WoT jádro MRKu

Zdar
hrajete někdo World of Tanks?
Rady, triky, módy, rekordy?
Nebo jste noobové..:-D
Autor diskuse: GRUPA - Profil , 15.4.2015 všeobecné - ostatní
Dále moderují: meteor Profil + kapr97 Profil

Hrajete v Klanu nebo sami za sebe?

A) Sólo73%

B) Klan xy..27%

Od 15.4.2015 hlasovalo 168 čtenářů.

Nmeteor - Profil | Pá 10.7.2015 13:58:18

x.v.a.s.a >> to je dobře, snad jsem vystihnul i tvoji myšlenku ;-)

Jinak "vydra Lucky" je ročník 1959, tudíž má samozřejmě ve všem pravdu, páč je starší, všude byl dvakrát a navíc je rentiér, což přeci nemůže být nějaký blbec :-)

    Nmeteor - Profil | Pá 10.7.2015 13:55:01

    vydra Lucky >> já už jsem velký chytrolín, pozor na to :-)

    Ano, jezdím s TD spotovat: konkrétně s E25 (= která má supr koeficient maskování, je rychlá a mám na ní optiku a bincle) a s HellCatem (= který má slušný koeficient maskování, rychlostně ujde, má otočnou věž a mám na něm bincle). Třeba s takovou T30 spotit nejezdím :-) protože ji hraju jako heavy tank.
    Staty si do šuplíku zavři sám, páč jsme se tady bavili o TVÝCH statech s daným strojem. Nejde o honění pindíka... když mi "rajčátko" píše o tom, jak je který tank super a jiný totální šrot, neberu ho v podstatě vážně i přesto, že by mělo pravdu. Proč?? Protože jeho názor má asi stejnou váhu, jako když ti čerstvý majitel řidičského průkazu začne vykládat, proč je Ferrari Enzo lepší než Lamborghini Diablo. Jasně, může mít pravdu... ale ví o tom OUPLNÝ KULOVÝ :-)

    PS: a jak se teda dělají ty pěkné staty??? Třeba tak, že odehraješ 4700 bitev s monstrstrojem SU-100 při průměrné damage 880??? :-)

    EDIT: ano, TDéčka se hrají OBVYKLE dle tvého popisu... ale tak je to skoro stejně "náročné" jako hrát s artynou... zalézt si do křoví, koukat na mapu (kde se co rozsvítí) a pak to střelit. Tohle by mohla solidně zvládnout i cvičená opice po měsíci tréninku :-)

    EDIT2: staty se nejlépe "honí" kvalitní hrou s LEHKÝMI tanky, což ovšem není úplně snadné... oproti kempení v křoví u báze je to přímo vysoká škola :-)

      Nx.v.a.s.a - Profil | Pá 10.7.2015 13:52:00

      vydra Lucky >> Není,určitě není,prosím, jak tedy?Chci být lepší a každá rada je nad zlato :-)
      meteor: nevadí :-)

        Nvydra Lucky - Profil | Pá 10.7.2015 13:49:06

        meteor >> Ty jsi ale chytrolínek. Pokud jezdíš s TD spotovat, tvoje dílo, já hraju s TD jako s TD. A staty si můžete nacpat třeba do šuplete. Mě nezajímají a hraju JEN publick .... Pindíka si tu na statech honí jiní. Jak je dělají je snad jasné, nebo snad ne?

          Nmeteor - Profil | Pá 10.7.2015 13:47:24

          vydra Lucky >> já a "x.v.a.s.a." se nezlobíme (snad se "x.v.a.s.a." nebude zlobit, že to píšu i za něj :-)) za to, že máš jiný názor... ale z tvé strany to je jen a pouze "SU-100 je megadobré a E25 je šrot" bez argumentace či výměně názorů. To, že sem přilepíš 2 "M" = "hrdiny" z poslední doby plus jednoho bratrova "M" = "hrdinu" z ledna 2015 (jde to docela špatně vidět >= vidím, že brácha byl top tier a dostal Kolobanovku = tipuju, že celou dobu kempil někde v zádeli v křoví a s plnými HP pak rozšrotoval polomrtvé enemáky, kteří jeli capnout vlajku ;-)) je sice fajn, ale nic to nedokazuje.
          Zkus se podívat na "recenze" těchto strojů od kvalitních hráčů... kdo co preferuje ;-)

            Nx.v.a.s.a - Profil | Pá 10.7.2015 13:46:12

            vydra Lucky >> Nikdo se opravdu nevzteká a je to docela funny :-)
            I to tvé nelíbí ,které si mi přilepil k mému předchozímu zápisu je mooc funny :-)))))bacha na cévku,evidentně to nedáváš moc dobře....

              Nmeteor - Profil | Pá 10.7.2015 13:43:48

              vydra Lucky >> subjektivní je tu myslím pouze tvůj názor ;-) jop, hra pěkná, "M" = "hrdina" dobrý... vidím, že jsi byl na topu a navíc jsi dostal otevřenou mapu. Předpokládám, že jsi hrál stylem "zakopcemklikače" = kempím někde v zádeli a když mi někdo něco nasvítí, tak to trefím. Žádné velké vymýšlení, jedeš na "své" místečko. To se vždycky hraje fajně :-)
              Jestli si tu chceš honit virtuálního pindíka, tak ti mohu postnout své výsledky s E25... třeba zjistíme, kdo ho má virtuálně většího :-)

              Akorát by mě vážně zajímalo, PROČ je dle tebe E25 "srandatank". To jako jenom kvůli malé alfa damage?? Protože nic jiného jsi nezmiňoval ;-) V tom případě je to asi stejně "duchaplná" úvaha, jako bys řekl, že tahle ryba je o ničem, protože má málo šupin :-)

              PS: pokavad má "x.v.a.s.a." pravdu v tom, že máš s SU-100 nějakých 4700 bitev s průměrným damage, tak ti mohu akorát říci "NUDA NUDA ŠEĎ ŠEĎ" :-) Pokavad to je tak (oproti E25) luxusní tank, tak bys měl mít tu průměrnou damage o 2 řády výš. Anebo je chyba v tom tvorovi, který sedí u klávesnice a myši :-)

                Nvydra Lucky - Profil | Pá 10.7.2015 13:40:23

                Hele a mladší brácha. Hlavně se nevztekej, protože někdo má jiný názor, .... Ono to nebude až tak tím vercajkem, ale někde mezi židlí a klávesnicí. S každým tankem je třeba se naučit hrát, každému sedí jiný. TD, HT, střeďák, srandatanky .....

                  Nx.v.a.s.a - Profil | Pá 10.7.2015 13:39:07

                  Butchi >> Právě,vím jak se chovají tyhle ruské děla,takže trefování titěrné E25-ky třeba na 300m,které je vidět jen malá část(pokud ji vidí :-) musí být sranda.

                    NButchi - Profil | Pá 10.7.2015 13:27:02

                    x.v.a.s.a >>
                    SU-100 jsem měl a prodal, neměl jsem na tu slepotu a nepřesné dělo nervy.

                      Nx.v.a.s.a - Profil | Pá 10.7.2015 13:10:02

                      vydra Lucky >> No bitva určitě pěkná,gratuluji.
                      S SU-100 máš průměrný DMG 880 po 4700 bitvách s tímto strojem (cca 2 střely na hru), takže zas taková hitparáda to SU-100 není,že? :-)
                      Teda pokud je tvůj profil fananek_lucky

                        Nvydra Lucky - Profil | Pá 10.7.2015 12:48:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        TAK TŘEBA TEĎ ... Všechno je relativní a každý názor subjektivní, aneb, každej to má jinak. Já mám E25 za srandatanka hraju rád TD, vy ne .... :-) Tak to na světě chodí

                          NKlose - Profil | Pá 10.7.2015 11:33:46

                          x.v.a.s.a >> Máš pravdu, že si to v jednu chvíli nakoupilo dost nezkušenejch hráčů a pak to podle jejich hry vypadalo, že je to šunka. Pak uznávám, že je E25tka v týmu mínusová. Sám jsem jí dostal jako dárek k vánocům :-) a samo, že jsem měl nutkání díky její rychlosti jezdit rozhodovat bitvy dopředu, ale dost rychle mi protihráči vysvětlili, že moje místo je v tom případě v garáži. Takže jsem zkouknul rady Akcida a spol. a dneska jsou E25tka a RHM moje nejmilejší TD

                            Nx.v.a.s.a - Profil | Pá 10.7.2015 10:25:43

                            vydra Lucky >> Záleží s jakým dělem hraješ,i když pochybuju,že zrovna se 100mm,když tedy vytahuješ tento parametr,to znamená že nabíjíš 10sec+
                            E25 máš na 3 rány (830HP).
                            K tvému dotazu ohledně zkušeností s SU-100,mám v garáži SU-122-44,která je mnohem lepší.


                            To,že si E25 koupilo spousta velmi špatných hráčů,kteří s ní hrají jako vemena,neznamená,že je to šrot.
                            Já s ní mám 1600 průměrný nastřílený DMG na hru a viděl jsem velmi dobré hráče,kteří s ní mají i 2000 :-)

                              Nmeteor - Profil | Pá 10.7.2015 10:25:38

                              vydra Lucky >> E25 byla stažena z prodeje jednak proto, že má omezený MM, a druhak proto, že WG nechtělo její lehce OP parametry nerfovat ;-)
                              Pokavad bys hrál sám se sebou s tím, že bys "šoféroval" SU-100 a E25, tak bych řekl, že celkem bez potíží vyhraje E25 :-) alfa damage je pěkná věc, ale není to všechno... E25 je hbitá a obratná, má velmi nízkou siluetu, skvělý maskovací koeficient, slušný dohled a to jeho dělo není dělo, ale kulomet :-)
                              Já se bez mučení přiznám, že jsem SU-100 nehrál... a ty jsi hrál s E25?? Kdyžtak můžeme dát výcvikovku... za zkoušku nic. Každopádně E25 není vtip, ale opravdu lehce OP tank.
                              Já TDéčka (kor ty bezvěžové) nehraju, ale tohle je prostě luxusní prdítko s obrovskou porcí zábavy. Samozřejmě podle losu (= spoluhráči, mapa) :-)

                                Nvydra Lucky - Profil | Pá 10.7.2015 9:18:42

                                x.v.a.s.a >> Tak jo, tvůj názor. Ale přeci jen na okraj - víš kolik dává su 100 na ránu dmg ? A kolik má ten sranda tank ? Slepá su, člověče s kým hraješ WOT ? Asi jsi také se su nehrál ...

                                  Nx.v.a.s.a - Profil | Pá 10.7.2015 7:56:26

                                  vydra Lucky >> Ano,z prodeje byla stažena,protože má omezený MM jen do T.VIII a WG postupně tyto tanky stahuje.
                                  DMG nic moc?Nehrál jsi ji,pošlu ti každou 2,5 sec pozdrav za 150 a se slepou SU-100 mě ani nespotneš,zbytek bitvy budeš sledovat z garáže :-)

                                    NSaimon - Profil | Čt 9.7.2015 23:36:30

                                    Petr64 >> ty musis byt vsude:D

                                      NSirRozzyr - Profil | Čt 9.7.2015 19:51:24

                                      Hoši a já se vám taky musím s něčím pochlubit...

                                      WoT jsem nezapl už si ani nepamatuji. Dříve jsem se tomu opravdu věnoval, jeden z klanů byl na mapě svého času TOP klan CZ- Sk scény.
                                      Dneska jsem rád že ten čas věnuji rybám a přírodě - neuvěřitelně mě to nakoplo...

                                      Takže hoši - zahrát si ale s citem nesedět u toho hodiny:-DDD


                                      Nic

                                      Petrův zdar....

                                        Nvydra Lucky - Profil | Čt 9.7.2015 19:38:08

                                        E 25 považuji také za vtip a ne tank. Pokud se nepletu, byla z prodeje stažena. Je to rychlé, střílí svižně, ale dmg nic moc. SU 100 je o tier níž(?), ale dělám s ní rozptyl po mapě. Než mi nasype, lítaj většinou po mapě plechy. Je to ale i o tom, jak s ní šťastný majitel zachází.