WoT jádro MRKu

Zdar
hrajete někdo World of Tanks?
Rady, triky, módy, rekordy?
Nebo jste noobové..:-D
Autor diskuse: GRUPA - Profil , 15.4.2015 všeobecné - ostatní
Dále moderují: meteor Profil + kapr97 Profil

Hrajete v Klanu nebo sami za sebe?

A) Sólo73%

B) Klan xy..27%

Od 15.4.2015 hlasovalo 168 čtenářů.

novo - Profil | Pá 19.6.2015 15:27:38

Butchi >> Omyl,mody na lodě již jsou ke stažení v RU.

    Butchi - Profil | Pá 19.6.2015 15:22:00

    meteor >>
    Ano, kvůli tankům jsem na chvíli skončil s WoW, teď to vypadá jako opačná situace :-))))

    Jasně, s tím počítám, právě říkám, že mě to jen zajímá. Navíc mi došlo, že budou lodičky, kde snad nebudou možné mody a nebude existovat XVM :D

    Posledních 14 dní jsem nejel vůbec nic, stěhoval jsem se.. A když bylo volno, hrál jsem WoWko :-D

      meteor - Profil | Pá 19.6.2015 15:16:32

      Butchi >> no, je to tvoje volba... ale podobná období mívá každý hráč kteréholi MMO(RP)G :-)

      Co se ceny týče, tak ti cenu účtu asi nikdo relevantně nezhodnotí... prostě se jukneš na prodejní inzeráty a podle toho si "uděláš" svoji cenu... a buďto to někdo koupí, nebo ne. Samozřejmě účty s pěknými staty a otevřenými 10kami jsou cenově trochu jinde (= vezme tě skoro každý klan), nežli ostatní účty. Premium tanky, posádky a vybavení až tak velkou roli nehrají.
      Ale jak jsem psal: NIKDY neprodáš svůj herní účet za tolik, kolik jsi do něho nasypal nepočítaje odehraný čas ;-)

      OT: a jezdíš čety, odřady apod., prostě kolektivní hraní?? Mohl jsi / můžeš to zkusit u wopic, bývá tady hodně srandy, různé soutěže atd. atd. :-)

        Butchi - Profil | Pá 19.6.2015 15:11:37

        meteor >>
        Hra mě už nebaví, nemám na ni čas, pokud ho mám, hraju radši něco jiného. V konkurenci WoWka WoTko jasně prohrává, hlavně kvůli konceptu týmu, který si prostě nevybereš..
        Možná s tím ještě počkám, každopádně by mě stejně orientačně zajímalo, kolik bych za něj dostal...

        Mám tam Type 64, AMX 13-57, M4A3E8 Fury, Panther mit 8,8, T26E4 SuperPershing, STA-2, T-54 Mod. 1, Lowe, IS-6, T-34, 112, E-25, SU-122-44, 8,8 cm Pak 43 Jagdtiger, ještě se nechá restorovat T-34-85M...

          meteor - Profil | Pá 19.6.2015 13:52:31

          Butchi >> fakt? Proč??
          Otázka ceny herního účtu je otázka poptávky a nabídky. Každopádně NIKDY za svůj herní účet nedostaneš tolik, kolik jsi do něj investoval (i bez započtení stráveného času hraním, samozřejmě ;-)). Já nad prodejem účtu také kdysi přemýšlel, ale 1) dostanu za něj akorát "bakšiš", což mě nevytrhne, 2) když se budu chtít k WoTKu vrátit, nebude "kam" (a expit všechno znova... jdu zvracet :-)) a 3) stejně bych si účet nechal, minimálně jako vzpomínku ;-)

          Takže asi tak...

            Butchi - Profil | Pá 19.6.2015 12:03:05

            meteor >>
            Zrovna mě napadlo, že s tou hrou končím, takže asi prodám účet. Akorát nevím za kolik.

              kapr97 - Profil | Pá 19.6.2015 12:00:43

              Občas nechápu jak některé střely mohou procházet.(střely jsou od IS-8) A ani jsem se nedivil, když jsem zjistil, že to udělal hráč s wn8 kolem 600

                Aleš10 - Profil | Čt 18.6.2015 21:28:47

                tak se mi taky zadařilo zůstal jsem na konci sám proti 3 :-)))

                  GRUPA - Profil | Čt 18.6.2015 20:24:47

                  Éčko:-) >> ne, klasický DMG.
                  Gold je Gold..
                  :-)

                    Éčko:-) - Profil | Čt 18.6.2015 20:20:04

                    GRUPA >> bedna s municí?

                      GRUPA - Profil | Čt 18.6.2015 18:31:00

                      LOL
                      nové rekord!!
                      JgPz E 100 na ranu...
                      DMG 2200
                      :-D
                      LOL
                      OMG!
                      :-)

                        Saimon - Profil | Út 16.6.2015 21:05:46

                        takhle kdyby to šlo pořád

                          GRUPA - Profil | Út 16.6.2015 20:19:51

                          Už mám próžky na všech prémium tancích. :-)

                            kalaban - Profil | Út 16.6.2015 16:50:22

                            GRUPA >> no vidíš, šikovnej! :)

                              GRUPA - Profil | Út 16.6.2015 16:33:23

                              kalaban >> no ty woe, stálo mě to sice asi dva míče stříbra, ale mám to. AMX to dalo.
                              :-)

                                meteor - Profil | Út 16.6.2015 15:09:45

                                Ouťa 27 >> zrovna jsem si koupil T30ku... T28Prototype prodán :-) jako... není to špatné TDéčko, ale je pomalé jak sfyňa, takže není nijak zvlášť zábavné. Pokud netrefíš směr, nezastřílíš si. Pokavad je hra moc krátká (výhry / prohry 15:3 apod.), nezastřílíš si. Dělo je náladové jak feministka v přechodu. Na druhou stranu, docela slušně tohle TDéčko dingá a má otočnou věž. Bohužel otevřenou (= mají tě rády artyny :-)), tzn. BEZ ventilace.
                                Pokavad to chceš na misi, tak ty 4k se s ním nastřílet samozřejmě dají (dá-li WG, mapa a RNG :-)). Ale to se dá nastřílet i s HellCatem, akorát to trvá (výrazně) dýl :-)

                                  Ouťa 27 - Profil | Út 16.6.2015 15:04:54

                                  kalaban >> Bude to znít blbě,ale mě se už (zatim)expit nechce,tak dobrej a trpělivaj nejsem.Mám 2 větve a zatim stačí.

                                    kalaban - Profil | Út 16.6.2015 13:59:38

                                    Ouťa 27 >> amíky jsem měl v garáži jen po Hellcata, ten byl skvělej, dál jsem nejel. Z pohledu soupeře je T28 prot. pomalá mrška se slušným dělem, které se ale moc nebojím. To ISU nebo RHM nahánějí daleko větší strach...

                                      Ouťa 27 - Profil | Út 16.6.2015 13:33:11

                                      Ale po něčěm mrknu co Prototyp???

                                        Ouťa 27 - Profil | Út 16.6.2015 13:32:41

                                        kalaban >> Tak německou mám akorát arty,zas ty mise zvlášť neřeším,1 mám komplet krom te posledni TD a u druhý hraju a občas se to povede i bez cíle.