- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
WoT jádro MRKu
Dále moderují: meteor Profil + kapr97 Profil
Hrajete v Klanu nebo sami za sebe?
A) Sólo73%
B) Klan xy..27%
Od 15.4.2015 hlasovalo 168 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
68x v oblíbených a 49x v ignorovaných.
Nmeteor - Profil | Pá 10.7.2015 13:58:18
Jinak "vydra Lucky" je ročník 1959, tudíž má samozřejmě ve všem pravdu, páč je starší, všude byl dvakrát a navíc je rentiér, což přeci nemůže být nějaký blbec :-)
Nmeteor - Profil | Pá 10.7.2015 13:55:01
Ano, jezdím s TD spotovat: konkrétně s E25 (= která má supr koeficient maskování, je rychlá a mám na ní optiku a bincle) a s HellCatem (= který má slušný koeficient maskování, rychlostně ujde, má otočnou věž a mám na něm bincle). Třeba s takovou T30 spotit nejezdím :-) protože ji hraju jako heavy tank.
Staty si do šuplíku zavři sám, páč jsme se tady bavili o TVÝCH statech s daným strojem. Nejde o honění pindíka... když mi "rajčátko" píše o tom, jak je který tank super a jiný totální šrot, neberu ho v podstatě vážně i přesto, že by mělo pravdu. Proč?? Protože jeho názor má asi stejnou váhu, jako když ti čerstvý majitel řidičského průkazu začne vykládat, proč je Ferrari Enzo lepší než Lamborghini Diablo. Jasně, může mít pravdu... ale ví o tom OUPLNÝ KULOVÝ :-)
PS: a jak se teda dělají ty pěkné staty??? Třeba tak, že odehraješ 4700 bitev s monstrstrojem SU-100 při průměrné damage 880??? :-)
EDIT: ano, TDéčka se hrají OBVYKLE dle tvého popisu... ale tak je to skoro stejně "náročné" jako hrát s artynou... zalézt si do křoví, koukat na mapu (kde se co rozsvítí) a pak to střelit. Tohle by mohla solidně zvládnout i cvičená opice po měsíci tréninku :-)
EDIT2: staty se nejlépe "honí" kvalitní hrou s LEHKÝMI tanky, což ovšem není úplně snadné... oproti kempení v křoví u báze je to přímo vysoká škola :-)
Nx.v.a.s.a - Profil | Pá 10.7.2015 13:52:00
meteor: nevadí :-)
Nvydra Lucky - Profil | Pá 10.7.2015 13:49:06
Nmeteor - Profil | Pá 10.7.2015 13:47:24
Zkus se podívat na "recenze" těchto strojů od kvalitních hráčů... kdo co preferuje ;-)
Nx.v.a.s.a - Profil | Pá 10.7.2015 13:46:12
I to tvé nelíbí ,které si mi přilepil k mému předchozímu zápisu je mooc funny :-)))))bacha na cévku,evidentně to nedáváš moc dobře....
Nmeteor - Profil | Pá 10.7.2015 13:43:48
Jestli si tu chceš honit virtuálního pindíka, tak ti mohu postnout své výsledky s E25... třeba zjistíme, kdo ho má virtuálně většího :-)
Akorát by mě vážně zajímalo, PROČ je dle tebe E25 "srandatank". To jako jenom kvůli malé alfa damage?? Protože nic jiného jsi nezmiňoval ;-) V tom případě je to asi stejně "duchaplná" úvaha, jako bys řekl, že tahle ryba je o ničem, protože má málo šupin :-)
PS: pokavad má "x.v.a.s.a." pravdu v tom, že máš s SU-100 nějakých 4700 bitev s průměrným damage, tak ti mohu akorát říci "NUDA NUDA ŠEĎ ŠEĎ" :-) Pokavad to je tak (oproti E25) luxusní tank, tak bys měl mít tu průměrnou damage o 2 řády výš. Anebo je chyba v tom tvorovi, který sedí u klávesnice a myši :-)
Nvydra Lucky - Profil | Pá 10.7.2015 13:40:23
Nx.v.a.s.a - Profil | Pá 10.7.2015 13:39:07
NButchi - Profil | Pá 10.7.2015 13:27:02
SU-100 jsem měl a prodal, neměl jsem na tu slepotu a nepřesné dělo nervy.
Nx.v.a.s.a - Profil | Pá 10.7.2015 13:10:02
S SU-100 máš průměrný DMG 880 po 4700 bitvách s tímto strojem (cca 2 střely na hru), takže zas taková hitparáda to SU-100 není,že? :-)
Teda pokud je tvůj profil fananek_lucky
Nvydra Lucky - Profil | Pá 10.7.2015 12:48:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NKlose - Profil | Pá 10.7.2015 11:33:46
Nx.v.a.s.a - Profil | Pá 10.7.2015 10:25:43
E25 máš na 3 rány (830HP).
K tvému dotazu ohledně zkušeností s SU-100,mám v garáži SU-122-44,která je mnohem lepší.
To,že si E25 koupilo spousta velmi špatných hráčů,kteří s ní hrají jako vemena,neznamená,že je to šrot.
Já s ní mám 1600 průměrný nastřílený DMG na hru a viděl jsem velmi dobré hráče,kteří s ní mají i 2000 :-)
Nmeteor - Profil | Pá 10.7.2015 10:25:38
Pokavad bys hrál sám se sebou s tím, že bys "šoféroval" SU-100 a E25, tak bych řekl, že celkem bez potíží vyhraje E25 :-) alfa damage je pěkná věc, ale není to všechno... E25 je hbitá a obratná, má velmi nízkou siluetu, skvělý maskovací koeficient, slušný dohled a to jeho dělo není dělo, ale kulomet :-)
Já se bez mučení přiznám, že jsem SU-100 nehrál... a ty jsi hrál s E25?? Kdyžtak můžeme dát výcvikovku... za zkoušku nic. Každopádně E25 není vtip, ale opravdu lehce OP tank.
Já TDéčka (kor ty bezvěžové) nehraju, ale tohle je prostě luxusní prdítko s obrovskou porcí zábavy. Samozřejmě podle losu (= spoluhráči, mapa) :-)
Nvydra Lucky - Profil | Pá 10.7.2015 9:18:42
Nx.v.a.s.a - Profil | Pá 10.7.2015 7:56:26
DMG nic moc?Nehrál jsi ji,pošlu ti každou 2,5 sec pozdrav za 150 a se slepou SU-100 mě ani nespotneš,zbytek bitvy budeš sledovat z garáže :-)
NSirRozzyr - Profil | Čt 9.7.2015 19:51:24
WoT jsem nezapl už si ani nepamatuji. Dříve jsem se tomu opravdu věnoval, jeden z klanů byl na mapě svého času TOP klan CZ- Sk scény.
Dneska jsem rád že ten čas věnuji rybám a přírodě - neuvěřitelně mě to nakoplo...
Takže hoši - zahrát si ale s citem nesedět u toho hodiny:-DDD
Nic
Petrův zdar....
Nvydra Lucky - Profil | Čt 9.7.2015 19:38:08
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59883
NSranda bez nadsázky 🤘10867
NČína - objednali ste uz nieco?15760
NUdírny a uzení51150
NRybářsko-houbařské jádro .-)45013
NJádro chilli žroutů11225
NČerná listina Bazaru - upozornění na podvodné či nefér jednání1517
NBušákovy plky a frky a různé věci od našich vod413635
NO kočkách a kočičácích20772
NOstrava a okolí99470
Kde to žije - všechna témata
SoNRybáři a vinařství 930
SoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoNBoilies TB baits- chytací řada 47
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoN🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoNLov pod jezem v letních vedrech? 43
SoNRybářský kniho - koutek 145
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
15.8.Rybářské závody Hradčany u...
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....















