WoT jádro MRKu

Zdar
hrajete někdo World of Tanks?
Rady, triky, módy, rekordy?
Nebo jste noobové..:-D
Autor diskuse: GRUPA - Profil , 15.4.2015 všeobecné - ostatní
Dále moderují: meteor Profil + kapr97 Profil

Hrajete v Klanu nebo sami za sebe?

A) Sólo73%

B) Klan xy..27%

Od 15.4.2015 hlasovalo 168 čtenářů.

NOuťa 27 - Profil | Po 29.6.2015 17:15:00

Ahoj,4 000 dmg jsem naspotil s T 37,ale prozraďte jakym TD jste nakosili 4000.Díky Stuga už mám ale tohle jediný mi chybí do sbírky.

    Nmeteor - Profil | Po 29.6.2015 15:09:03

    x.v.a.s.a >> taky "klepu" toho Stuga... chybí mi (také) 15. mise LT, ale tam (mám pocit) nemusíš těch 4k naspotit... jak proběhla změna kritérií pro "individuální mise", tak je tam IMHO potřeba celkově mít 4k (= naspotit, damage od chlapů v četě, detrack)... ale nevím to jistě, ono je to tam psáno tak... všelijak :-)
    Já mise na LT dávám tak, že jedu sólo, podívám se na svůj tým (jsem si kvůli tomu nainstaloval XVMka :-)) a pak pošlu 2 pozvánky nějakým schopným tankistům s textem do chatu "I need 15th LT mission :-)" a vždycky se někdo chytne :-)
    Teďko jsem to jezdil s RU 251 (zajímavý skautík) a částečně právě s T71... to je tančík jak noha... takový komár se zásobníkem :-)
    Vlastně mi ještě chybí 15. mise MT... sice jsem killnul dokonce 3 TDéčka, ale taky jsem v dané bitvě zhebnul = ženský člen posádky ano, "žeton" na Stuga ne :-)

      Nx.v.a.s.a - Profil | Po 29.6.2015 14:30:02

      meteor >>
      Víc není třeba,dělo a lepší mobilita stačí :-)
      Také potřebuju doklepat mise,zatím teda jenom na Stuga,schází už jen LT15 na "s vyznamenáním",ale lightů teď jezdí opravdu moc a navíc s T37 to asi nedám.
      Vždycky je nějaký vyšší Tier light tank,takže budu muset koupit zpátky T71.
      Ať se T95E2 počítá nebo nepočítá,ale za těch pár bitev co s ním mám se pokaždé nějaký exot našel :-)))

        Nmeteor - Profil | Po 29.6.2015 14:10:39

        x.v.a.s.a >> kvalita se nezapomíná ;-)

        Tiger I taky má akorát to svoje dělo plus ucházející mobilitu, jinak je to celkem papírák... i když občas na sidescrap překvapí, že něco dingne :-)

        Já si momentálně kurvím staty hrou s lehkými tanky, které mi 1) moc nejdou a 2) WG hází klacky pod nohy, co to jde (nicméně to přičítám i plnění "individuálních misí" za LT)... samá městská mapa (= naspotím prd, nastřílím málo) anebo 4 až 5 skautů v bitvě (na mojí straně).
        Začínám mít chuť se na lehké tanky vykváknout a zase hrát akorát medka a "těžáky".

        Ad. T95E2: papírově se mi moc nezdál, takový neslaný nemastný... ale každý tě v něm chtít ulovit nebude, páč se nezapočítává do "es" (nebo jak se jmenují ty placky za killnutí každého tanku daného národa) ;-)

          Nx.v.a.s.a - Profil | Po 29.6.2015 13:54:55

          meteor >> Prd kvalitní,poslední dobou hraju fail za failem....
          Dříve jsem jezdil T29 pořád,protože hull down byl pekelný,ale jek jsem si vyexpil Tiger I. tak šla ta líná potvora z garáže :-) ROF je bestiální,HP Pool je taky super-snad ho nepotká Nerf.
          Jinak,vyjezdil jsem konečně invite tank T95E2 a žádná sláva to opravdu není,to dělo má špatnou pene na AP a další nevýhodou je,že mě chce každý ulovit :-)))
          Má i své pozitiva :Reload cca 6 sec,1500HP a Heat Pene 250,budou to drahé bitvy :-)

            Nmeteor - Profil | Po 29.6.2015 13:35:01

            x.v.a.s.a >> no jo, ale ty jsi kvalitní hráč, to se nepočítá ;-) T29 ukazující akorát věž, je prostě pro T7 (a v podstatě i T8, částečně i T9) nedobytná. Průměrný hráč zahraje s T29kou o poznání lépe než s Tigerem I (kterého jsem si teda koupil zpátky, páč ta ROF je... neskutečná).

              Nx.v.a.s.a - Profil | Po 29.6.2015 13:09:02

              meteor >> Nedobytná? Louskáček T29-tek a můj miláček Tiger I. udělá z každého slimáka v T29 cedník :-))))

                NButchi - Profil | Po 29.6.2015 10:48:40

                meteor >>
                Jo :-P

                  Nmeteor - Profil | Po 29.6.2015 10:35:12

                  Butchi >> na replay kálí pes, pošli obrázky ;-) doufám, že to "M" bylo alespoň proti 8. tieru; na 7kách je T29 téměř nedobytná :-)

                    NButchi - Profil | Po 29.6.2015 9:26:09

                    A aby se neřeklo, tak tady je moje Mko s T-29..

                    http://wotreplays.com/site/1843516#self

                      NButchi - Profil | Po 29.6.2015 9:23:14

                      Toufi >>
                      Jak říkám, proti goldům nic nemám :-)))
                      Nevěděl jsem, kolik máš bitev, tak si to tak neber :-P

                        NToufi - Profil | Ne 28.6.2015 23:10:18

                        Vítězství
                        Tundra
                        T29
                        Získáno zkušeností:2 810 (x2 za první vítězství každý den) Získáno kreditů 39 477
                        Úspěchy v bitvě Vzorný tankista: "Hrdina"

                        Opravy: -8 347
                        Munice: -19 000
                        Doplňky: -3 000
                        Celkem: 9 130 WN8: 6 405 (100)
                        pro Butchiho bez goldů :-)

                          NKlose - Profil | Pá 26.6.2015 22:33:52

                          Zdar. Už jsem několikrát slyšel, že odstraní WTauf E100, je to vůbec pravda a jak to nahradí? Nikde se mi nepodařilo nic kloudnýho o tom najít :-)

                            NToufi - Profil | Pá 26.6.2015 22:17:45

                            Butchi >> Ne standardní AP munice, po 21000 bitvách už vím, kam mám střílet tanky, goldy na IS3 nepotřebuji ani na X tier :-)

                              Nmeteor - Profil | Pá 26.6.2015 11:16:26

                              Butchi >> mno, je fakt, že jsem napočítal 17 střel do tanků (ale na obrázku jde celkem prd vidět), možná že byly i střely mimo... těžko říci, ale asi nějaký goldík padnul, pravda :-)
                              Jop, tak to máme stejně - akorát já mám goldů na tancích méně, někde nejsou ani potřeba...
                              E25 je na hraní IMHO docela lehká, tedy při splnění základního pravidla = nebýt vidět ;-) "porodem" jsou samozřejmě městské mapy, kde to je spíš o (ne)štěstí. A samozřejmě k tobě může být krutý los... po této pěkné hře jsem dostal MM 8tier a městskou mapu, přičemž enemáci měli v týmu KV-4, KV-5, SuperPershinga a IS-3 (nebo 110ku?), a tam se člověk nechytá pomalu ani s goldy...

                                NButchi - Profil | Pá 26.6.2015 10:44:27

                                meteor >>
                                Ta cena za munici mi přijde celkem vysoká, podle mě nějaké APCR padlo.
                                Ale to je jen o zvědavosti, proti střelbě goldové munice nic nemám - sám vozím skoro 50/50 :-D

                                E-25 hlavně není vůbec lehká na hraní, takže gratulace ještě jednou...

                                Zatím jsem to nechal být, prémko vypršelo, ve WoWku vyšel patch 6.2 - po patchi v tét hře VŠE FUNGUJE TAK, JAK MÁ.
                                Takže asi tak.. Akorát mě kluci asi brzo vykopnou z klanu :-D

                                  Nmeteor - Profil | Pá 26.6.2015 10:17:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Ještě jsem "našel" jednu pěknou bitvu ze začátku měsíce... FCM50t a konečně "M" jako "hrdina" :-)

                                    Nmeteor - Profil | Pá 26.6.2015 10:14:38

                                    Butchi >> Toufi měl taky pěkný MM, takže IMHO negoldil... zbytečně vyhozené stříbrňáky :-)
                                    Jj, MM byl nakloněn, mapa sice nic moc (pro E25), ale hra prostě sedla... jen houšť :-)
                                    Tak už jsi zjistil, jakou hodnotu má tvůj WoT account??

                                      NButchi - Profil | Pá 26.6.2015 10:06:35

                                      meteor >>
                                      Pěkně, MM byl taky nakloněn, stejně jako rotace map :-)

                                        NButchi - Profil | Pá 26.6.2015 10:05:35

                                        Toufi >>
                                        Goldíme? :-))))