WoT jádro MRKu

Zdar
hrajete někdo World of Tanks?
Rady, triky, módy, rekordy?
Nebo jste noobové..:-D
Autor diskuse: GRUPA - Profil , 15.4.2015 všeobecné - ostatní
Dále moderují: meteor Profil + kapr97 Profil

Hrajete v Klanu nebo sami za sebe?

A) Sólo73%

B) Klan xy..27%

Od 15.4.2015 hlasovalo 168 čtenářů.

NButchi - Profil | St 24.6.2015 12:06:55

boyscout >>
Já mám STA-2, a to je docela utrpení :-)))
Zatím jsem na VI. tieru, dál se pohnu, až to zase zapnu :-D

Každopádně teda gratuluju k těm výsledkům, na VIII. medko je to fakt super. Jak často dostáváš tier X.?
Navíc mi připadají ti japonci hodně pohybliví, což je podle mě momentálě důležitější než pancíř...

    Nboyscout - Profil | St 24.6.2015 12:02:20

    Butchi >> 39.000 není nic. STA1 je super tank a hraje se mi s ním dobře. Výborné dělo, včera sem v jedné hře nastřílel skoro 4000 dmg. Přes 1200 se dostanu skoro v každé. Včera 13 her a 15.000 exp, takže to dám určitě. No a Type 61 jaký bude se uvidí. Každopádně má stejné stock dělo jako je topové na STA 1. Takže to snad nějak půjde. A jeho topové dělo je stejné, jako má STB 1, takže pak to bude otvírák na konzervy (E-100 apod) :-)

      NButchi - Profil | St 24.6.2015 11:49:51

      boyscout >>
      Ten bude mít L56, ne? To dělo je katastrofální, co s ním WG provedl je skoro zločin.

      Ano, pancíř nula, nepřesná děla.. Ale aspoň se to hýbe a má to depresi.
      Naše větev má být něco jako francouzi, akorát s lepším náklonem, co jsem tak četl.. Plus autoloadery, super :-)))

      39000 je celkem grind, hlavně s těmi týmy, ale pokud jsi super unicum, určitě si to potaháš sám :-)))
      250 000 XP už je na mašli, na tier X se asi nikdy nedostanu :-D imho asi budeš muset přestat chodit na ryby :-))))

        Nkapr97 - Profil | St 24.6.2015 11:49:01

        boyscout >> Celkem OP... Snad to bude mít aspon nějaké weakspoty

          Nboyscout - Profil | St 24.6.2015 11:45:32

          kapr97 >> předběžně to má tyto parametry :
          Tier: 7 HT
          Hitpoints: 1550
          Engine: 1200 hp
          Weight: 100,898 tonnes
          Power-to-Weight: 11,89 hp/t
          Max speed: 25/1o km/h
          Hull traverse: 20 degrees per second
          Turret traverse: 18,8 degrees per second
          Terrain resistance: 1,151/1,247/1,822
          Viewrange: 380 m
          Radio range: 573,6 m

          Hull: 175/70 mm
          Turret: 200/150 mm


          Damage: 330
          Penetration: 190 mm
          ROF: 5,74 rounds per minute
          DPM: 1894,4
          Reload time: 10,452 seconds
          Accuracy: 0,384
          Aim time: 3,07 seconds
          Depression: -10/+20 degrees

            Nboyscout - Profil | St 24.6.2015 11:42:30

            Butchi >> tak už mám nachystanou posádku pro japonský Tiger ... A ti japonci jsou něco tak úplně mimo hranice normálnosti, že už jen proto tu lajnu pojedu. No a na naši větev se samozřejmě těším taky, nenechám si ji ujít.
            U Japonců jsem momentálně 39.000 exp od Tieru IX. To snad stihnu vyjet do víkendu abych využil 30% slevu. A pak "už jen" 250.000 exp na STB-1, ale to už asi letos nedám :-)

              Nkapr97 - Profil | St 24.6.2015 11:38:57

              boyscout >> To je dle mně lehce přehnané. Jako jestli je toto 7. tier s dělem cca 120mm (nebo 105). Kolik to bude mít HP? 2000? Víc? rozhodně to nebude málo ale pancíř asi bude stát za prd takže pro artu lehkej cíl

                NButchi - Profil | St 24.6.2015 11:32:46

                boyscout >>
                Masochisto :-)))))
                Mně Japonci moc nesedí, čekám na CZ linii..
                Ale to STB-1 bych chtěl, fakt že jo...

                14 dní už jsem nedal ani bitvu, prémiák vypršel.. Návrat přijde až s čechama :-)

                  Nboyscout - Profil | St 24.6.2015 11:29:13

                  Butchi >> jako bude to něco tak šíleného, že já rozhodně tu linii japonských HT pojedu :-)

                    NButchi - Profil | St 24.6.2015 11:22:05

                    boyscout >>
                    To bude Jamato na kolečkách :-))))

                      Nboyscout - Profil | St 24.6.2015 11:19:40

                      Když už vzpomínáte tu E-100. Jak se těšíte na nové japonské HT ? Tohle je tier 7 v porovnání s E-100 (tier 10). Docela síla, ne? Neumím si představit, jak bude vypadat japonská 10- ka :-)

                        Nkapr97 - Profil | St 24.6.2015 11:15:11

                        GRUPA >> Jgad E-100 mám avg pene s goldem 420 a to prostě at se snažíš sebe víc tak se na věži vždy místo na prostřelení najde. To už mám odzkoušené z výcvikovky, kde jsme střílel na naúhlovanou E-100 s Fochem 155 a HEATy a z 9střel neprošly 2 a ten má pene 395. To samé jsem zkoušel i na Mause s podobou úspěšností. Jinak HEATy na TD jsou dle mého zbytečné. Když hráč není vyloženě dřevo tak probije i s AP

                          NGRUPA - Profil | St 24.6.2015 8:53:44

                          kapr97 >> baví nebaví, taková bitva je jedna ze sta. Užil jsem si jí a do vany tě prostřelí skoro každá VIII, ale když se natočíš rohem a máš souběžně i věž a k tomu se vrtíš, tak tě neprostřelí ani Jg,Pz E-100 s goldem.
                          Jenže jim to po asi pátým dingu došlo a začal mi jeden dávat pásy a než jsem nabil, tak vždycky jeden povyjel a penetroval mě do vany. Takhle mě nakonec zabili, ale bitva byla už v kapse. Vedli jsme 10:5 a tihle zbývající už pak nevydrželi ani 30 sec...

                            Nkapr97 - Profil | St 24.6.2015 7:22:36

                            GRUPA >> Bitvy tohoto stylu mě moc nebaví, protože si většinou moc nenastřílíš a většinou tě stejně rozeberou premiovou municí ty nižší tiery. Jako třeba ta E-100, s kterou v takové bitvě nemusíš používat HEATy. Podobnou bitvu jsem zažil jen jednou a to jsem byl sám X s Obj.140, 13 VIII a 1 VII a oni měli taky jen jednu X a k to byla artyna. Jako WoTko mě včera naštvalo, protože už třetí den dělám ST-15 na T28 C a jednou bitvou s T-62a jsem dal na 7střel do TDček tuším že 1937 dmg a pak v jedné z dalších bitev na 7 střel 1964 dmg ale to už bylo myslím s Obj.140 (potřebuji 2k dmg do TD a abych to dal na vyznamenání, tak musím vyhrát a nesmím chcípnout a to jsem v obou bitvách splnil). Všechno podprůměrné zásahy. Jako celkem mě to začíná štvát, protože bitev, kde je dost TDček na to, abych to udělal moc není (teda já mám tak 2-3 za 10bitev). Jinak myslím, že ta T34 tě může úplně bez problému na vanu prostřelit. 242 pene je dost na prostřelení vany. To je víc než má E-100 s 15cm Kw.K. L/38.

                              NGRUPA - Profil | St 24.6.2015 0:28:21

                              kapr97 >> no mě to hodilo s E 100 mezi jednu IX a zbytek VIII. :-D
                              Byl to win a strašná sranda, když do mě pálilo T34 a ještě další tři těžáci a eé.... Odrazila se! :-D nastřílel jsem asi 4tis. Nakonec mě ale zabili, jeden mi dával detrack a ostatní vanu. Bitva už byla ale stejně vyhraná.

                                Nkapr97 - Profil | Út 23.6.2015 17:50:30

                                Klose >> Tak jsou dny, kdy je to ok, ale taky dny kdy mě to vůbec nebaví, protože to, co občas vykouzlí RNG nebo MM a nebo hráči v teamu je skoro nemožné. Jako třeba včera, kdy mě několikrát (tuším že 3x) vypla arta na ránu, to už jsem to radši vypnul.

                                  NKlose - Profil | Po 22.6.2015 16:28:52

                                  kapr97 >> Člověče ty dáváš ty Mka, jak na běžícím pásu :-) Každopádně luxusní bitva. To pak musí bavit.

                                    Nkapr97 - Profil | Ne 21.6.2015 21:43:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Jednoznačně nejlepší bitva kterou jsem kdy zajel s IS-6. Myslel jsem že to bude prohra. Jejich poslední tank Type 59 to capnul a chvíli na to ho zabila naše IS-5 a hodilo to výhru nám (je to bez PÚ proto tak málo C)

                                      Nkapr97 - Profil | So 20.6.2015 8:40:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      :((( poslední proti 5 a RNG proti mně... kdybych nějak (sám nevím, kam ta střela letěla) neminul tu 50 120 první střelou mohl jsem to vyhrát

                                        NButchi - Profil | Pá 19.6.2015 15:29:26

                                        novo >>
                                        Hm, tak to asi taky hrát nebudu, i když jsem se těšil.
                                        Tyhle mody s aimbotama, průhlednýma zdma a tak dále jsou k zblití.