WoT jádro MRKu

Zdar
hrajete někdo World of Tanks?
Rady, triky, módy, rekordy?
Nebo jste noobové..:-D
Autor diskuse: GRUPA - Profil , 15.4.2015 všeobecné - ostatní
Dále moderují: meteor Profil + kapr97 Profil

Hrajete v Klanu nebo sami za sebe?

A) Sólo73%

B) Klan xy..27%

Od 15.4.2015 hlasovalo 168 čtenářů.

Nmeteor - Profil | St 1.7.2015 9:47:55

kapr97 >> mně ty mise celkem frčely, když jsem si hrál svoje a na mise nemyslel... když jsem na ně začal myslet (= vybírám si techniku s cílem splnit misi), tak se přestalo dařit. Asi špatně karma nebo co ;-)

    NButchi - Profil | St 1.7.2015 9:43:31

    Saimon >>
    T-34-85 je dobrý tank, celkem mě baví... Po Cromwellovi nejlepší VI. medko :-)

      Nx.v.a.s.a - Profil | St 1.7.2015 9:41:57

      kapr97 >> Ne,ne,ještě jsem ho nehrál.Někdy ho třeba zkusím,ale mile mě překvapila 100% posádka,to jsem vůbec nevěděl.
      Jedno vím jistě,LT budu hrát zase až na konec, ta 15-ctá mise mě dala zabrat...

        Nmeteor - Profil | St 1.7.2015 9:10:35

        x.v.a.s.a >> závist :-)

          Nkapr97 - Profil | St 1.7.2015 8:49:19

          x.v.a.s.a >> A jak se ti s tím Stugem hraje? jestli jsi ho zkoušel. Mise na T28, jo to si u některých užiješ :-)) ze začátku to jde, ale pak třeba víc jak týden dělat jednu misi... no už mně z toho hrabe. Furt dokola to samé. Medka a doufat v dobrej MM

            Nx.v.a.s.a - Profil | St 1.7.2015 7:58:48

            kapr97 >> Tak to je velká škoda.....Mě o výhru málem připravil náš hráč.
            Když jsem si jel pro posledního LT z enemy teamu T49,tak mě po jeho naspotování a najetí k němu trefilo naše TD s prasečím dělem-Obj.704,naštěstí to byl jen detrack.....
            Byl jsem na polovině HP a mise by byla bez vyznamenání.
            Teď musím rychle udělat medka,nebo TD mise na T28HTC,schází mě jedna slečna do posádky :-))))

              Nkapr97 - Profil | St 1.7.2015 7:43:51

              x.v.a.s.a >> Se máš... :) Mně včera utekl o sekundární podmínky T28 HTC, nadával jsem ještě hodinu po bitvě

                Nx.v.a.s.a - Profil | Út 30.6.2015 22:50:00

                meteor >> Splněno,naspotováno a nastříleno 6300,Stug je doma :-)

                  NSaimon - Profil | Út 30.6.2015 20:49:10

                  tak konečně "M" na T34-85 :-) ale trvalo mě to....

                    NButchi - Profil | Út 30.6.2015 18:38:23

                    Toufi >>
                    Díky :-)
                    Ten tank je fakt parádní, v hulldownu nepřemožitelný - a dá se s ním hrát i solo.
                    Mám s ním 74 bitev, z toho 12 velkých ráží, 46 fire for effect, 5x bojovníka...WN8 cca 2100..

                    Na moje poměry hodně dobré.

                      NToufi - Profil | Út 30.6.2015 18:37:21

                      Butchi >> Parádní kousek gratuluji :-)

                        Nmeteor - Profil | Út 30.6.2015 9:07:58

                        x.v.a.s.a >> jj, tak to máme stejně. Hodně štěstí přeji při plnění této mise (hlavně teda sobě, ale tobě samozřejmě taky ;-))...

                          Nmeteor - Profil | Út 30.6.2015 9:07:04

                          Ouťa 27 >> já 15. misi TD nastřílel s T28Prototypem... a asi druhou hru poté jsem dal přes 4k damage s HellCatem, ale to byla epic hra :-)

                            Nx.v.a.s.a - Profil | Po 29.6.2015 20:40:40

                            meteor >> Dnes končím,neustále s T71 město nebo koridry,3 lighty minimálně v každé hře.aspoň jsem si nastřílel nějaký DMG.
                            Zapnu něco jiného než LT a Malinovka,Prochorovka s jedním,nebo žádným LT...

                              Nkapr97 - Profil | Po 29.6.2015 20:17:25

                              Ouťa 27 >> S tím to dáš. Ale bude to trvat déle než s vyšším tierem

                                NOuťa 27 - Profil | Po 29.6.2015 20:10:01

                                kapr97 >> Nemám nej vyzkoumanýho Hellcata ale co zpomalili nejezdím ho a bez věžě mě to neba a nejde.Ale na těch misích mi až tak nezáleží.

                                  Nkapr97 - Profil | Po 29.6.2015 19:17:24

                                  Ouťa 27 >> Bylo 4k, tak asi jo. Jako na 3k ti bohatě stačí 8.tier, při troše štěstí 7. nebo 6.tier.

                                    NOuťa 27 - Profil | Po 29.6.2015 19:14:12

                                    kapr97 >> Koukal jsem že je to 3000 dmg.Buď to změnili,nebo sem špatně koukal.Každopádně mi ta mise chybí.

                                      Nkapr97 - Profil | Po 29.6.2015 19:05:05

                                      meteor >> Teď nejsem na hře, ale mám za to, že všechny 15.mise musíš dát sám, takže od lidí v četě ti asi dmg nepomůže.

                                        Nkapr97 - Profil | Po 29.6.2015 19:03:21

                                        Ouťa 27 >> Ahoj, nevím jaké máš možnosti ale já si mohl vybrat mezi Fochem 155, Obj. 268 a Jagd. Pz. E-100, tak jsem to měl easy. Myslím že jsem vybral Focha a hned na první pokus.