WoT jádro MRKu

Zdar
hrajete někdo World of Tanks?
Rady, triky, módy, rekordy?
Nebo jste noobové..:-D
Autor diskuse: GRUPA - Profil , 15.4.2015 všeobecné - ostatní
Dále moderují: meteor Profil + kapr97 Profil

Hrajete v Klanu nebo sami za sebe?

A) Sólo73%

B) Klan xy..27%

Od 15.4.2015 hlasovalo 168 čtenářů.

meteor - Profil | St 1.7.2015 11:24:15

Butchi >> no, ÚDAJNĚ jde o to, že minulý pátek se sjednocovaly účty (WoT + WoWs) a ten den bylo zabanováno celkem velké množství hráčů. Důvod je příliš obecný: "módy, skripty, makra". Spekuluje se, že automatický bansystém z WoWs byl implementován i na WoTko a dělá trochu paseku...

    Saimon - Profil | St 1.7.2015 11:21:16

    110 aneb snaž se jak chceš, máš to marný.....

      Butchi - Profil | St 1.7.2015 11:10:37

      Saimon >>
      112 na věž hodně, akorát nemá depresi, takže to není klasickej hulldown.
      Vana je papír, průstřel = hoření.
      Na blízko do věže pářou kopule.

        Saimon - Profil | St 1.7.2015 11:06:59

        Butchi >> tak nevím co vydrží 112, ale s IS2 sem jezdil na blízko a tam to nějak nevadilo

          Saimon - Profil | St 1.7.2015 11:04:55

          meteor >> celkově se mi s ní líp hrálo a řekl bych že líp dingala (víc skloněnej přední pancíř). Možná kecám a jen sem tenkrát neuměl hrát s IS.....

            Butchi - Profil | St 1.7.2015 11:02:27

            Saimon >>
            Ano, ale to doměření a přesnost jsou katastrofa.
            Pocitově mnohem horší než IS, protože to nemá ruskej haluz faktor.

              Butchi - Profil | St 1.7.2015 11:01:57

              meteor >>
              Přesně tak, hlavně ten styl hraní asi bude totožný :-)

              Mně přijde, že jsou rusáci na vrcholu stromu skoro pořád.. Prostě jak mají těch tanků víc nebo co...
              Ten Conqueror mě docela zajímal, ale ta cesta přes Churchilly mě ničí, pětkového jsem zkoušel a bylo to o nervy. Leoparda ještě nemám, pořád zápasím s Indiánem.. Teda zápasil jsem, pauza pořád trvá :-)))

              Na fórum jsem taky dlouho nelezl, každopádně mě to vůbec nepřekvapuje. Stačí dobře zahrát, dostaneš pár reportů za cheatera a 14 dní ban (14 dní prémia v prdeli).

                meteor - Profil | St 1.7.2015 10:57:00

                Saimon >> 110ka je luxusní "prdítko" :-) sice teďko po buffu pancíře IS-3 už to není taková "hitparáda", nicméně je to hodně dingoidní záležitost. Jezdí jich celkem málo a dost hráčů pořád neví, KAM ji střílet.
                Rozdíl mezi IS a IS2 jsem nějak nepostřehl, přijde mi to jako v podstatě totožné tanky. Proč tě tedy IS-2 bavila oproti "normálnímu" IS??

                  Saimon - Profil | St 1.7.2015 10:55:25

                  Butchi >> nj tak tam je dělo téměř totožný jak na IS2, ale dá se na to zvyknout a střílel sem s tím pak skoro i za roh :-)

                    meteor - Profil | St 1.7.2015 10:54:38

                    Butchi >> je fakt, že Type 58 je oproti ruskému "bratrovi" papírově horší snad ve všem: menší dohled, horší dělo, menší maximálka, trapná deprese děla... ale jak jsem psal, mně zas tak "opruzný" nepřišel ;-) každopádně je to vlastně o důvod víc těšit se na T-34-85 :-)
                    Jj, lepší malá sleva nežli žádná, pravda... ale ten Obj.140 "na vrcholu stromu" mě překvapil, vždyť byl "na vrcholu" nedávno... já čekám na slevu na Conquerora (navíc mu při převodu do HD mají buffnout pancíř, jupí :-)), Leoparda PTA a čínský WZ-111 1-4... a furt nic.

                    BTW, pořád jsi "WoT free" = nehraješ?? ;-)

                    BTW, četli jste na ofikoWoTfóru o problémech se 14tidenními bany?? Docela masakr, jak jsem to tak louskal... dostaneš ban a ani nevíš za co + WoT support v podstatě mlčí ("můžete si za to sami" pomocí Ctrl+C a Ctrl+V) + oficiální vyjádření od WG v nedohlednu... parchanti běloruští!!

                      Butchi - Profil | St 1.7.2015 10:42:21

                      Saimon >>
                      IS je podle mě nejhorší VII, co jsem hrál.
                      110 je sviňa, blbě se do toho střílí. Mám 112, to dělo mě přivádí k šílenství.

                        Saimon - Profil | St 1.7.2015 10:36:07

                        Butchi >> tak já jel cíleně na 110, ale ta IS2 mě fakt bavila oproti ruskýmu IS

                          Butchi - Profil | St 1.7.2015 10:24:39

                          Saimon >>
                          Mně se právě moc překousávat nechce, toho jsem si užil dost u němců :-D

                            Butchi - Profil | St 1.7.2015 10:24:12

                            x.v.a.s.a >>
                            To nemůžu potvrdit ani vyvrátit, za 88 bitev s ním mám jen jednoho žháře :-)
                            Každopádně je tam dobře vyvážený pancíř a mobilita. Plus dělo je relativně přesné.

                              Saimon - Profil | St 1.7.2015 10:24:11

                              Butchi >> nj ale když ho překousneš a dostaneš se na IS2 tak už je to paráda

                                Butchi - Profil | St 1.7.2015 10:22:32

                                meteor >>
                                Type 58 je horší zcela určitě, už jen to dělo s horší pene.. Kluci na něj nadávali jak sviňa - ostatně jsem kvůli tomu nejel číňany.

                                Slevá sice malá, ale aspoň nějaká, no ni? :-)

                                  vydra Lucky - Profil | St 1.7.2015 10:16:24

                                  dnes ráno na rozehřátí

                                    x.v.a.s.a - Profil | St 1.7.2015 10:11:27

                                    Butchi >> Taky ho budu teď kupovat,už se na něj těším prý,je to fajn podpalovač :-)
                                    Meteor: takhle jsem odjezdil skoro všechny mise,normálním hraním,sice pomalu,ale jistě :-)

                                      Saimon - Profil | St 1.7.2015 10:00:22

                                      meteor >> tak s TYPEM 58 sem jezdil, ale nemá to pořádný dělo

                                        meteor - Profil | St 1.7.2015 9:51:13

                                        Butchi >> taky se na T-34-85 těším... hrál jsem akorát jeho čínskou kopii (= Type 58), která je asi horší, ale mně nějak "extraopruzoidní" nepřišla. Navíc je teďko "na vrcholu stromu" (zas a opět) Obj.140, takže tanky v této linii (kromě 5. tieru = T-34) jsou ve slevě... i když sleva za 6. tier je taková... malá :-)