WoT jádro MRKu

Zdar
hrajete někdo World of Tanks?
Rady, triky, módy, rekordy?
Nebo jste noobové..:-D
Autor diskuse: GRUPA - Profil , 15.4.2015 všeobecné - ostatní
Dále moderují: meteor Profil + kapr97 Profil

Hrajete v Klanu nebo sami za sebe?

A) Sólo73%

B) Klan xy..27%

Od 15.4.2015 hlasovalo 168 čtenářů.

Nmeteor - Profil | Pá 26.6.2015 9:30:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Taky přidám na ochutnání nějaké švestičky ze své zahrádky :-) adrenalinová bitva až do konce, která jen potvrzuje, že E25 je OP bestie a dají se s ní zahrát krásné bitvy...

    NToufi - Profil | Pá 26.6.2015 7:04:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Vítězství
    Westfield
    IS-3
    Získáno zkušeností:3 066 (x2 za první vítězství každý den) Získáno kreditů 49 823
    Úspěchy v bitvě Válečník, Velká ráže, Vzorný tankista: "Hrdina"

    Opravy: -9 749
    Munice: -27 025
    Doplňky: -3 000
    Celkem: 10 049 WN8: 11 609 (100)
    Poškození: 4864

      Nkapr97 - Profil | St 24.6.2015 18:25:55

      Dneska se vyloženě daří.

        Nkapr97 - Profil | St 24.6.2015 18:17:38

        GRUPA >> Tak s tím kolik mám teď času tě asi v CW nepotkám, ale možná klan v kterém jsem jste už potkaly nebo potkáte. Když už, tak jezdím s artou nebo medko. S TD v CWčkách nehrajem.

          NGRUPA - Profil | St 24.6.2015 16:59:21

          kapr97 >> asi nemá smysl ti odporovat. Máš pravdu.
          :-)
          Třeba na tebe narazím v CW, můžeš mě pak penetrovat, možná budu mít E-100, možná Myš. :-P

            NButchi - Profil | St 24.6.2015 14:35:29

            meteor >>
            Z těch se taky nepodělám, stačí mi jedna doma, ještě si je tak cpát do tanku.
            Si představ velitelku v tanku: Co se děje venku? Nic.
            Nebo: Kam nás trefili? Nevím, ale máme poškrábanej lak a barva munice neladí s interiérem tanku
            :-)))))))))))

              Nkapr97 - Profil | St 24.6.2015 13:36:52

              meteor >> S HEATy určo ne. Jen se mi zdá že APCR jsou na větší vzdálenost neúčinné ale na rychle jedoucí cíle jsou lepší. X tier medka mají kromě 121 všechny APCR jako základní ammo, no ale to jsem tam zapomněl napsat. Jako ale mně se s HEATy nehraje špatně. U E-100 jsou perfektní.

                Nmeteor - Profil | St 24.6.2015 13:16:47

                boyscout >> mno... nechám(e) se překvapit ;-)

                  Nmeteor - Profil | St 24.6.2015 13:16:33

                  kapr97 >> mno, na www.wot.cz to "omlouvali" tím, že WG nechce, aby medka snajpila z dálky... ale je fakt, že WG primárně myslí na svoji kapsu, to je jasné ;-)
                  Jinak bych řekl, že medka mají obvykle AP munici jako základ a APCR jako "goldy"; z grafů (na www.wot.cz) bylo patrné, že pokles penetrace 100metrů vs. 500 metrů je maximálně 5mm, což je nulanulaprd.
                  Nepleteš si to s HEATy?? HEATy coby "gold" munice jsou na pikaču v tom, že jakýkoli představný pancíř = neprobiješ.
                  A k rychlosti střel: asi to mají vybalancováno jak u kterého tanku. Třeba E-50M má tuším nejrychleji letící střelu, přičemž si střela uchovává v podstatě lineární směr (= vůbec nepadá). To se to pak louskají rychle jedoucí skauti na 500 metrů :-)

                    Nmeteor - Profil | St 24.6.2015 13:13:02

                    Butchi >> já na mise taky kálel, ale když už mám 2 ženské do posádky, tak chci další 2 :-)

                      Nboyscout - Profil | St 24.6.2015 12:53:23

                      meteor >> ještě rád se budeš se svojí E-100 za mnou schovávat v bitvě :-)

                        Nkapr97 - Profil | St 24.6.2015 12:28:39

                        meteor >> Tak WG maximálně chce aby medka střílela premiovou municí. Tyto tanky mají jako základní ammo APCR a myslím že ty mají už delší dobu ze vzrůstající vzdáleností menší pene. Teda bavili se o tom už někdy v patchi 7.x že to bylo přidané do hry. Jako APCR jsou rychlejší než AP ale ta pene je občas fakt příšerná. Občas se mi stane, že neprorazím na větší vzdálenost tank z boku nebo ze zadu

                          NButchi - Profil | St 24.6.2015 12:27:19

                          meteor >>
                          Proto jsem se na mise vykakal a mám klid :-)

                            Nmeteor - Profil | St 24.6.2015 12:21:50

                            Butchi >> jop, taky jsem hodně jezdil Cromwella (byl super na misi "zapal tank" :-))... neustále hry +2MM a ty TDéčka fakt maximálně 2 (v enemy týmu). Tohle se mi začíná trochu zajídat, páč tyhle 2 mise (LT + MT) se snažím dát už nějakých 14 dní a fakt nic...

                              Nmeteor - Profil | St 24.6.2015 12:20:24

                              kapr97 >> já mám FCM50t krátce, takže nedokážu posoudit, zda-li byl lepší. Každopádně omezený MM spolu s velice dobrým dělem a hlavně dohledem 400m, to je paráda (pokavad nedostávám městské mapy, samozřejmě).

                              BTW, na serveru www.wot.cz byl včera uveřejněn článek (dohledejte si sami :-)) o zjištění ohledně ponížení penetrace na tierech 8 až 10... hlavně mě tam zaujalo, že kromě ponížení penetrace na 100 metrů by měla být celkem fest ponížena penetrace se vzrůstající vzdáleností; např. E-50M, Leopard1, BatChat nebo ruská 10tier MTs budou takto výrazně ponerfována. Což znamená, že WG asi chce, aby medka plnila svoji reálnou funkci (útoky ze stran, "vlčí smečky"). To mi přijde v pořádku, pokavad by WG netvořilo pouze koridorové mapy, kde toto moc nehrozí :-)

                                NButchi - Profil | St 24.6.2015 12:16:21

                                meteor >>
                                Já tu misi na 2 TD udělal s cromwellem..
                                Na jižním pobřeží jsem v tier VI. bitvě počkal, pak to vzal středem na bázi a vystřílel všechny kempery :-))))))
                                Edit: Zdar, ještě ne :-)))
                                O tom prémiáku už jsem taky uvažoval, asi ho vemu.. Uvidíme, jak to soudruzi z WG udělají.. Těším se, o tom žádná. Ta T-54 mě taky čeká, dost se toho děsím.. Číňany nepojedu, na mě to moc hoří a malá deprese mě vytáčí už od KV-85...

                                  Nmeteor - Profil | St 24.6.2015 12:15:52

                                  Butchi >> čus, takže účet jsi ještě neprodal?? Že bych tě bonznul ;-) :-)

                                  Na ČS větev se hodně těším, MOŽNÁ si koupím i ten premium MT, který přijde první... dle parametrů vypadá dobře. Autoloader by měl být až na 10.tieru (a tuším na 7ce nebo 8ce??) - určitě to nebude samý autoloader jako u Frantíků.
                                  39k expů je ještě pohoda, když máš PÚ a dáváš násobky, tak to máš za chvíli... "grind" je expení třeba T-54ky (= necelých 120k expů na pásy, věž a jedno z top děl) nebo WZ-120 (= to samé v bleděmodrém) :-)

                                    Nkapr97 - Profil | St 24.6.2015 12:13:53

                                    meteor >> Na LT-12 jsem se taky zaseknul. FCM je dobrej stroj (dřív byl lepší) ale teď na něm expím novou posádku a moc mě to nebaví. Spíš když už sem tam potřebuju C tak jedu s IS-6. Jak jedu teď ty mise tak jsem furt bez C a nějaké nakupovaní tanků a tak jde na vedleší kolej protože hraji bez premka tak jdou všechny C na munici a opravy.

                                      Nmeteor - Profil | St 24.6.2015 12:10:42

                                      boyscout >> japonské těžáky budou pro sebemrskače :-) fakticky nevím, KDO je bude hrát... leda masochista, idiot nebo ten, kdo má rád abnormálně hloupé výzvy :-)
                                      Mně stačilo preview k japonskému HT tier 6, které má 4 věže (věžičky), trapně nuznou maximálku a rozměr Mause... pancíř byl teda s otazníkem, ale Japonci historicky pancíř moc neměli, navíc byl jen nýtovaný. Jsem zvědavý, ČÍM ho chtějí vybalancovat... leda tomu dát dělo, co sere malé atomovky :-)

                                      EDIT: teda nic proti tobě, když ty japonské HTs pojedeš (jak jsem se teďko dočetl)... já to mínil tak nějak obecně ;-)

                                        Nmeteor - Profil | St 24.6.2015 12:07:09

                                        kapr97 >> jop, ty mise jsou někdy vážně srandovní... já jsem nějakou dobu zaseknutý na LT12 "Duch" (= nasviť 500 damage pro spojence a zůstaň neodhalen) >= se skauty dostávám pořád městské mapy (kde samozřejmě nic nenaspotím) a když už dostanu nějakou otevřenější mapu (ne otevřenou, pouze otevřenější), tak jsou v týmu minimálně 4 skauti... a dále jsem seknutý na MT15 "TDs" (= sejmi 2 TDéčka středním tankem), protože když si vezmu střední tank, tak mám v enemy týmu maximálně 2 TDéčka... a pokavad bůh (= WG) dá, že těch TDs je tam víc, tak prohrajeme nebo vyhrajeme 15:2 a já si tak 3x vystřelím :-)
                                        Jinak souhlas s T34: prostřeluje E100 na vanu celkem dobře. Bohužel to není moc zábavný premiák; raději hraju FCM50t s omezeným MM, to je aspoň zábavička... a občas i slušný výdělek :-)