WoT jádro MRKu

Zdar
hrajete někdo World of Tanks?
Rady, triky, módy, rekordy?
Nebo jste noobové..:-D
Autor diskuse: GRUPA - Profil , 15.4.2015 všeobecné - ostatní
Dále moderují: meteor Profil + kapr97 Profil

Hrajete v Klanu nebo sami za sebe?

A) Sólo73%

B) Klan xy..27%

Od 15.4.2015 hlasovalo 168 čtenářů.

Nboyscout - Profil | So 9.5.2015 18:03:56

Ta nová britská TD se mi začínají líbit. Tady jsem si to celé rozhodl sám, 34% šancí na vítězství jsem se nenechal odradit :-)

    NGRUPA - Profil | So 9.5.2015 15:56:59

    kurell >> s tímhle strojem je to těžké. Konkurence je obrovská. S "M" na X střeďáku nepočítám. Zatím mám jen BC25t, ale nechytám se....

      Nkurell - Profil | So 9.5.2015 15:50:25

      já to 'M' snad nedám

        Npaia - Profil | So 9.5.2015 12:45:55

        boyscout >> taky furt jen prohrávám, klidně i 6 bitev v řadě.

          Nboyscout - Profil | So 9.5.2015 12:01:00

          paia >> jo, už ho mám v garáži :-) Ale byla to fuška...potřeboval sem celkem 61 bitev. Furt jsem nafasoval "team snů", takže se prohrálo i to co vlastně ani nešlo prohrát :-)

            Npaia - Profil | So 9.5.2015 10:18:04

            Tak co, už nekdo stihl tetrarcha?

              Nmartvin - Profil | Pá 8.5.2015 21:14:03

              GRUPA >> nečetli a rozmrazili.... bystrý národ, no omluvou pro mě je, že jsem fandil v hospodě, no a něco i vypil, že :)

                NGRUPA - Profil | Pá 8.5.2015 21:08:58

                martvin >> už to píšu po X tý....:-)
                S artynou X střílím JEN goldy.
                S ostatníma X střílím goldy z 75%
                Konec hlášení.
                :-)

                  Nmartvin - Profil | Pá 8.5.2015 21:02:05

                  GRUPA >> Pekná práce, to jsi je solil goldama, ze jsi tak v minusu?

                    NGRUPA - Profil | Pá 8.5.2015 21:00:13

                    Arty..:-)

                      NAleš10 - Profil | St 6.5.2015 18:48:56

                      vydra Lucky >> potvrzuji su 100 je luxusní tank :-))

                        Nnovo - Profil | St 6.5.2015 18:24:57

                        Mne dneska dali s 5 tierem do 8 tieru,ty jsi uplně blbý

                          NGRUPA - Profil | St 6.5.2015 13:44:02

                          vydra Lucky >> masakr!
                          :-)

                            Nvydra Lucky - Profil | St 6.5.2015 13:18:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Tak jsem zase provětral SU100, je prostě boží :-)

                              NGRUPA - Profil | Po 4.5.2015 19:47:07

                              Arty vs E-75
                              lol..
                              :-)

                                NGRUPA - Profil | Ne 3.5.2015 17:42:09

                                Po dlouhé době u WoT.
                                No a hned HELL
                                LOL
                                OMG!!
                                :-D
                                Vítězství!
                                Bitva: Tundra
                                Vozidlo: Maus
                                Získáno zkušeností: 1 690
                                Příjem zlaťáků: 10
                                Získáno kreditů: 79 218
                                Úspěchy v bitvě: 1 Vítězný znak, Ocelová zeď, Vzorný tankista: "Hrdina"

                                  NGRUPA - Profil | Pá 1.5.2015 22:36:29

                                  Saxon >> ne, jen musím odvézt auto a to je štreka..

                                    Nmartvin - Profil | Pá 1.5.2015 21:44:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Za mě výborný moneymaker. A to jsem byl lufťák, přesnost jen 61,36% :)

                                      NSaxon - Profil | Pá 1.5.2015 21:05:30

                                      GRUPA >> Co to kolo?Budeš jezdit pro pivo:)

                                        Nvydra Lucky - Profil | Pá 1.5.2015 20:41:54

                                        Malej, ale šikovnej aneb když se daří, tak se daří ...