- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Cítíte se u vody bezpečně?
Zdravim všechny příznivce Petrova cechu,poslední dobou jsem zaznamenal různé případy okradení u vody,většinou stačila chvíle nepozornosti či auto zaparkované někde opodál,kde na něj chytající nevidí.Což mě přivádí k myšlence zda-li,když v dnešní době má mnoho rybářů drazší výbavu,je u vody bezpečno.Uvítám Vaše zkušenosti a příběhy s touto tématikou.
Autor diskuse: Jarda82 - Profil , 8.10.2015 všeobecné - ostatní
Byli jste už někdy u vody okradeni?
A) Ano24%
B) Ne76%
Od 9.10.2015 hlasovalo 177 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
21x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
NJarda82 - Profil | So 10.10.2015 9:36:51
Heršvec >> tak na ty divoké vepřovky bych moc nespoléhal :-)
NHeršvec - Profil | So 10.10.2015 8:51:28
Jarda82 >> Řekl bych, že je větší pravděpodobnost ta, že tě zachrání banda divočáků než člověk na ulici.
NJarda82 - Profil | So 10.10.2015 6:44:20
Heršvec >> Asi na tom něco bude,nicméně mezi lidma ač to nebývá pravidlem je určitá šance na pomoc.
NJarda82 - Profil | So 10.10.2015 6:40:52
Petan600 >> toto pořekadlo jsem už někde slyšel,vymyslel ho,jestli se nepletu,nějaký strašně ,,chytrý'' pán :-)
NHeršvec - Profil | Pá 9.10.2015 22:27:13
Můj názor je ten, že je větší pravděpodobnost, že vám auto vykradou na parkovišti před barákem než, když jste někde mimo civilizaci u vody. To samý platí o tom, že vám dá někdo na buben nebo vám sebere prkenici. Jako nepopírám to, že když dřepim u vody sám a je už docela tma a zamnou to šustí stylem "jdem si pro tebe", mám blbej pocit, ale většinou se z toho vyklube banda pruhovanejch čuníků, liška nebo cosi jiného chlupatého. Pokud jdu z knajpy a opakuje se podobná situace na sídlišti vim, že výsledek nebude stejný jako u vody. Na vícedenní výpravy jezdim v 90% sám a zatim, musim tedy zaklepat, bez kontaktu s agresorem.
Nmlíčnák - Profil | Pá 9.10.2015 21:01:21
Jarda82 - 9.10.2015 20:41:06 >> Tak nástražky si opatřím sám bez rizika AIDS a jiných fujtajblů :-)))
NPetan600 - Profil | Pá 9.10.2015 20:46:06
V dnešní dobĕ,kdy phrrravda a láska vítĕzi na lži a nenavisti,neni bezpečno na ulici natož na odlehlém místĕ .
NJarda82 - Profil | Pá 9.10.2015 20:41:06
mlíčnák >> máš chodit na nástražky do zverimexu tam blafou max. prodavačky :-) :-)
Nmlíčnák - Profil | Pá 9.10.2015 20:01:16
Jarda82 >> Sem se po rozvodu přestěhoval zpět do města a nechápu . Čoklů víc jak na dědině a ani na tebe neštěknů . Asi sů lépe vychovaní :-)) Když sem šel za plot na dědině na nástražní tlůště na sumy tak na mne sůsedovic tak blafl i přes plot že sem spadl do potoka :-)))
NJarda82 - Profil | Pá 9.10.2015 19:56:39
mlíčnák >> Poslední dobou strašně vzrostla agresivita zvěře asi je to tou výchovou :-)
Nmlíčnák - Profil | Pá 9.10.2015 19:50:43
Jarda82 - >> S lidima problém nemám ale od jisté doby nosím pepřák ve vestě .Jako pstruhař se pohybuju kolem potoků a to na čokla narazíš raz,dva ...V Krumlově kolem mne běhali 3 a to nebyl dobrý pocit ...Kolega má dobrou zkušenost i u nás ...Ono to není žádný zážitek v jedné ruce mušák se pstruhem na prutu a blafkající čokl za řiťů a v druhé ruce pepřák . Kdo nezažil ...
NJarda82 - Profil | Pá 9.10.2015 19:29:49
Jirka75 >> a už jsi tě nějaký instruktor plavání draftoval do svého týmu? :-)
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59867
NČína - objednali ste uz nieco?15714
NUdírny a uzení51139
NSranda bez nadsázky 🤘10856
NRybářsko-houbařské jádro .-)45007
NBušákovy plky a frky a různé věci od našich vod412760
NPokec - Vranovská přehrada15071
NRybářsko - Dřevorubecká klika82970
NRybáři a střelci1789
NKulinářský kroužek aneb vše co se dá uvařit z ryb5794
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
5:58NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 41
2:11NHlídač slev eshopů 751
ÚtNRybáři vs ochránci přirody 68
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNStaré Česke rybářské vybavení 394
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic













