Gastrorožek aneb o jídle a všem okolo

Pravidla diskuze: platí pro všechny přispívající




co chceme:
- fotky jídel z vlastní kuchyně
- pohodovou atmosféru
- odzkoušené recepty, rady, tipy, triky

co nechceme:
- fotky z restaurací a videa stažená z netu
- zbytečné plkání
- urážky a provokace

Diskutujte, prosím, slušně a k věci. Zbytečné zápisy budou průběžně mazány, trollové nebudou tolerováni.
Moderátoři jsou nekompromisní a ve střehu! :-)
Autor diskuse: Marge - Profil , 29.11.2015 všeobecné - ostatní
Dále moderují: HoumrP Profil + Kukačka Profil + 1Mara Profil + Jirka R. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

1Mara - Profil | Čt 14.10.2021 21:23:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Marge >> Jůůů to je paráda !! .-))) Já dneska jen tláču .-))

    invader - Profil | Út 16.5.2023 10:31:00

    1Mara >> plnkové a želatínové ,mňamka veterníky a krémeše ,to je moje

      1Mara - Profil | Po 15.5.2023 21:52:36

      invader >> jj hned bych zakousl :-))))

        PYTLAKS - Profil | Po 15.5.2023 20:54:54

        Darďas >> proč ne?ovocno želatinové možu,ale sladké žeru minimálně 😄

          Darďas - Profil | Po 15.5.2023 20:35:19

          PYTLAKS >> Stejně to nemůžeš.🤷🏻

            PYTLAKS - Profil | Po 15.5.2023 20:31:16

            invader >> vypadá parádně

              Darďas - Profil | Po 15.5.2023 17:05:55

              invader >> 👍👍

                invader - Profil | Po 15.5.2023 16:44:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Dcéra kuchtila ,ku dňu matiek

                  Bulda 64 - Profil | Ne 14.5.2023 15:35:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Zajíc na víně, vlastní recept ;))

                    Jirka R. - Profil | So 13.5.2023 13:01:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Dnes jsem změnil lokalitu a přesunul se kamsi do okolí kuřecího Pekingu... 😉🤣

                      Darďas - Profil | Čt 11.5.2023 17:26:48

                      u x a >> Věřím...

                        u x a - Profil | Čt 11.5.2023 15:26:22

                        Darďas >> jako oproti webru je to jako když přesedneš z felicie do Mercedesu..

                          Darďas - Profil | Čt 11.5.2023 10:05:48

                          u x a >> 🤑💰💰💰
                          Tak grilovat.. se v něm musí parádně.

                            u x a - Profil | Čt 11.5.2023 8:30:24

                            Darďas >>a proto jsem koupil dva jeden velikost L a jeden minimax:-)

                              Darďas - Profil | Čt 11.5.2023 8:16:46

                              u x a >> O tom grilu jsem uvažoval,ale ta cena...🤦
                              Tak nevím.🤷🏻

                                1Mara - Profil | Čt 11.5.2023 7:40:23

                                u x a >> hmmm dobře ty .-)

                                  u x a - Profil | St 10.5.2023 22:16:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Grilovací sezónu jsem zahájil -rybářskou ještě nikoliv

                                    1Mara - Profil | St 10.5.2023 15:28:18

                                    Jirka R. >> bomba ! :-)

                                      Jirka R. - Profil | St 10.5.2023 13:22:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Dnes jsem si u komína pod pergolou hrál na Ameriku... 😉🤣

                                        Bulda 64 - Profil | Út 9.5.2023 14:40:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        V sobotu pohostinnost indické restaurace, včera jsem se nevědomky opičil po Márovi ;))

                                          Bulda 64 - Profil | Út 9.5.2023 14:35:35

                                          1Mara >> vypadá to chutně a hlavně má kolega vše hezky nafocené !!! ;"-))

                                            Červené karty: tonouš, Káceč