- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
WoT jádro MRKu
Dále moderují: meteor Profil + kapr97 Profil
Hrajete v Klanu nebo sami za sebe?
A) Sólo73%
B) Klan xy..27%
Od 15.4.2015 hlasovalo 168 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
68x v oblíbených a 49x v ignorovaných.
NOuťa 27 - Profil | Po 29.6.2015 17:15:00
Nmeteor - Profil | Po 29.6.2015 15:09:03
Já mise na LT dávám tak, že jedu sólo, podívám se na svůj tým (jsem si kvůli tomu nainstaloval XVMka :-)) a pak pošlu 2 pozvánky nějakým schopným tankistům s textem do chatu "I need 15th LT mission :-)" a vždycky se někdo chytne :-)
Teďko jsem to jezdil s RU 251 (zajímavý skautík) a částečně právě s T71... to je tančík jak noha... takový komár se zásobníkem :-)
Vlastně mi ještě chybí 15. mise MT... sice jsem killnul dokonce 3 TDéčka, ale taky jsem v dané bitvě zhebnul = ženský člen posádky ano, "žeton" na Stuga ne :-)
Nx.v.a.s.a - Profil | Po 29.6.2015 14:30:02
Víc není třeba,dělo a lepší mobilita stačí :-)
Také potřebuju doklepat mise,zatím teda jenom na Stuga,schází už jen LT15 na "s vyznamenáním",ale lightů teď jezdí opravdu moc a navíc s T37 to asi nedám.
Vždycky je nějaký vyšší Tier light tank,takže budu muset koupit zpátky T71.
Ať se T95E2 počítá nebo nepočítá,ale za těch pár bitev co s ním mám se pokaždé nějaký exot našel :-)))
Nmeteor - Profil | Po 29.6.2015 14:10:39
Tiger I taky má akorát to svoje dělo plus ucházející mobilitu, jinak je to celkem papírák... i když občas na sidescrap překvapí, že něco dingne :-)
Já si momentálně kurvím staty hrou s lehkými tanky, které mi 1) moc nejdou a 2) WG hází klacky pod nohy, co to jde (nicméně to přičítám i plnění "individuálních misí" za LT)... samá městská mapa (= naspotím prd, nastřílím málo) anebo 4 až 5 skautů v bitvě (na mojí straně).
Začínám mít chuť se na lehké tanky vykváknout a zase hrát akorát medka a "těžáky".
Ad. T95E2: papírově se mi moc nezdál, takový neslaný nemastný... ale každý tě v něm chtít ulovit nebude, páč se nezapočítává do "es" (nebo jak se jmenují ty placky za killnutí každého tanku daného národa) ;-)
Nx.v.a.s.a - Profil | Po 29.6.2015 13:54:55
Dříve jsem jezdil T29 pořád,protože hull down byl pekelný,ale jek jsem si vyexpil Tiger I. tak šla ta líná potvora z garáže :-) ROF je bestiální,HP Pool je taky super-snad ho nepotká Nerf.
Jinak,vyjezdil jsem konečně invite tank T95E2 a žádná sláva to opravdu není,to dělo má špatnou pene na AP a další nevýhodou je,že mě chce každý ulovit :-)))
Má i své pozitiva :Reload cca 6 sec,1500HP a Heat Pene 250,budou to drahé bitvy :-)
Nmeteor - Profil | Po 29.6.2015 13:35:01
Nx.v.a.s.a - Profil | Po 29.6.2015 13:09:02
Nmeteor - Profil | Po 29.6.2015 10:35:12
NButchi - Profil | Po 29.6.2015 9:23:14
Jak říkám, proti goldům nic nemám :-)))
Nevěděl jsem, kolik máš bitev, tak si to tak neber :-P
NToufi - Profil | Ne 28.6.2015 23:10:18
Tundra
T29
Získáno zkušeností:2 810 (x2 za první vítězství každý den) Získáno kreditů 39 477
Úspěchy v bitvě Vzorný tankista: "Hrdina"
Opravy: -8 347
Munice: -19 000
Doplňky: -3 000
Celkem: 9 130 WN8: 6 405 (100)
pro Butchiho bez goldů :-)
NKlose - Profil | Pá 26.6.2015 22:33:52
NToufi - Profil | Pá 26.6.2015 22:17:45
Nmeteor - Profil | Pá 26.6.2015 11:16:26
Jop, tak to máme stejně - akorát já mám goldů na tancích méně, někde nejsou ani potřeba...
E25 je na hraní IMHO docela lehká, tedy při splnění základního pravidla = nebýt vidět ;-) "porodem" jsou samozřejmě městské mapy, kde to je spíš o (ne)štěstí. A samozřejmě k tobě může být krutý los... po této pěkné hře jsem dostal MM 8tier a městskou mapu, přičemž enemáci měli v týmu KV-4, KV-5, SuperPershinga a IS-3 (nebo 110ku?), a tam se člověk nechytá pomalu ani s goldy...
NButchi - Profil | Pá 26.6.2015 10:44:27
Ta cena za munici mi přijde celkem vysoká, podle mě nějaké APCR padlo.
Ale to je jen o zvědavosti, proti střelbě goldové munice nic nemám - sám vozím skoro 50/50 :-D
E-25 hlavně není vůbec lehká na hraní, takže gratulace ještě jednou...
Zatím jsem to nechal být, prémko vypršelo, ve WoWku vyšel patch 6.2 - po patchi v tét hře VŠE FUNGUJE TAK, JAK MÁ.
Takže asi tak.. Akorát mě kluci asi brzo vykopnou z klanu :-D
Nmeteor - Profil | Pá 26.6.2015 10:14:38
Jj, MM byl nakloněn, mapa sice nic moc (pro E25), ale hra prostě sedla... jen houšť :-)
Tak už jsi zjistil, jakou hodnotu má tvůj WoT account??
NButchi - Profil | Pá 26.6.2015 10:06:35
Pěkně, MM byl taky nakloněn, stejně jako rotace map :-)
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59881
NSranda bez nadsázky 🤘10865
NČína - objednali ste uz nieco?15760
NUdírny a uzení51146
NRybářsko-houbařské jádro .-)45012
NJádro chilli žroutů11225
NČerná listina Bazaru - upozornění na podvodné či nefér jednání1517
NBušákovy plky a frky a různé věci od našich vod413524
NO kočkách a kočičácích20772
NOstrava a okolí99470
Kde to žije - všechna témata
15:31NKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
14:26NRybáři a vinařství 927
13:41N🔥 Grill a grilování 🔥 592
11:19NLov pod jezem v letních vedrech? 43
11:04NBoilies TB baits- chytací řada 40
10:56NRybářský kniho - koutek 145
7:27N471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNATTs hlásiče a ATTx příposlech 550
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
SONUBAITS krmení a nástrahyZa 109 Kč
NOVINKY skladem! Supercrush Mega Carp Method Mix Red, Spike'um Wafters 8mm, Clear Pellet Oil 250ml, Essential Ingredient, Baits spray a další na www.chytil.cz
NOVINKA na CHYTIL.cz - plovoucí kouřové boiliesZa 179 Kč
Plovoucí boilies SMOKE POP-UP o pr. 15 mm, které po dopadu do vody okamžitě vytváří silný kouřový, mrakující efekt. Ten funguje jako vizuální magnet a dokáže pracovat až 24 hodin. 3 barvy - 6 příchutí. Více na www.chytil.cz
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...
















