WoT jádro MRKu

Zdar
hrajete někdo World of Tanks?
Rady, triky, módy, rekordy?
Nebo jste noobové..:-D
Autor diskuse: GRUPA - Profil , 15.4.2015 všeobecné - ostatní
Dále moderují: meteor Profil + kapr97 Profil

Hrajete v Klanu nebo sami za sebe?

A) Sólo73%

B) Klan xy..27%

Od 15.4.2015 hlasovalo 168 čtenářů.

NGRUPA - Profil | Pá 1.5.2015 13:52:11

SirRozzyr >> :-D
Někdy se bojím, že půjdu ke dnu.

    NAleš10 - Profil | Pá 1.5.2015 13:15:37

    náhodou nemá tady někdo nick Rafa1109 ?

      NGRUPA - Profil | Pá 1.5.2015 10:13:41

      SirRozzyr >> luxus, pohodlí a čistota se nese v duchu moderní kaprařiny.
      Lol
      ;-)
      Ano do bivi se přezouvám.

        Nnovo - Profil | Pá 1.5.2015 7:58:42

        První hra s prckem dnes,hned se zadařilo.Za to včera to byl pohřeb.

          NAleš10 - Profil | Pá 1.5.2015 7:45:22

          SirRozzyr >> trumfne a v pohodě počkej po příštím týdnu to jedu na 4 dny k vodě :-)))

            NSirRozzyr - Profil | Pá 1.5.2015 0:16:23

            lol a to jsem kamosovi poudal ze toho sebou vozi moc...


            Cece to mas sebou zabalenou z domu obyvaci stenu :-)))))))


            Ty vole tomu rikam "pojd na me z boku ":-)))))


            Vypisuji soutez : kdo vodtaha vice kramu k vode... "


            Fotky prikladejte do tohoto vlakna...

            Neverim ze te nekdo trumfne :-))))))

              NGRUPA - Profil | Čt 30.4.2015 22:15:19

              SirRozzyr >> tak určitě.
              Už jsem doma.

                NSirRozzyr - Profil | Čt 30.4.2015 21:34:30

                Vsem tankistum preji krasne chytani estli jste u vody jako ja...

                Krasne carodejnice!!!




                Herr Generall



                Sir Rozzyr

                  NPepison - Profil | Čt 30.4.2015 20:53:24

                  kapr97 - 30.4.2015 14:04:13 >>dej tam nejt a nech to bejt :-D

                    Npaia - Profil | Čt 30.4.2015 19:36:37

                    hned první dnešní odřad, šance na výhru 5% a dopadlo to...

                      Nnovo - Profil | Čt 30.4.2015 18:26:40

                      Butchi >> Lodě hraju,není to tak zábavné jako tanky,a artyny jsou tam také,i když jako torpédové bombardéry.

                        NButchi - Profil | Čt 30.4.2015 14:28:10

                        meteor >>
                        Zajímavé, já myslel, že o tom rozhoduje RNG :-))))

                        Ano, v nějaké takové fázi to je, každopádně doufám, že nebude příliš velký odliv hráčů, ta druhá světová mě prostě baví víc, než ty moderní kraviny s raketama, reaktivním pancířem, kolotočema, pštrosama a p***vinama.

                        WT:GF mi přišel zbytečně komplikovaný a nepřehledný.
                        Začínat od píky už je celkem opruz, ovšem u lodiček do toho asi půjdu, to mě extrémně zajímá...

                        EDIT: Abych nezapomněl, v AW bude jinej systém expů, takže pokud dobře zahraješ, nebude vadit, žes prohrál - měl bys dostat víc, než ti z výherního týmu, kteří neudělali nic.

                          Nkapr97 - Profil | Čt 30.4.2015 14:22:59

                          meteor >> Asi tak. Napsal bych to líp ale kvůli cenzuře by tam toho moc nezbylo

                            Nmeteor - Profil | Čt 30.4.2015 14:18:17

                            kapr97 >> ... trošku vypitý egoistický blb. Jde to napsat i slušně :-)

                              Nkapr97 - Profil | Čt 30.4.2015 14:16:13

                              meteor >> Serb je... nenapadají mě žádné slušné slova.

                                Nmeteor - Profil | Čt 30.4.2015 14:08:16

                                kapr97 >> jj, tak to zkráta je. Seb by ti řekl "hrej nebo nechej být" ;-)

                                  Nkapr97 - Profil | Čt 30.4.2015 14:04:13

                                  meteor >> Hlavně WG to má nějak na p***. Třeba na mém účtě mám v bitvách šanci na výhru průměrně kolem 35% a pak jdu na kámošův a to je najednou úplně jiná hra. MM úplně jiný a o RNG nemluvě. U RNG nevěřím, že je náhodné (už jednou prohlásili že horší hráči mají vylepšenou šanci na zásah a na průstřel). Pak jde on na můj a má chuť to odinstalovat protože se to prej nedá hrát. Třeba dneska hraju převážně tiery IX a z 6her mám jednu výhru (vždy nadprůměrné skore a pokaždé v top3 v XP) ale taky v jedné bitvě s T54E1 jsem měl z 20střel asi 10 zásahů a z toho 6 průstřelů (vše to bylo na vzdálenost do 300metrů). Už mě ta hra zase začíná pěkně vytáčet

                                    Nmeteor - Profil | Čt 30.4.2015 14:00:29

                                    Butchi >> ad. KV-4: obecně platí "vrtěti se = mnohem větší šance na ding"... kor u tvrdé KV-4 :-)
                                    Jestli se nepletu, tak AW se teďko dolaďuje a bude otevřená(?) beta... takže k finálnímu "produktu" to má ještě kus cesty před sebou. Videa jsou dobrá, ale na mě až příliš akční (vše v pohybu). Já to ani rozjíždět nebudu, stejně jako WT: GF - prostě nemám čas na WoTko, takže další onlinovka nehrozí. Navíc mám ve WoTku pěkný účet a při představě, že ZASE něco rozjíždím od píky... zvracím :-)

                                      NButchi - Profil | Čt 30.4.2015 13:44:08

                                      meteor >>
                                      No, ale občas dělám pod tlakem špatná rozhodnutí, jako na koho najet a na koho ne, prostě i trochu yolo, které v 99% nevyjde :-)))) Nebo se nevrátím, nezaútočím tam, kde je třeba... Prostě tak obecně je tam ještě hodně mezer...

                                      KV-4 vs prase? Jako jo, je to hodně tvrdej tank, ale po hitu od prasete by měl odletět sto metrů dozadu :-))))) Asi bych sežral klávesnici.. Něco jako ten chudák ve WT auf Pz IV, který mě trefil v mém AMX12t za 0 dmg, páč to sežraly pásy :-D

                                      Jj, ty weakspoty znám, ale tref se do nich s nějakým ruským dělem.. S Němcema není problém, to pářu spolehlivě, případně naláduju gold (EVIL).. HE do věže jsem ještě nezkoušel, dík za tip :-)))

                                      Ano, to se mi na tom líbí, stejně jako fakt, že tě nemůže dát na ránu.. I tak se určitě najde spousta jelit, která neuhnou a nechají se trefit :-)))
                                      AW jsem osobně nehrál, takže netuším - podle videí to vypadá zajímavě, ale asi bude vše mnohem rychlejší.. Kvůli reaktivnímu pancíři bude víc záležet na munici, to je jasné už teď. Doufám, že to NEBUDE F2P.

                                        Nmeteor - Profil | Čt 30.4.2015 13:19:17

                                        Butchi >> využití "situational awareness"? To je přece zvýšení dohledu, tam se snad nedá chybovat ;-)
                                        Neboj, pohoda, dvéře do wopičího klanu máš případně pořád otevřeny :-)
                                        Muhehe, neprůstřelností Prototypa občas deptám enemáky, stejně jako jsem kdysi s KV-4 vydingal 4 rány od prasete (= JgPzE100)... to bylo počteníčko v ingame chatu :-) Prototype se střílí mezi věž a korbu, nebo do těch malých trojúhelníčků na bocích věže, nebo do kulometu (nebo to je průzor řidiče?)... anebo můžeš naládovat HEčka (se slušnou damage) a mastit to do věže, taky legrace :-)

                                        BTW, viděl jsem video z Armored Warfare, kde bylo ukázáno, že pokud tě zaměřuje artyna, ukáže se ti to někde v infopanelu. Zajímavá fičurka :-) trochu depka pro artyny (= tank o tobě ví, takže se začne hýbat), nicméně vůbec netuším, jak tam pracuje mechanika (= jestli je to srovnatelné s WoTkem)...