Chataření a chalupaření

Zdravím všechny příznivce chataření a chalupaření. Chataření, chalupaření patří k mé velké vášni. Rád jezdím na chatu relaxovat - je to pro mě největší odpočinek ať už ho na chatě trávím rybařením, houbařením nebo třeba kutilstvím. Věřím, že se i zde na na Mrku najdou příznivci tohoto českého fenoménu.

Podělte se o zážitky , které jste na vaší chatičce, chaloupce zažili. Co jste si pořídili nového, co jste si vyrobili, jakou máte zahrádku atd. :-) Věřím, že tu najdu spoustu inspirací na vylepšení své chatičky :-)
Autor diskuse: klobonek - Profil , 25.6.2015 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Přemet:-) Profil + Sumifuk Profil

Kde nejraději trávíte dovolenou?

A) Chata, Chalupa54%

B) Dovolená u moře10%

C) Poznávací zájezd1%

D) Wellness pobyt2%

E) Stanování v kempu5%

F) Někde jinde...27%

Od 25.6.2015 hlasovalo 184 čtenářů.

NCalex - Profil | Po 5.9.2022 9:25:41

poky82 >> Taky mám na podezdívce malou prasklinu. Celou dobu nic......Třeba na Seči jak to bylo na jílu tak ten se hrozně rozpínal a byla tam spousta popraskanejch chat....Jediný řešení je základová deska se železem.....

    Npoky82 - Profil | Po 5.9.2022 8:41:54

    Piskořík >> Ono to muze byt i tim suchem co je. Od nekoho jsem slysel, ze mu zacal praskat barak kuli suchu.

      NPiskořík - Profil | Ne 4.9.2022 23:06:16

      poky82 >> Mě se taky hejbe….jsem teď musel zbourat komín….abych pak v budoucnu necáloval komín a půl střechy….:o))

        NCalex - Profil | Ne 4.9.2022 21:01:24

        poky82 >> Dej vědět....Ne že bych chtěl barák dát do plastu, stačej okna.😂😂

          Npoky82 - Profil | Ne 4.9.2022 20:56:52

          Calex >> Tady by mu to melo klouzat. Ale kdo vi.

            NCalex - Profil | Ne 4.9.2022 20:55:50

            poky82 >> No, to snad ne....Dobrej fígl, na fasádě se udrží....

              Npoky82 - Profil | Ne 4.9.2022 20:49:27

              Piskořík >> Dik. Ted jen cekam co s tim udela zima. Jelikoz jak jsem letos poznal, tak se mi chata malinko hybe. Tak snad se to nepohne o tolik, aby ty palubky vyskakali z list.

                Npoky82 - Profil | Ne 4.9.2022 20:47:19

                Calex >> Ja doufam, ze jak to dooblozim tak bude klid. Nemel by se na tom snad udrzet.

                  NPiskořík - Profil | Ne 4.9.2022 17:52:37

                  poky82 >> Máš to hezký, kluku….:o)

                    NCalex - Profil | Ne 4.9.2022 17:18:03

                    poky82 >> Takhle před sedmi rokama datel pomohl kuně do střechy na chatě......Průser jaxwiňa....Folie v hajzlu, izolace taky....

                      Npoky82 - Profil | Ne 4.9.2022 16:19:01

                      Piskořík >> Hlavne je to zasranej srab. Uz se tu zase neukazal abych se na nej mohl kouknout pres hledi vzduchovky. Byl uz zase i u souseda. Tomu skodil tak pred dvema lety a tedka dela doury znova.

                        Npoky82 - Profil | Ne 4.9.2022 16:17:34

                        Piskořík >> To je novej oblad. Davam tam plastove palubky. Okenice budou taky z toho. Ale nestiham. A tedka misto obkladani musim udelat vsechno leskli.

                          NPiskořík - Profil | Ne 4.9.2022 15:07:32

                          Calex >> On není chytrej.....ale drzej...;o)

                            NPiskořík - Profil | Ne 4.9.2022 15:07:11

                            poky82 >> Máš tu chatu nějak hezky natřebou, ne?...:o)

                              Npoky82 - Profil | Ne 4.9.2022 14:38:51

                              Tak to vypada, ze folie zabrala. Ale nemam udelany jeste okenice, tak procnerozmlatit okenice a vypada to i na ram od okna. Zaparkuju u chat a hajzl tam pracuje. Vzduchovka bohuzel v chate.

                                Ndrvoštěp - Profil | Ne 4.9.2022 14:21:43

                                Calex >> Trénink dělá mistry 😂😂😂

                                  NCalex - Profil | Ne 4.9.2022 13:37:14

                                  drvoštěp >> Magor....😂😂

                                    Ndrvoštěp - Profil | Ne 4.9.2022 13:32:01

                                    Calex >> A je zajímavý že jeden takovej trotl denně mlátí zobákem do stožáru vysokého napětí a to má kus dál topoly.

                                      Ndrvoštěp - Profil | Ne 4.9.2022 13:30:43

                                      Calex >> Jj, 😭😭

                                        NCalex - Profil | Ne 4.9.2022 13:20:50

                                        drvoštěp >> Myslím že je to hlavně problém v blízkosti velkejch stromů....