WoT jádro MRKu

Zdar
hrajete někdo World of Tanks?
Rady, triky, módy, rekordy?
Nebo jste noobové..:-D
Autor diskuse: GRUPA - Profil , 15.4.2015 všeobecné - ostatní
Dále moderují: meteor Profil + kapr97 Profil

Hrajete v Klanu nebo sami za sebe?

A) Sólo73%

B) Klan xy..27%

Od 15.4.2015 hlasovalo 168 čtenářů.

NButchi - Profil | Pá 3.7.2015 12:19:30

meteor >>
Mrkni na to video :-))))
Jeho staty zde:

http://www.noobmeter.com/player/eu/robikon_/5054164​57/

    NButchi - Profil | Pá 3.7.2015 12:19:21

    x.v.a.s.a >>
    To je naprostá paráda!!!
    Byl jsem z toho smutný a zároveň se strašně řezal.

      NChapadlak - Profil | Pá 3.7.2015 12:18:43

      x.v.a.s.a >> Tak jsem ztratil 5 minut zivota u nejhorsiho videa z WoT vsech dob. Diky :)

        Nx.v.a.s.a - Profil | Pá 3.7.2015 11:38:12

        meteor >> Největší arci-maršál,generál a velitel,vůdce nejskvělejších klanů na serveru,který předpověděl,že jednou povede všechny CZ klany včetně těch nejlepších.
        Největší skilla,který ví opravdu všechno.
        Je to takový šašek na Wot forku...jeho zápisy jsou kořením forka :-)

          Nmeteor - Profil | Pá 3.7.2015 11:32:22

          Butchi >> ??? "robikon" je kdo, nějaký ultraskiller?? :-)

            Nx.v.a.s.a - Profil | Pá 3.7.2015 11:32:13

            Butchi >> Jeho legendární video na YT k jeho 10k bitvě jen tak z hlavy nedostanu :-)))

            https://www.youtube.com/watch?v=ZODvBNwKMxg

              Nmeteor - Profil | Pá 3.7.2015 11:32:01

              x.v.a.s.a >> jop... a když se spojí volné dny s nějakou extramegazupahyperakcí (5tinásobky apod.), tak je na průser zaděláno :-)
              Já si teďko zase nainstaloval XVM (respektive modpack od QuickyBabyho) a teda... je to trošku o nervy :-) občas se podaří, že vyhrajeme i přesto, že skillově bychom měli dostat na zadek až to pěkné nebude, ale prostě se zadaří. Je to výjimka potvrzující pravidlo ;-)
              Jj, částečný skill MM a je to good. Ale WG dlouhodobě prohlašuje, že skill MM ne, takže si můžeme nechat zajít chuť. Ačkoli si dovolím lehce zakonspirovat s tím, že skill MM ve WoTku v nějaké podobě (samozřejmě tajně a skrytě) funguje. Alespoň někdy. Příkladem může být právě to WR, kdy se člověku najednou (= při překročení určitého %) začne jakoby nedařit, spíše jenom prohrává a WR jde dolů... do určitého okamžiku, kdy hra uzná, že "jakože stačilo", a WR se začne zvedat. Zkrátka osciluje kolem určité hodnoty (jak vidno u mě i u tebe).

                NButchi - Profil | Pá 3.7.2015 11:13:52

                Nejlepším důkazem je robikon.

                  Nx.v.a.s.a - Profil | Pá 3.7.2015 11:10:02

                  meteor >> Nejhorší na hraní jsou volné dny a víkendy,nejlíp se mě hraje později večer, v tom souhlasím.S tím rozložením teamů máš pravdu,mnohdy je to jak popisuješ rudé peklo na topu a jako low tier nemáš moc šancí ovlivnit bitvu.
                  Pokud ti top tiery padnou do 2 minut,což je stále běžnější,nezbývá nic jiného než se snažit nastřílet alespoň co největší DMG.Se skill MM moc nesouhlasím,pokud bych hrál jen proti stejným hráčům,tak by byly bitvy více ukempené,každý by se bál vykouknout a hrál by opatrněji a přibylo by remíz.
                  Kdyby částečně do MM zahrnuli ten jejich rating,určitě by to pomohlo,nevyrovnanost teamu je mnohdy neuvěřitelná.
                  S WR nejsem absolutně spokojený,protože top WR jsem měl 57,3%,následoval pád na 56,8% a od té doby se to pohybuje neustále 56,8 - 57% je to jako na houpačce.

                    Nkapr97 - Profil | Pá 3.7.2015 11:00:58

                    x.v.a.s.a >> Tak tj. Jednou jsem sledoval na Twitchi děcko (odhadem 12-13 let) jak hraje. Radost proti němu hrát a pochopil jsem jak hrají hráči na jeho úrovni. Jako dát auto-aim na tank, kterému vidí jen věž z boku, vana za kamenem a divit se proč mu to netrefuje, když ho vidí a má ho zaměřeného... Ještě teď se tomu směju, když si na to vzpomenu.

                      Nx.v.a.s.a - Profil | Pá 3.7.2015 10:50:35

                      kapr97 >> Děckem myslím opravdu děti,hrají to i opravdu mladší než 10 let a naopak znám i starší úspěšné a chytré,které hra baví a dle hodnoceni jsou vážně špatní.Nevybereš si....

                        Nkapr97 - Profil | Pá 3.7.2015 10:39:24

                        No, nevím jestli je na místě nadávat na děcka, když většinu náctiletých, co znám ve hře mají WN8 nad 1500, btw. sám jsem ještě náctiletej

                          Nmeteor - Profil | Pá 3.7.2015 10:19:37

                          x.v.a.s.a >> hodně záleží na době, KDY člověk hraje. Nejlíp se hraje ráno a dopoledne (= děcka jsou ve škole :-)) a pak až v noci. Bohužel toto není pravidlem a výjimky potvrzují pravidlo jsou stále častější :-( Nicméně je zde pořád nepopiratelný (i když to WG samzřejmě popírá ;-)) vliv rozložení týmu; docela se mi stává, že naše "topky" jsou červené až oranžové barvy, zatímco enemácké "topky" mají barvu zelenou a lepší. Pak se není co divit, když dostaneme 3:15, že ano...
                          WG se brání MM založenému na skillu (upřímně, mně by se taky moc nelíbilo hrát jenom s dobrými hráči proti stejně kvalitním soupeřům, páč očekávám, že by se hry staly mnohem více "ukempenými" nežli dosud), nicméně za zvážení by to stálo (= respektive alespoň částečně do celkového MM zakomplementovat i skill MM).
                          Já si myslím, že dobrých hráčů je ve WoTku pořád dost; nicméně čím více přibývá hráčů WoTka, tím více je tam těch špatných hráčů a tudíž se tím i snižuje šance, že v týmu potkáš ty dobré...
                          Jestli máš WR 57%, tak buď rád a šoupej nohama ;-) tohle se WGéčku určitě nelíbí, tudíž se "klacky pod nohama" dají celkem očekávat... já se kdysi vyšplhal na 55,6% a od té doby se pohybuji v intervalu 55,1 až 55,5% :-) a nepomohou ani čety, WTF...

                            Nx.v.a.s.a - Profil | Pá 3.7.2015 9:36:03

                            Toufi >> Je tomu tak,úroveň hráčů má neuvěřitelně sestupnou tendenci,dost lepších hráčů přestalo hrát a pokud hraju četu třeba s bráchou,který má XVM (mám čistou hru),tak avg. WN8 se pohybuje hluboce pod 1000,což je úroveň botů,i ten dokáže většinou jednou nebo dvakrát zasáhnout cíl.
                            Poslední půl rok nejsem schopný zvýšit průměrný WR (hraju převážně solo random) a neustále balancuji na hranici 57%.
                            Dětičky mají prázdniny tak nic lepšího nás nečeká...

                              NToufi - Profil | Pá 3.7.2015 9:20:07

                              martvin >> Bohužel, také to mám tak a hodně často, v tomto případě je běžně do 3 minut po bitvě.

                                NButchi - Profil | Pá 3.7.2015 9:07:41

                                kapr97 >>
                                Jo, to asi nedává moc smysl...

                                  Nkapr97 - Profil | Pá 3.7.2015 7:25:07

                                  Butchi >> Já jsem to taky nečetl ale přišlo mi divné aby artyna měla 3,4 killu na bitvu

                                    NButchi - Profil | Čt 2.7.2015 22:50:29

                                    kapr97 >>
                                    Aha, to mě nenapadlo, a ani jsem to v popiskách nikdy nečetl :-)

                                      Nkapr97 - Profil | Čt 2.7.2015 15:18:46

                                      Butchi >> Průměrný hráčův dmg s tím vozidlem / životy vozidla. Myslím

                                        Nmartvin - Profil | Čt 2.7.2015 13:56:04

                                        Saimon >> XVM používám,ale o tomto jsem nevěděl, njn nečetli a rozmrazili