WoT jádro MRKu

Zdar
hrajete někdo World of Tanks?
Rady, triky, módy, rekordy?
Nebo jste noobové..:-D
Autor diskuse: GRUPA - Profil , 15.4.2015 všeobecné - ostatní
Dále moderují: meteor Profil + kapr97 Profil

Hrajete v Klanu nebo sami za sebe?

A) Sólo73%

B) Klan xy..27%

Od 15.4.2015 hlasovalo 168 čtenářů.

Nsyrus - Profil | Po 11.5.2015 18:17:09

A tak je to pořád dokola.
4:15
S Tigerem to samo jak s T29.
Končím s WoT.

    Nsyrus - Profil | Po 11.5.2015 18:01:23

    Butchi >> Však jo.Naflákám třeba 1500+ a je to k ničemu.Ale já prohrávám i s ostatníma tankama.
    14 dní sem byl na rybách a celkem sem se těšil jak si zahraju,ale toto mě nebaví.

      NButchi - Profil | Po 11.5.2015 17:52:32

      syrus >>
      T29 má mnohem větší potenciál, než 1000 DMG, ale pokud prohraješ 0,1,2,3:15, tak nestíháš. Občas jsou týmy holt proherní, hlavně když jsou x5 a víkend.

        Nsyrus - Profil | Po 11.5.2015 17:26:06

        Butchi >> Nickem to není:))))) Hraju pořád stejně.S T29 nastřílím 10x po sobě přes 1000 DMG a stejně team prohraje.To už není normální.Pochopím 2:1 nebo 3:1,ale 0:10 to je mazec.
        A to samo s ostatníma tankama.

          NButchi - Profil | Po 11.5.2015 16:54:41

          Éčko:-) >>
          To lítá i mimo akce.. Když nevíš, kam střílet, naláduj gold a miř někam tím směrem, RNG udělá zbytek za tebe.

            NButchi - Profil | Po 11.5.2015 16:52:37

            syrus >>
            Napiš nick ve hře :-)))

              NÉčko:-) - Profil | Po 11.5.2015 16:51:11

              Ještě, že je tomu prémiovému týdnu konec. Kdejaké pako láduje lehký tank s 8 nábojnicemi goldama... Lítá tam toho ve vzduchu víc než na silvestra.

                Nsyrus - Profil | Po 11.5.2015 16:51:08

                Může mi někdo vysvětlit proč mám od včerejška v náhodných bitvách cca 40 porážek a jen asi dvě vítězství???????
                Asi bude nejlepší se na WOT vykašlat.
                Už ode mě neuvidí ani halíř banda rusofilní.

                  Nkapr97 - Profil | Ne 10.5.2015 16:22:27

                  syrus >> Takže nejsem jediný komu se dnes nedaří :( po 15hrách jsem zjistil že jsem měl 5 výher a vypnul jsem to. Neřekl bych že hoši z WG ale hodněkrát se mi dnes stalo že to zazdili hráči s hodnocením Unicum a tak. Ale beru to tak, že je víkend a o víkendech to bývá vždy horší

                    Nsyrus - Profil | Ne 10.5.2015 15:19:17

                    Dneska excelentní MM.Odehrál sem cca 20 bitev a jen jedno vítězství.Hoši z WG to chtějí asi totálně pohřbít.

                      Nkapr97 - Profil | Ne 10.5.2015 9:39:48

                      kurell >> Určitě jednou dáš ale počítej s tím, že základní xp musí být kolem 1350 a výš

                        Npaia - Profil | Ne 10.5.2015 1:15:48

                        nedám, 47k, jdu chrnět, zítra večer je taky čas.

                          Npaia - Profil | So 9.5.2015 23:50:42

                          40k, to uz dam... ;o)

                            NFanu - Profil | So 9.5.2015 23:45:28

                            paia >> a včem je špatnej.

                              NButchi - Profil | So 9.5.2015 23:12:33

                              paia >>
                              Já už to vypnul, dal jsem akorát odřady..
                              Mám za dnešek WR tak 30 procent, po prvních 15ti bitvách to bylo 9!!!!!!!
                              Ať mi nikdo netvrdí, že to WG neovlivňuje.

                                Npaia - Profil | So 9.5.2015 22:37:20

                                Butchi >> za dnešek 23k expů, do půlnoci bych to mohl dát.

                                  Npaia - Profil | So 9.5.2015 22:36:58

                                  Fanu >> není.

                                    NFanu - Profil | So 9.5.2015 21:01:03

                                    Ahoj nevíte jestli je dobrej tank t2 light. díky za odpovědi.

                                      NButchi - Profil | So 9.5.2015 20:31:52

                                      Dneska doporučuju nezapínat. Je to o nervy.

                                        Nnovo - Profil | So 9.5.2015 19:47:56

                                        boyscout >> Jedu taky na Charioteer.