Gastrorožek aneb o jídle a všem okolo

Pravidla diskuze: platí pro všechny přispívající




co chceme:
- fotky jídel z vlastní kuchyně
- pohodovou atmosféru
- odzkoušené recepty, rady, tipy, triky

co nechceme:
- fotky z restaurací a videa stažená z netu
- zbytečné plkání
- urážky a provokace

Diskutujte, prosím, slušně a k věci. Zbytečné zápisy budou průběžně mazány, trollové nebudou tolerováni.
Moderátoři jsou nekompromisní a ve střehu! :-)
Autor diskuse: Marge - Profil , 29.11.2015 všeobecné - ostatní
Dále moderují: HoumrP Profil + Kukačka Profil + 1Mara Profil + Jirka R. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

1Mara - Profil | Čt 14.10.2021 21:23:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Marge >> Jůůů to je paráda !! .-))) Já dneska jen tláču .-))

    Jirka R. - Profil | So 24.6.2023 17:27:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Prázdniny za rohem, zas bude chalupa plná harantů... ! 😉

      1Mara - Profil | Pá 23.6.2023 18:59:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      K večeři dneska kuřecí salátek :-))

        1Mara - Profil | Pá 23.6.2023 17:14:57

        Jirka R. >> prezentace opět jako vždy bomba .-))

          Jirka R. - Profil | Pá 23.6.2023 12:34:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Dnes jsem v kuchyni cestoval kamsi k Pekingu... 😉

            hydrolog - Profil | Čt 22.6.2023 20:19:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Čau, tak když bylo to zahájení..

              feeder006 - Profil | St 21.6.2023 20:54:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Zdravím. Kdyby měl někdo zájem tak 450,-kč i s poštou. dostaly se ke mě omylem dvě knihy https://www.reznicke-potreby.cz/reznicke-knihy-zpracovani-masa/ceke-masne-vyrobky/? . Když tak SZ.

                HoumrP - Profil | St 21.6.2023 20:16:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Večeře, předpečená v troubě, dojetá na ohni...

                  PYTLAKS - Profil | St 21.6.2023 7:11:11

                  Darďas >> místo dipu:-)

                    Bulda 64 - Profil | Po 19.6.2023 14:48:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    I ta svíčková se zvěřinou jde nakonec kousnout při pondělku... ;"-p)))

                      Jirka R. - Profil | Po 19.6.2023 13:50:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      I při pondělku přijde obyčejnej kuřecí řízek vhod...! 😉

                        HoumrP - Profil | Po 19.6.2023 10:28:33

                        Darďas >> Ten až potom 😅

                          Darďas - Profil | Po 19.6.2023 10:09:19

                          HoumrP >> Koleno s rumem?
                          Hmm...👍

                            HoumrP - Profil | Ne 18.6.2023 22:04:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Včerejší véča...

                              1Mara - Profil | Ne 18.6.2023 19:51:03

                              rybarkaJMK >> já jsem třeba podle něj vyzkoušel dělat nějaké omáčky v troubě, je fakt, že se voda tolika nevypařuje a přesto se maso krásně udělá, na rozdíl od plotny, kde se voda rychle vyvaří a musíš to pak hlídat :-)))

                                rybarkaJMK - Profil | Ne 18.6.2023 18:12:17

                                PYTLAKS >> no já nemám FB tak jen co mi občas pustí můj chlap ale fakt mě to oslovilo jak se s tím nemaže vše ,,hrk frk,, a je to hotové a veselé průpovídky k tomu. To já to mám vše přesně naopak, trvá mi to.

                                  PYTLAKS - Profil | Ne 18.6.2023 13:38:07

                                  rybarkaJMK >> moc ho nesleduju,ale tímto jsem se nechal inspirovat

                                    PYTLAKS - Profil | Ne 18.6.2023 13:37:20

                                    Darďas >> bylo všecko bokem,nefotil jsem,bo nestihacka

                                      rybarkaJMK - Profil | Ne 18.6.2023 10:39:18

                                      PYTLAKS >> jo tak těhotnej kuchař mě dost baví, má super hlášky a dost se s tím nemaže.

                                        Darďas - Profil | Ne 18.6.2023 7:14:22

                                        PYTLAKS >> Jenom mi tam nesedí...ta okurka.Má tam být něco,jako coleslaw a bagetka.🤔Ale jinak..👍😁

                                          PYTLAKS - Profil | Ne 18.6.2023 7:02:41

                                          rybarkaJMK >> medu je tam taky trochu,inspiraca byla od těhotného kuchařa,ale udělal jsem to trochu jináč:.-)

                                            Červené karty: tonouš, Káceč