WoT jádro MRKu

Zdar
hrajete někdo World of Tanks?
Rady, triky, módy, rekordy?
Nebo jste noobové..:-D
Autor diskuse: GRUPA - Profil , 15.4.2015 všeobecné - ostatní
Dále moderují: meteor Profil + kapr97 Profil

Hrajete v Klanu nebo sami za sebe?

A) Sólo73%

B) Klan xy..27%

Od 15.4.2015 hlasovalo 168 čtenářů.

NPetr64 - Profil | Čt 9.7.2015 16:14:11

Jééé.Kam to lezu??
Pardon,sem se uklik.:o((

    Nx.v.a.s.a - Profil | Čt 9.7.2015 15:38:25

    Klose >> E25 je OP jak kráva a pokud je trochu volnější mapa,tak dokáže bitvu rozhodovat,ten člověk ho viděl z letadla,nebo si ho spletl s T25.Bývala ještě lepší,ale skrytý nerfík se jí nevyhnul.
    Hraju ze začátku opatrně,tak abych nebyl spotnutý,ale zároveň to mohl každou 2,5sec poslat.Když není zbytí tak jedu yolo,není nad to se nalepit na tank,který na tebe nesklopí dělo a ty ho rozebereš na atomy-naposled to byl Lowe :-)
    V četě jedeme vyloženě jako kombajny a většinou tlačíme útok.
    Aktuálně mám s E25: 407 bitev ,WR 57%, 1614 DMG/bitva

      NKlose - Profil | Čt 9.7.2015 15:18:10

      meteor >> Vyloženě u báze nekempím, ale najdu si místečko v pozadí a valim to z dálky. I když tahle bitva byla zrovna od báze :-) Taky mám najeto 0,6km :-) Ono jak píše Butchi, s kartonem je problém se postavit i těžkejm 7 tieru. Takže pěkně zlehka zezadu :-)

        NDušan_hp - Profil | Čt 9.7.2015 15:15:20

        Saimon >> já mám ocelovku s Lorr40. Doma někde najdu fotku a hodím sem :)
        (ve hře se dá najít v profilu Erikcartmen)

          Nmeteor - Profil | Čt 9.7.2015 15:01:49

          Klose >> mno... tak já svoji E25 hraji poměrně agresívně - tedy v sedmičkovém losu ;-) do výbavy jsem si dal optiku a bino (přeci jen, nasvítit si a nastřílet damage = větší expy a více stříbrných + menší závislost na týmu, navíc něco naspotím i spolubojovníkům). E25 má výborný "maskovací" koeficient a navíc tříperková posádka taky dělá své = dost často mohu střílet neviděn. Platí samozřejmě pro otevřenější mapy; v těch městských se držím spíše vzádu.
          Ale že bych kempil u báze... to asi ne. Kempení mě nebaví, na což samozřejmě trochu doplácím .-)

            NButchi - Profil | Čt 9.7.2015 14:38:14

            Klose >>
            To pokaždé řve nějakej dement, kterej s tím tankem neumí hrát/nikdy ho nehrál.

            Tyhle trouby posílám střelhbitě do zadele i s jejich dementníma radama.
            Jako čeká, že s kartonem místo pancíře potáhneš útok nebo co?

              NKlose - Profil | Čt 9.7.2015 14:27:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Dneska jedna povedená. A to mi furt nadávaj, že jsem noob a stojím u základny. Jenže s tímhle se dopředu moc nedá. E25tka v týmu je prej přítěž. Tak doufám, že jsem trefil zrovna nějakýho posměváčka :-)

                NGRUPA - Profil | Út 7.7.2015 12:55:46

                Trvalo mi to dlouho...:-D

                  Nmeteor - Profil | Út 7.7.2015 11:26:10

                  kapr97 >> super, taky už ho chci v garáži :-)

                  Mně se KONEČNĚ podařilo vyjet si ten Stug (ta 15. LT mise je celkem opruz - pomohlo až téměř permanentní hraní RU 251 - Westfield = 3k damage a skoro 2k spot). Mise na T28 Concept jsou krapet těžší, než jsem si myslel, ale to se poddá :-)
                  Kamarád se mi o víkendu chlubil, že mu na Obj. 260 (nebo který ten Obj. se dostává jako poslední) chybí všehovšudy 3 mise, ale že na to ASI už dlabe, páč při plnění těch již splněných misí ztratil větší než malé množství nervů a trochu z toho zešedivěl :-)

                    NSaimon - Profil | Út 7.7.2015 10:47:40

                    meteor >> Excelsior mě pálil na hraně do mantletu tak sem ho nechal:-D

                      Nmeteor - Profil | Út 7.7.2015 8:52:52

                      Saimon >> tvl... "ocelovka" s HellCatem, to je na mě moc ;-) to ti musel nějaký trojkový skaut lechtat svým kuloprdem mantlet, ne?? :-)

                        NButchi - Profil | Po 6.7.2015 23:13:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        syrus >>
                        Mko s Tigerem mi dalo docela zabrat...

                          Nsyrus - Profil | Po 6.7.2015 22:06:55

                          Dá se.

                            NAleš10 - Profil | Po 6.7.2015 18:51:28

                            is mi prostě sedí :-)

                              NSaimon - Profil | Ne 5.7.2015 0:32:57

                              ocelová zeď s kočičákem :-D

                                Nkapr97 - Profil | Pá 3.7.2015 20:44:13

                                Butchi >> :-) díky

                                  NButchi - Profil | Pá 3.7.2015 20:38:20

                                  kapr97 >>
                                  GZ

                                    NAleš10 - Profil | Pá 3.7.2015 19:03:06

                                    dobrá hra :-)

                                      Nkapr97 - Profil | Pá 3.7.2015 18:52:07

                                      KONEČNĚ!!!!!!!

                                        NButchi - Profil | Pá 3.7.2015 12:22:48

                                        x.v.a.s.a >>
                                        Hlavně má asi tak -50 000 rating na fóru :-D