Gastrorožek aneb o jídle a všem okolo

Pravidla diskuze: platí pro všechny přispívající




co chceme:
- fotky jídel z vlastní kuchyně
- pohodovou atmosféru
- odzkoušené recepty, rady, tipy, triky

co nechceme:
- fotky z restaurací a videa stažená z netu
- zbytečné plkání
- urážky a provokace

Diskutujte, prosím, slušně a k věci. Zbytečné zápisy budou průběžně mazány, trollové nebudou tolerováni.
Moderátoři jsou nekompromisní a ve střehu! :-)
Autor diskuse: Marge - Profil , 29.11.2015 všeobecné - ostatní
Dále moderují: HoumrP Profil + Kukačka Profil + 1Mara Profil + Jirka R. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NMarge - Profil | So 16.10.2021 13:30:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Je potřeba si ten život občas osladit....

    NBláža - Profil | So 19.12.2015 20:09:20

    Marge >> To koukám ještě zredukovat do vaničkó. ;o))))

      N1Mara - Profil | So 19.12.2015 20:09:04

      Bláža - Marge, děkuji, ale fakt výborný, musím jí ještě někde splašit, tahle byla poslední z Lidlu :-)

        NJaMi - Profil | So 19.12.2015 20:08:42

        1Mara >> Mňam, nádhera ...

          NMarge - Profil | So 19.12.2015 20:07:41

          Bláža >> dělala jsem právě ten jakože kuřecí, ale v mém případě spíš řekněme drůbeží... chutná to dost dobře

            NBláža - Profil | So 19.12.2015 20:07:16

            1Mara >> Pěkné, a určitě i dobré. ;o))

            Já bych ale radši brambůrek... ;o)

            Nebo jen se zeleninou bez přílohy, když je to ta večeře...

              NMarge - Profil | So 19.12.2015 20:06:05

              1Mara >> teda já už jsem po večeři, ale tuhle rybu bych si dala... jako dezert :-))

                NBláža - Profil | So 19.12.2015 20:05:22

                Marge >> Hovězí dle něho nemá fakt chybu, dělám taky. Vlastně i kuřecí.

                  N1Mara - Profil | So 19.12.2015 20:01:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Bláža >> Já jsem houby technik, ale teď jsem si udělal večeři, podobnou té včerejší, protože chci posoudit druhy ryb, které mě chutnaj, a vyhrává dnešní chlazená Treska obecná na másle, trochu koření a čerstvý chléb ! To je mňamina ! :-)))

                    NMarge - Profil | So 19.12.2015 19:45:45

                    Bláža >> zrovna podle něho dovářím vývar, zítra zkusím jeho králíka... blbý je, že vstupní suroviny nejsou totožné, jen postup

                      NBláža - Profil | So 19.12.2015 19:44:09

                      Marge >> Tak to by mne taky zajímalo.

                        NMarge - Profil | So 19.12.2015 19:43:19

                        vranka >> nádhera!

                          NMarge - Profil | So 19.12.2015 19:42:39

                          rarach >> krásný křidýlka! Co to k nim máš za placky?

                            NMarge - Profil | So 19.12.2015 19:41:31

                            Matos >> ke každýmu knedlíku plátek masa, dobrý :-) Omáčka byla z vývaru?

                              NBláža - Profil | So 19.12.2015 19:37:00

                              Káceč >> Maggi originál není dobrý, náš Klasik je lepší. ;o))))

                                NBláža - Profil | So 19.12.2015 19:31:55

                                vranka >> Tak to je krása, ale bál bych se to sníst. ;o)))


                                Bolely by mě zuby, a tak sladké nejím.

                                  NBláža - Profil | So 19.12.2015 19:30:05

                                  1Mara >> Hele ty techniku, jsem tady někde četl, že sis vybral jiné kuchařky než od Vaňka, nechci teda plašit, ale udělal jsi chybu, jsou to asi fakt nej. kuchařky, co poslední dobou jsou na trhu, a to co tam je napsáno, sedí. Ale je to tvoje volba. ;o))))

                                    Nvranka - Profil | So 19.12.2015 19:26:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Dnes jsem dopekla....

                                      NKáceč - Profil | So 19.12.2015 19:09:19

                                      jariss >> ne, taky dávám přednost klasice. Ale znám jednoho, co si na tláču dává jenom maggi :-)

                                        Nrarach - Profil | So 19.12.2015 18:03:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Tohle jídlo miluju......

                                          NMatos - Profil | So 19.12.2015 17:34:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          křenová omáčka.

                                            Červené karty: tonouš, Káceč