Gastrorožek aneb o jídle a všem okolo

Pravidla diskuze: platí pro všechny přispívající




co chceme:
- fotky jídel z vlastní kuchyně
- pohodovou atmosféru
- odzkoušené recepty, rady, tipy, triky

co nechceme:
- fotky z restaurací a videa stažená z netu
- zbytečné plkání
- urážky a provokace

Diskutujte, prosím, slušně a k věci. Zbytečné zápisy budou průběžně mazány, trollové nebudou tolerováni.
Moderátoři jsou nekompromisní a ve střehu! :-)
Autor diskuse: Marge - Profil , 29.11.2015 všeobecné - ostatní
Dále moderují: HoumrP Profil + Kukačka Profil + 1Mara Profil + Jirka R. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

N1Mara - Profil | Čt 14.10.2021 21:23:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Marge >> Jůůů to je paráda !! .-))) Já dneska jen tláču .-))

    Ndraveček - Profil | Po 17.7.2023 14:40:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Troška grilu a pečená zelenina😉

      NDarďas - Profil | Po 17.7.2023 13:04:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Steak,pepřovka,ameriky...

        N1Mara - Profil | Ne 16.7.2023 14:58:43

        Jirka R. >> Tys ty brambory snad okoukal od HoumrPa :-)) pěkné :-)))

          NJirka R. - Profil | Ne 16.7.2023 13:41:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Podle vyhlášky OÚ Hradištko pod Medníkem smějí mít důchodci k obědu kuřecí řízek o ploše do max. poloviny talíře. Dbám tohoto nařízení, snažím se vyhlášku dodržet, nechci mít problémy... 😉

            Nu x a - Profil | So 15.7.2023 18:19:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Candáti na grillu a plody moří

              N1Mara - Profil | So 15.7.2023 14:44:50

              HoumrP >> To samé jako k Jiřímu, moc pěkné :-)

                NHoumrP - Profil | So 15.7.2023 14:42:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Lehký oběd...

                  N1Mara - Profil | So 15.7.2023 14:41:31

                  Jirka R. >> Do tvých pizz by se člověk hned zakousl, pěkné kolego :-)))

                    NJirka R. - Profil | So 15.7.2023 13:08:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Outdoor pizza fest picante, diameter 41 cm... 😉

                      NHoumrP - Profil | Čt 13.7.2023 23:15:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Večeře...

                        NHoumrP - Profil | Čt 13.7.2023 15:03:42

                        velký řezniček >> děkuji

                          Nvelký řezniček - Profil | Čt 13.7.2023 14:07:22

                          HoumrP >> tak tady ta vypadá moc hezky, hned bych se do ní pustil😋

                            NHoumrP - Profil | Čt 13.7.2023 13:34:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            K obědu s chlebem...

                              NPavel.B. - Profil | Čt 13.7.2023 12:35:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Po delší době opět buchétka... kynutý koláč s tvarohem, řádnou dávkou borůvek a posypkou. Ani jsem ho nestihl vyfotit celý:)) to jsou furt nějaké diety a při psaní těchto slov moja vdechla už druhý kousek:D

                                N1Mara - Profil | St 12.7.2023 12:57:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Vepřová pečeně na česneku .-)

                                  NHoumrP - Profil | Čt 6.7.2023 14:03:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Oběd...

                                    N1Mara - Profil | St 5.7.2023 16:05:24

                                    rybarkaJMK >> Ahojky, je to přímo na rýži, mají čtvercový a nebo kulatý profil :-)
                                    https://www.oriondomacipotreby.cz/tvoritko-na-peceni-8x8-cm-120005?

                                    https://www.oriondomacipotreby.cz/tvoritko-na-peceni-pr-8-cm-124904?

                                      NrybarkaJMK - Profil | St 5.7.2023 15:22:45

                                      1Mara >> hezký den, Můžu dotaz, na tu rýži máš nějaké tvořítko, nebo používáš něco ,,dostupného v kuchyni,,?
                                      Vypada to dobře, napadlo mě tvořítko na maso na burgry ale to máme nižší...

                                        NrybarkaJMK - Profil | St 5.7.2023 15:20:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Hezký den, dnes se máme sladce...
                                        Vyzkoušela jsem celkem hodně receptů na ,,pravý frgál,, ale vždy to končilo tím, že těsta bylo moc, náplně málo... nebo když bylo moc náplně, těsto se trhalo.... No a až jednou jsem od jedné milé paní dostala recept, který mám už léta, a vždy když je dělám se podaří. Kdyby někdo chtěl na jistotku, aby se podařilo frgal o průměru 32 cm a bohatou náplní, ráda zašlu SZ. Zdobeni je na vás, u nás dnes trošku,,geometrie,,

                                          NBulda 64 - Profil | St 5.7.2023 11:55:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          Fous na másle/šťouch br./zelný salát ;"-p)))

                                            Červené karty: tonouš, Káceč