Gastrorožek aneb o jídle a všem okolo

Pravidla diskuze: platí pro všechny přispívající




co chceme:
- fotky jídel z vlastní kuchyně
- pohodovou atmosféru
- odzkoušené recepty, rady, tipy, triky

co nechceme:
- fotky z restaurací a videa stažená z netu
- zbytečné plkání
- urážky a provokace

Diskutujte, prosím, slušně a k věci. Zbytečné zápisy budou průběžně mazány, trollové nebudou tolerováni.
Moderátoři jsou nekompromisní a ve střehu! :-)
Autor diskuse: Marge - Profil , 29.11.2015 všeobecné - ostatní
Dále moderují: HoumrP Profil + Kukačka Profil + 1Mara Profil + Jirka R. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Marge - Profil | So 16.10.2021 13:30:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Je potřeba si ten život občas osladit....

    HoumrP - Profil | So 19.12.2015 21:25:43

    Reznik76 >> Díky za pozvání. A přesně takhle jsem to doporučení myslel :-)). Vypadá to prudce jedle.
    A k tomu mi uřízneš krásnej kus stařenýho a budu kejhat blahem :-))

      Reznik76 - Profil | So 19.12.2015 21:12:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      HoumrP >> tak až pojedeš do Prahy zastav se v Dlouhý na sváču

        HoumrP - Profil | So 19.12.2015 21:09:44

        Jirka R. >> rozumím ti, ale myslel jsem, to tak, že pokud koupím např. maso na steak za 700 káčí kilčo a bude mi chutnat, bude dobře odleželý, bez šlach, prostě, jako dortík, tak ho s klidným svědomím doporučím, včetně obchodu a výrobce. A nebo naopak...

          Jirka R. - Profil | So 19.12.2015 21:02:53

          HoumrP >> I prd! :-))))
          Ale je mi jasné, že na negativních referencích mnohých žrádelních kompomentů se shodne víc lidí, ale to, co chutná, je děsně individuelní, však ty pohárky máme naladěny každý jinak. Mě jde o evidentní podvody a podrazy řetězců, ty jejich rádobyakce...

            HoumrP - Profil | So 19.12.2015 20:58:46

            Jirka R. >> o kandátech? :-))

              Jirka R. - Profil | So 19.12.2015 20:54:45

              HoumrP >> Jo, souhlas! :-)))

                Jirka R. - Profil | So 19.12.2015 20:54:21

                Bláža >> Těžká autocenzura, strašný, nevzhledný, půlku té flákoty jsem sbašil, chrápal jsem po tom dvě hodiny, zdálo se mi o rybách.... :-)))))

                  HoumrP - Profil | So 19.12.2015 20:53:13

                  Jirka R. >> A mohlo by se i psát, které potraviny, masa, polotovary byly naopak super.....
                  Tím nemyslím např. ...koupil sem krkovici a chutnala mi :-)). Např. steakové maso - jaké a od koho, ryby, ať už mražené či chlazené atd....

                    Bláža - Profil | So 19.12.2015 20:41:34

                    Jirka R. >> A jak dopadla ta panenka, se pochlub. ;o)))

                      Jirka R. - Profil | So 19.12.2015 20:39:29

                      Bláža >> Rozumím! Bohužel jsem mimo chalupu, abych vám poslal třeba foto vignety oliváče, který po zahřátí srmdí, jak odkopaná selka. Taky už nemám k vyfocení pytlíček od Kotányho s pepřem čtyř barev, který po pomletí chutnal divně....
                      Zkrátka, budu zde vděčný za každou respondenci - tohle stojí za prd, škoda peněz, a proč. Kolikrát člověk v marketu hrábne do regálu po věci v akci, a je mu pak šoufl.... :-)

                        PYTLAKS - Profil | So 19.12.2015 20:33:04

                        Klobasa1 >> guláš dělám jen v kotlíku na ohňu,doma bych ho nedělal.-)

                          Bláža - Profil | So 19.12.2015 20:28:57

                          Jirka R. >> Já mám kousek Lidl, a tak vlastně nikam jinam ani moc nejdu. Když chci lepší rybu, tak mám na parkovišti naproti Lidlu každý pátek pojízdnou rybářskou prodejnu. Dá se tam cokoliv i objednat třeba napříště. Takhle mi dovezli i krásné steaky z tuňáka čerstvé chlazené. Losos od nich nemá chybu, takže zatím spokojenost. Na rychlovky mám vždy něco v mrazáku.

                            Jirka R. - Profil | So 19.12.2015 20:26:05

                            1Mara >> Jo, to je ono! Fotky bašty - paráda, ale informace, to je to, oč tu běží! :-))))

                              Jirka R. - Profil | So 19.12.2015 20:24:46

                              Bláža >> To filé byl příklad, jak nás potravinové řetězce tejraj, víš? :-)))

                                1Mara - Profil | So 19.12.2015 20:22:58

                                Jirka R. >> Už se na tomhle pomalu pracuje , s Marge jsme se dneska domluvili na nějakých malých zmněnách :-) Jinak dobrý zápis ! .-)

                                mě se tohle stalo nedávno v Kauflandu, v akci treska tmavá chlazená, koupil jsem hned tři, první jsem udělal, dal na pánev a smrdělo to hodně hnusně, ani jsme to s Parmou nejedli, druhý den jsem to tam jel vrátit s tím, že ať to okamžitě stáhnou z prodeje, nebo je někdo bude žalovat za žaludeční potíže, stáhli to ihned, ale sere mě, že vůbec tohle tam mají, že sami to nezkontrolují .-((

                                  Bláža - Profil | So 19.12.2015 20:22:41

                                  Jirka R. >> Nevím, filé nekupuji, když tak filety, a trochu vody tam je vždy, s tím se asi nedá nic dělat.

                                    Jirka R. - Profil | So 19.12.2015 20:17:49

                                    Přátelé, nejsem rozený vůdce lidu, ale jeden rychlý příběh: Včera jsem si koupil Novaco filé 400 gr., že prý bez vody a dalších srágor. Stálo za prd, smrdělo divně hned po uložení na pánev, stejně tak i chutnalo!
                                    Nebylo by od věci zde občas přispět, která surovina, komodita, potravina vás zklamala, nedosáhla očekávání, kde jste ji případně koupili. Ač jsme z různých míst, ty Billy, Lidly a Kauflandy máme všichni kolem sebe každý, globalizaci není úniku.
                                    Tím to zde bude ještě užitečnější, bude se i míň slintat... :-))))

                                      JaMi - Profil | So 19.12.2015 20:17:06

                                      vranka >> Úžasný. Škoda to sníst.

                                        1Mara - Profil | So 19.12.2015 20:11:33

                                        vranka >> Téda, to sis musela dát, máš to moc pěkný jako i ostatní co pekly. :-)

                                          Bláža - Profil | So 19.12.2015 20:09:51

                                          1Mara >> Taky jsem tam uzmul poslední...

                                            Červené karty: tonouš, Káceč