- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
WoT jádro MRKu
Dále moderují: meteor Profil + kapr97 Profil
Hrajete v Klanu nebo sami za sebe?
A) Sólo73%
B) Klan xy..27%
Od 15.4.2015 hlasovalo 168 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
68x v oblíbených a 49x v ignorovaných.
NGRUPA - Profil | Pá 1.5.2015 10:13:41
Lol
;-)
Ano do bivi se přezouvám.
NAleš10 - Profil | Pá 1.5.2015 7:45:22
NSirRozzyr - Profil | Pá 1.5.2015 0:16:23
Cece to mas sebou zabalenou z domu obyvaci stenu :-)))))))
Ty vole tomu rikam "pojd na me z boku ":-)))))
Vypisuji soutez : kdo vodtaha vice kramu k vode... "
Fotky prikladejte do tohoto vlakna...
Neverim ze te nekdo trumfne :-))))))
NSirRozzyr - Profil | Čt 30.4.2015 21:34:30
Krasne carodejnice!!!
Herr Generall
Sir Rozzyr
NPepison - Profil | Čt 30.4.2015 20:53:24
Nnovo - Profil | Čt 30.4.2015 18:26:40
NButchi - Profil | Čt 30.4.2015 14:28:10
Zajímavé, já myslel, že o tom rozhoduje RNG :-))))
Ano, v nějaké takové fázi to je, každopádně doufám, že nebude příliš velký odliv hráčů, ta druhá světová mě prostě baví víc, než ty moderní kraviny s raketama, reaktivním pancířem, kolotočema, pštrosama a p***vinama.
WT:GF mi přišel zbytečně komplikovaný a nepřehledný.
Začínat od píky už je celkem opruz, ovšem u lodiček do toho asi půjdu, to mě extrémně zajímá...
EDIT: Abych nezapomněl, v AW bude jinej systém expů, takže pokud dobře zahraješ, nebude vadit, žes prohrál - měl bys dostat víc, než ti z výherního týmu, kteří neudělali nic.
Nkapr97 - Profil | Čt 30.4.2015 14:22:59
Nmeteor - Profil | Čt 30.4.2015 14:18:17
Nmeteor - Profil | Čt 30.4.2015 14:08:16
Nkapr97 - Profil | Čt 30.4.2015 14:04:13
Nmeteor - Profil | Čt 30.4.2015 14:00:29
Jestli se nepletu, tak AW se teďko dolaďuje a bude otevřená(?) beta... takže k finálnímu "produktu" to má ještě kus cesty před sebou. Videa jsou dobrá, ale na mě až příliš akční (vše v pohybu). Já to ani rozjíždět nebudu, stejně jako WT: GF - prostě nemám čas na WoTko, takže další onlinovka nehrozí. Navíc mám ve WoTku pěkný účet a při představě, že ZASE něco rozjíždím od píky... zvracím :-)
NButchi - Profil | Čt 30.4.2015 13:44:08
No, ale občas dělám pod tlakem špatná rozhodnutí, jako na koho najet a na koho ne, prostě i trochu yolo, které v 99% nevyjde :-)))) Nebo se nevrátím, nezaútočím tam, kde je třeba... Prostě tak obecně je tam ještě hodně mezer...
KV-4 vs prase? Jako jo, je to hodně tvrdej tank, ale po hitu od prasete by měl odletět sto metrů dozadu :-))))) Asi bych sežral klávesnici.. Něco jako ten chudák ve WT auf Pz IV, který mě trefil v mém AMX12t za 0 dmg, páč to sežraly pásy :-D
Jj, ty weakspoty znám, ale tref se do nich s nějakým ruským dělem.. S Němcema není problém, to pářu spolehlivě, případně naláduju gold (EVIL).. HE do věže jsem ještě nezkoušel, dík za tip :-)))
Ano, to se mi na tom líbí, stejně jako fakt, že tě nemůže dát na ránu.. I tak se určitě najde spousta jelit, která neuhnou a nechají se trefit :-)))
AW jsem osobně nehrál, takže netuším - podle videí to vypadá zajímavě, ale asi bude vše mnohem rychlejší.. Kvůli reaktivnímu pancíři bude víc záležet na munici, to je jasné už teď. Doufám, že to NEBUDE F2P.
Nmeteor - Profil | Čt 30.4.2015 13:19:17
Neboj, pohoda, dvéře do wopičího klanu máš případně pořád otevřeny :-)
Muhehe, neprůstřelností Prototypa občas deptám enemáky, stejně jako jsem kdysi s KV-4 vydingal 4 rány od prasete (= JgPzE100)... to bylo počteníčko v ingame chatu :-) Prototype se střílí mezi věž a korbu, nebo do těch malých trojúhelníčků na bocích věže, nebo do kulometu (nebo to je průzor řidiče?)... anebo můžeš naládovat HEčka (se slušnou damage) a mastit to do věže, taky legrace :-)
BTW, viděl jsem video z Armored Warfare, kde bylo ukázáno, že pokud tě zaměřuje artyna, ukáže se ti to někde v infopanelu. Zajímavá fičurka :-) trochu depka pro artyny (= tank o tobě ví, takže se začne hýbat), nicméně vůbec netuším, jak tam pracuje mechanika (= jestli je to srovnatelné s WoTkem)...
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59867
NSranda bez nadsázky 🤘10856
NČína - objednali ste uz nieco?15714
NUdírny a uzení51139
NRybářsko-houbařské jádro .-)45006
NJádro chilli žroutů11224
NČerná listina Bazaru - upozornění na podvodné či nefér jednání1517
NBušákovy plky a frky a různé věci od našich vod412759
NO kočkách a kočičácích20770
NOstrava a okolí99468
Kde to žije - všechna témata
2:11NHlídač slev eshopů 751
ÚtNRybáři vs ochránci přirody 68
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNStaré Česke rybářské vybavení 394
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 40
ÚtNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme cestovku
Penzion Soroya
Poskytujeme ubytovanie a člny pre morsky a sladkovodny rybolov, turistiku na ostrove Soroya v mestečku Sorvaer v...

















