirka R. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NMarge - Profil | So 16.10.2021 13:30:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Je potřeba si ten život občas osladit....

    NHoumrP - Profil | So 19.12.2015 22:07:58

    Bláža >> je dobrej, písnu

      NJirka R. - Profil | So 19.12.2015 22:04:24

      Reznik76 >> Kdysi prý v Pečkách na nádraží se místní štamgasti domluvili, že jako budou ze zbytků u tamní hospody chovat prase.
      Dávali mu všechno, co v putyce zbylo, brambory, flaxy z řízků, nedopitá piva, slivky... Prý do něj museli kolikrát kopat, aby se po těch porcích vzbudilo z vožralosti a nažralo se. Pak ho rohli. Bylo z něj několik škopků sádla, ale kotlety jak ze zajíce, játra maličká a z kamene... :-)

        NBláža - Profil | So 19.12.2015 22:04:19

        HoumrP >> Je dobrý? To bych kousek okoštoval. Zase aby to nebylo jako blátíčko. ;o))

          NReznik76 - Profil | So 19.12.2015 21:57:41

          HoumrP >> teď budu testovat a to jako fakt budu muset nějak vykoumat jestli je chuťovej rozdíl mezi běžnym špekem a špekem z přeštickýho prasete
          kolega o víkendu udí a máme tam i špíčky

            NHoumrP - Profil | So 19.12.2015 21:57:40

            Bláža >> ani špek? Ten ti klidně pošlu.

              NReznik76 - Profil | So 19.12.2015 21:52:52

              Jirka R. >> trošku tlustý prase :-)

                NBláža - Profil | So 19.12.2015 21:51:05

                HoumrP >> Tady není kde, nikde to nemají...

                Taky bych koupil na test.

                  NHoumrP - Profil | So 19.12.2015 21:49:04

                  Reznik76 >> vyuzený si to dovedu představit. Jako máslíčko....

                    NJirka R. - Profil | So 19.12.2015 21:46:49

                    Reznik76 >> Ježíšmarjá, to je snad krupon z hrocha...! :-)))))

                      NBláža - Profil | So 19.12.2015 21:45:43

                      Reznik76 >> To by byl špek....
                      Nebo škvarky, bych hned zakrojil, ale ta cena je fakt darda.

                        NBláža - Profil | So 19.12.2015 21:44:07

                        HoumrP >> Právě, proto jsem hádal. Pamatuji si, když dával ty fotky u sousedů.

                          NReznik76 - Profil | So 19.12.2015 21:43:27

                          Bláža >> mangalice sme měli 2x a po druhý se celá rozkrájela do výroby neprodejný maso
                          jako bylo fakt dobrý, dokonce si trofnu říct že tak nějak jiný
                          Ale prostě to nejde prodávat furt, půlka stála přes dvě stovky za kilo
                          EDIT: vlevo kotleta a vpravo krkovička

                            NHoumrP - Profil | So 19.12.2015 21:42:23

                            Bláža >> jo, mangalice má takhle vysokej špek. Kus sem koupil na prošpikování svíce.

                              NHoumrP - Profil | So 19.12.2015 21:40:42

                              Reznik76 >> no, ono je to už dost prorostlý.

                                NBláža - Profil | So 19.12.2015 21:39:06

                                Reznik76 >> Tak to je opravdu hodně, jsem myslel, že to máš kus mangalice, ale vypadá to pěkně. ;o)))

                                  NReznik76 - Profil | So 19.12.2015 21:36:45

                                  Bláža >> ne to je vysokej roštěnec s žebrem z jalovice či volka, zkoušeli sme to na přání vedení ale nějak se jim to neujalo
                                  Já hlavně nevim kdo by to sněd k večeři stejk by měl přes kilo

                                    NHoumrP - Profil | So 19.12.2015 21:33:48

                                    Reznik76 >> krásná flákota. Jo, steak musí bejt pořádně vysokej :-))

                                      NBláža - Profil | So 19.12.2015 21:32:49

                                      Reznik76 >> Hádám, že je to z mangalice?

                                        NReznik76 - Profil | So 19.12.2015 21:30:15

                                        HoumrP >> kus? stejk na dva palce tlustej?

                                          NJirka R. - Profil | So 19.12.2015 21:27:36

                                          HoumrP >> Jo, tak jsem to myslel, blbě asi formuloval... :-)

                                            Červené karty: tonouš, Káceč