WoT jádro MRKu

Zdar
hrajete někdo World of Tanks?
Rady, triky, módy, rekordy?
Nebo jste noobové..:-D
Autor diskuse: GRUPA - Profil , 15.4.2015 všeobecné - ostatní
Dále moderují: meteor Profil + kapr97 Profil

Hrajete v Klanu nebo sami za sebe?

A) Sólo73%

B) Klan xy..27%

Od 15.4.2015 hlasovalo 168 čtenářů.

NSaimon - Profil | Čt 2.7.2015 13:44:07

martvin >> http://www.modxvm.com/en/ tady se přihlásíš a v záložce nastavení si přepni jakej chceš rating

    Nmartvin - Profil | Čt 2.7.2015 12:47:45

    meteor >> Zdarec, to nevím proč to tam mám, ale je to jak píše Butchi, poměr zničených strojů, ale nevím jestli celkově, nebo ten den. Mám naistalovanej Webium mod pack a pak to tam takhle vypadá :)

      NButchi - Profil | Čt 2.7.2015 10:03:07

      meteor >>
      Podle mě počet zničených tanků za bitvu na dané mašině :-)

        Nmeteor - Profil | Čt 2.7.2015 7:37:54

        martvin >> podobně :-)

        BTW, proč tam máš místo WN8 ten praštěný WG rating?? A to číslo s desetinnou čárkou (tečkou) je co??

          Nmartvin - Profil | Čt 2.7.2015 7:35:15

          Zdarec. A takhle to mam poslední dobou furt :( máte to podobně?

            Nkapr97 - Profil | St 1.7.2015 21:16:57

            kalaban >> Houfnice jsou na podpalování na prd na tomto tieru. Jako nemůžu se dočkat ale teď jsem mise položil na vedlejší kolej, protože už mě nebaví hrát tak, že co vydělám s premium tankem, to prodělám s X. Potřebuji i něco ušetřit :-) Jako mise na podpalování jsem si užil dost (o tier vyšší tank). Koupil jsem si kvůli tomu i Shermana a prd, pak jsem to dal náhodně s T54E1

              Nkalaban - Profil | St 1.7.2015 16:34:57

              kapr97 >> počkej na mise u T55A, to je teprve pošušňáníčko....."zapal v jedné bitvě dva tanky nebo jeden tank 2x".....dokonce jsem kvůli tomu znovu koupil i níže zmiňovanou T34-85 a namontoval na ni houfnici. Bohužel, zatím hořela jen jednou E25... :D

                Nmeteor - Profil | St 1.7.2015 15:18:59

                kapr97 >> tak IS-3 má v posledním patchi přidáno tuším 10mm (nebo 15mm) zepředu na tom šípu, jak to prostřeloval každý... a na oplátku má ubráno na vaně. Resumé: momentálně je IS-3 "lépe" prostřelitelná na vanu :-)

                  Nkapr97 - Profil | St 1.7.2015 14:47:49

                  Saimon >> No minulý patch jsem ji s IS-6 bez problému pentroval do vany a teď nemám šanci

                    NSaimon - Profil | St 1.7.2015 14:34:16

                    kapr97 >> jo? Nějak už ju moc nejezdím tak nevím

                      Nkapr97 - Profil | St 1.7.2015 14:28:08

                      Saimon >> no ted už ne... přijde mi, že jí přidali a celkem hodně (IS-3)

                        NSaimon - Profil | St 1.7.2015 14:10:00

                        kapr97 >> tak 110 sem chtěl jako alternativu k IS3 do které umí střílet už každej

                          Nkapr97 - Profil | St 1.7.2015 14:06:00

                          Saimon >> MM ... no tak co si pamatuju tak to bylo jak kdy, měl jsem dobu kdy jsem byl furt mezi IX a pak zase delší dobu TOP. 110 bych chtěl kupovat, ale když se podívu co všechno mám vyexpené a co všechno mám kupovat tak je mi i zle kolik na to bude potřeba kreditů

                            NSaimon - Profil | St 1.7.2015 14:02:44

                            kapr97 >> 110 byl asi můj nejrychlej vyexpenej tank, i MM mi nepřišel úplně hroznej

                              Nkapr97 - Profil | St 1.7.2015 13:59:06

                              Saimon >> Jako papírově IS-2 proti IS ztrácí ale ve hře mi to přijde naopak

                                NSaimon - Profil | St 1.7.2015 13:50:11

                                kapr97 >> že jo, a to papírově vypadá skoro stejně, dokonce má vpředu myslím ještě slabší pancíř

                                  Nkapr97 - Profil | St 1.7.2015 13:46:06

                                  Saimon >> Jj, dingá líp než normální IS a celkově se mi s ním hrálo líp

                                    NButchi - Profil | St 1.7.2015 12:47:46

                                    meteor >>
                                    Jo tak to je jiná, teď aby mě mrzelo, že jsem nehrál a nedostal ban :-))))

                                      Nmeteor - Profil | St 1.7.2015 11:54:45

                                      Butchi >> tak už se to vyřešilo: http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/50995​0-prohlaseni-k-nedavnym-sankcim-za-pouzivani-botu-n​ecinnost/

                                      Dokonce ti "postižení", kteří byli neprávem zabanováni, dostali jako "bolestné" 10 dní PÚ a 2.500 goldů... kua, taky chci být neprávem zabanován :-)

                                        NButchi - Profil | St 1.7.2015 11:26:38

                                        meteor >>
                                        Ha, nová fíčura funguje přesně tak, jak WG chtěl :-)))))))
                                        A na hráče sral pes.