WoT jádro MRKu

Zdar
hrajete někdo World of Tanks?
Rady, triky, módy, rekordy?
Nebo jste noobové..:-D
Autor diskuse: GRUPA - Profil , 15.4.2015 všeobecné - ostatní
Dále moderují: meteor Profil + kapr97 Profil

Hrajete v Klanu nebo sami za sebe?

A) Sólo73%

B) Klan xy..27%

Od 15.4.2015 hlasovalo 168 čtenářů.

Nmeteor - Profil | Čt 16.7.2015 8:47:33

martvin >> to je nová funkce "maskování". Klikneš na příslušné tlačítko a tank na 15 sekund úplně zmizí... ale mají to viditelně zabugované :-)
(dělám si samozřejmě legraci, taková funkce ve WoTku není)

    Nmeteor - Profil | Čt 16.7.2015 8:46:36

    WG looseři zasraní... vydají zabugovaný patch, o kterém (před vydáním) tuším Storm prohlásil, že je nejstabilnější a nejméně zabugovaný... tak si ho včera nainstaluju (ani nevím, proč to ten 1GB dat instalovalo asi 4 hodiny) a spustím... rozjíždí se úvodní obrazovka, následuje "logovací" obrazovka. Naloguju se, dám "přihlásit", chvilku to šrotuje a šup - jsem zpátky ve Widlích. A tak ještě 3x.

    Výborná práce WG; pokavad nevydají nějaký minipatch jako se zmršeným patchem 9.8 (= 9.8.1), tak budu muset sósnout a nainstalovat kompletního klienta...
    Super, paráda, megaluxus... hlavně, že je "POTŘEBA" vydávat dementní patch každý měsíc... Bělorusům asi ještě nedošlo, že "pětiletky" = každý měsíc patch už nejsou v kurzu.
    Za mě palec dolů... a nakopat do řiti.

      NButchi - Profil | St 15.7.2015 23:50:43

      Tak tahám lodičky, uvidíme, jaké to bude :-)

        Nmartvin - Profil | St 15.7.2015 23:15:55

        Nový patch a nové bugy. Nebo že by, novej typ Tigra bez veže? :)

          Nkapr97 - Profil | Po 13.7.2015 11:40:47

          meteor >> To už si taky myslím o T28 HTC... 4 bitvy 2x u VIII a 2x u IX, fakt super MM

            Nmeteor - Profil | Po 13.7.2015 10:08:56

            kapr97 >> tak "good luck" ;-) kamarád ("vsechnyvasstrelim") mi dneska po ránu hlásil, že si dneska kolem 3:00 ráno konečně vyjezdil T-55A... měsíc a půl hrál poslední MT misi na perfekt :-) a taky dodal, že za ty nervy to snad ani nestálo :-)

              Nmartvin - Profil | Po 13.7.2015 9:58:06

              Škoda, že nepadlo M

                Nkapr97 - Profil | So 11.7.2015 15:39:01

                meteor >> 3 mise to musí být už hra s nervy a hlavně musel mít štěstí. Jako na T28 HTC tak těžké ještě nejsou. Ted jsem po dovolené tak pujdu zkusit pár misí udělat

                  Ndonald5 - Profil | So 11.7.2015 10:18:15

                  Petr64 >> to není špatnej nápad, až budu mít narozky s mladým, tak si necháme udělat dort ve tvaru Mause ( heavy tank) a to z medovníku, pák budu klidně chroupat i pásy :-))

                    NPetr64 - Profil | Pá 10.7.2015 22:14:40

                    GRUPA >> Píšu si.:o)

                      NPetr64 - Profil | Pá 10.7.2015 22:14:02

                      donald5 >> Už tě vidím.Jak okusuješ klikovku nějakýho fiktivního SU-100 nebo E25 nebo něčeho jinýho.:o))

                        NGRUPA - Profil | Pá 10.7.2015 19:04:57

                        donald5 >> čudlař beztak expí nějaké stroj. :-)

                          NGRUPA - Profil | Pá 10.7.2015 19:02:25

                          Jednou jsem s Mausem potkal četu 3 x JgPz E-100, dal jsem jednu ránu a umřel. Nestihl jsem nic. Tohle chci zažít i z druhé strany.
                          :-D
                          LOL

                            NGRUPA - Profil | Pá 10.7.2015 19:01:00

                            Momentálně honím expy na JgPz E-100, to je dle mě total TOP TD. :-)
                            Ale je to asi tím, že jsem celkem ujetý na německý vozidla, jen ta lajna na WT mě neoslovila.

                              NGRUPA - Profil | Pá 10.7.2015 18:58:52

                              meteor >> no ještě to zvážím. :-)
                              Hlavně klid, družstevníci.

                                Ndonald5 - Profil | Pá 10.7.2015 14:53:31

                                Petr64 >> zdar čudlařu, tady se killaří tanky a ne plotice :-)))

                                  Nmeteor - Profil | Pá 10.7.2015 14:41:32

                                  x.v.a.s.a >> díky ;-) njn... já si chtěl také podiskutovat a případně se i pobavit, ale není mi (nám) souzeno :-) takhle budu mít asi navždy v hlavě brouka, jestli přeci jen ta SU-100 není lepší než E25 :-)
                                  Doufám, že mě "oberGRUPAführer" z tohoto tématu nevykartuje... ale - ruku na srdce - každý soudný si udělá obrázek sám a já myslím, že z něj vyjdu docela dobře :-)

                                    Nmeteor - Profil | Pá 10.7.2015 14:33:24

                                    vydra Lucky >> já i "x.v.a.s.a." jsme se s tebou normálně bavili, ale to ti očividně ušlo. Chtěli jsme znát důvod, PROČ je pro tebe SU-100 lepší než E25... dozvěděli jsme se, že ASI jenom proto, že dává malou damage na ránu. Na otázky "hrál jsi s E25?" nebo "v čem je teda SU-100 lepší" či "jak se teda dělají ty pěkné staty", jsme se odpovědi nedočkali. Funkci "kolovrátku" tady plníš beze zbytku jenom TY :-)
                                    Dokonce jsem se ti i snažil vysvětlit, proč jsou staty daného tanku takovým malým "vodítkem" v souvislosti s tím, KDO o daném tanku "hovoří". Pravdu máš ovšem v tom, že diskuse zde je naprosto zbytečná, jelikož ty diskutovat neumíš. Zjevně jsi se zasekl ve své funkci "kolovrátka" :-)
                                    A ano... zabrečel jsem si... když jsem si uvědomil, že kleštěnci býka tvého ražení mají volební právo a mohou se vyskytovat bez dozoru mezi normálními lidmi :-)
                                    Důležité je, že máš SVOJI pravdu a že si za ní stojíš. Lidé tě dozajista mohou přesvědčovat jak chtějí, ale ty se svým názorem nepovolíš. Bravo... můžeš si ke svému titulu "kleštěnec býka" doplnit "tvrdohlavý a neústupný" :-)

                                    PS: jinak 3. pád "komu čemu" = mně / mi (= douč se gramatiku, starý jsi na to dost :-))

                                      Nx.v.a.s.a - Profil | Pá 10.7.2015 14:11:09

                                      meteor >> Ano,opět s tebou souhlasím:-)jen jsem to nechtěl tak vybalit,lidé se občas vyplaší, ale snad se ještě něco dozvíme,třeba na téma cheateři ve hře apod. :-)
                                      Přitom jsem mu tu bitvu ohodnotil kladně-v pátek bývám občas dojatý z nadcházejícího víkendu :-))))

                                      edit.:

                                      Určeno pro velké EGO : však ty se tam najdeš,na tvé staty se nikdo raději nedíval,jen na tvou efektivitu s vychvalovaným strojem.

                                        Nvydra Lucky - Profil | Pá 10.7.2015 14:05:31

                                        meteor >> Tak hele, nemůžu za to, že ten tvůj srandatank je pro tebe lepší a pro mě ne. Staty se tu začal ohánět jeden takovej a pořád brečí a brečí. Mě fakt nezajímají. A diskutovat na téma co je a není lepší je zbytečné. Teda s tebou určitě. Mě je to po pravdě jedno, jen ty tu stále opakuješ svou pravdu, ale mě to je fakt volný. Zabreč ještě a pak proboha jeď i s tím svým prémiákem třeba do bitvy. Nechci a nebudu NIKOHO přesvědčovat, že to moje je lepší. Je mi to fuck, s čím kdo jezdí raději. Howg.