WoT jádro MRKu

Zdar
hrajete někdo World of Tanks?
Rady, triky, módy, rekordy?
Nebo jste noobové..:-D
Autor diskuse: GRUPA - Profil , 15.4.2015 všeobecné - ostatní
Dále moderují: meteor Profil + kapr97 Profil

Hrajete v Klanu nebo sami za sebe?

A) Sólo73%

B) Klan xy..27%

Od 15.4.2015 hlasovalo 168 čtenářů.

NButchi - Profil | Čt 30.4.2015 12:26:35

meteor >>
Je jedna věc, co říkám, a druhá - jak hraju... Myšlení mám, ale pořád tam jsou chyby co se týče využití pancíře, situational awareness atd, ostatně moje hodnocení je myslím dost vypovídající.. :-D
U IDDQD se mi zatím fakt líbí, odřady každej den, lidi v pohodě a žádnej stres. I tak nikdo neříká, že to nutně musí být můj poslední klan ve WoT, takže doufám, že se moje odmítnutí nesetkalo s negativní odezvou :-))

Pfff, Prototype nesnáším, nemám ho, ale hrát proti němu je pain, blbě se to prostřeluje a musím ládovat goldy.

Přesně tak, tímhle ta hra taky strašně trpí, netrefíš stranu a nevystřelíš, nebo ji trefíš, ale je vás málo a nakonec vás přejedou. Případně tě oneshotne RNG Nasa krám.

    Nmeteor - Profil | Čt 30.4.2015 12:10:17

    Butchi >> jj, přesně tak. Docela škoda, že jsi zakotvil u IDDQD, u wopic bys byl jistě prospěšnější ;-)

    Mobilita je momentálně víc než pancíř, navíc pomalé stroje (nejen) mě moc nebaví. Když si vzpomenu, že ještě musím naexpit nějakých 30k expů na posádku s T28Prototypem, jímá mě hrůza :-) Mno, u TDéček se to ještě dá (přeci jen, je to podpora zezádu), ale pomalé heavíky a medka jsou megaopruz. Největší "sranda" vždycky je, když člověk netrefí směr, bitva se odehrává na jiné části mapy (než si vybral), nakonec si člověk v bitvě jednou vystřelí, dingne a je konec :-)

      NButchi - Profil | Čt 30.4.2015 11:57:02

      meteor >>
      :-)))))
      Pokud máš rozumnej tým, tak se to dá.. Ale rozumný tým na randomu, to je takový hezký oxymoron :D
      Jak říkáš, přejal jsem tuhle strategii, zezačátku pasivní spoting, až se bitva rozvine, tak vyrážím prudit a utáčet osamělé HT nebo TD.. Hlavní je nebýt tam sám a nechat někoho jiného poutat pozornost. A to WN8 s DMG stoupá hodně rychle, na AMX 12t stačí vysypat jeden zásobník a máš skoro 2000 WN8. Proto na random nevytahuju JT88, za současné situace mají stroje s horší mobilitou utrum.

      Nepočítal? Myslel jsem, že osobní ohodnocení tohle řeší. EFR neřeším vůbec, hraju od října, kdy už nikoho nezajímalo :-))))

        Nmeteor - Profil | Čt 30.4.2015 11:49:30

        Butchi >> skauti ve WoTku jsou pasé jako kalhoty do zvonu s kapsami na kolenou ("Red Dwarf" copyright) :-)
        Skautům už dávno odzvonilo, protože 1) mapy se upravují tak, aby se bojovalo maximálně na střední vzdálenost, 2) spotuješ a nikdo nestřílí enemáky (i když může), 3) TDéčka a medka mají stejný (ne-li větší) dohled. Suma sumárum: skauty je vhodné nyní hrát jako "obtížné komáry", tzn. spotovat, ale hlavně střílet a něco nastřílet. Na druhou stranu, nastřílená damage skauty je obecně hodnocena víc než nastřílená damage MTs a HTs = vyšší WN8. Některé stroje jsou v tomto úžasné a umožňují si celkem nechutným způsobem zvedat tento rating (proto se při vstupu do alespoň průměrných klanů zkoumá hra hráče s konkrétními tanky).

        BTW, žádný WoT rating nikdy se spot damage nepočítal (snad se nepletu ;-))... a třeba WoT rating by WG v bere potaz i počet odehraných her (sice jenom s nižší vahou, ale stejně) :-) Nebo si vem původní EFR - tam stačilo (de)capovat bázi a EFR letělo nahoru raketovou rychlostí :-)

          NButchi - Profil | Čt 30.4.2015 11:41:03

          meteor >>
          WN8 pro mě ztratilo hodnotu v momentě, kdy jsem se dozvěděl, že nepočítá spot dmg.
          A co jiného bych měl jako s AMX12t v tier IX. bitvě dělat? :D

            Nkurell - Profil | Čt 30.4.2015 11:32:25

            kapr97 >> tak tak wn8 nic neznamená.Já mám wn8 něco okolo 1200.K nám do klanu se bere jenom nad 1400,ale za posledních 1000 bitev což hráč který to má v hlavě trochu v pořádku udělá.

              Nmeteor - Profil | Čt 30.4.2015 11:11:13

              kapr97 >> WN8 není všechno ;-) vzhledem k "výpočtu" WN8 je celkem jednoduché najít si tu "správnou" cestu na zvyšování tohoto ukazatele...

              A stejně: když se posuzují hráči, tak se nebere celkové WN8, ale jenom WN8 za určité období. Následně je "studována" jednotlivá technika, se kterou hráč hraje. Tohle platí pro přijímání do průměrných a lepších klanů ;-)

              EDIT: ti chybějící "bratři ve zbrani" zamrzí, holt jsi neměl chcípnout... anebo jste mohli dát o 3 killy víc a byl by "zásadní přínos", což ovšem na tomto tieru moc nebývá... i když... pamatuju si replay hráče "JejKey" (momentálně funguje pod jiným nickem, který ovšem nemohu prozradit), který dostal "Kolobanovku" na 10. tieru (hrál se 113kou)... to video fakt stálo za to :-)

                Nkapr97 - Profil | Čt 30.4.2015 11:01:01

                Ouťa 27 >> Tak když srovnám moje WN8 s ostatními hráči co hraju tak jsem lama a když srovnám s tím co máme v klanu tak to už je ostuda

                  NOuťa 27 - Profil | Čt 30.4.2015 8:36:02

                  kapr97 >> Lama???hustá hra,jen tak dál.

                    Nmeteor - Profil | Čt 30.4.2015 8:18:27

                    Chapadlak >> na www.wot.cz je článek o "tajných" pravidlech MM, která samozřejmě nikde (jinde) nenajdeš. Zkus se na něj podívat... pohledal bych ho, ale v práci mám tuhle webadresu bloknutou :-)

                      Nkapr97 - Profil | St 29.4.2015 19:28:37

                      Dneska hned první bitva v četě a asi i nejpovedenější (dnes). Sice nic moc výkony (jsme strašné lamy), ale i jedna četa může otočit výsledek bitvy

                        Nkurell - Profil | St 29.4.2015 17:22:57

                        Pepison >> QuickyBabyho mody.Jestli nevíš co to je tak tady je vysvětlení https://www.youtube.com/watch?v=FcLtevZ8zgo

                          NPepison - Profil | St 29.4.2015 16:40:48

                          novo >> Co to je ????

                            Nnovo - Profil | St 29.4.2015 15:04:21

                              NChapadlak - Profil | St 29.4.2015 11:32:30

                              meteor >> To neni pravda. TOP ceta je velmi casto k videni a mam pocit, ze ceta ve 3 je casteji top nez pri 2 clenech. Ja sam si pamatuji toto "pravidlo" jeste z dob KV1S. :)

                                NKozič origin - Profil | St 29.4.2015 10:59:56

                                meteor >> Našel jsem systémovou chybičku. Teď když se podívám někomu na statistiky/vozidla, tak pravá část okýnka nejde rolovat, takže nejde vidět rekordní výsledky.

                                  Nmeteor - Profil | St 29.4.2015 10:51:42

                                  Kozič origin >> tak to byla buďto výjimka potvrzující pravidlo (třeba nebylo ve hře online moc hráčů) nebo to byla četa "rajčátek". WG má při stanovení MM pravidlo, že četa by neměla být na topu...

                                    NKozič origin - Profil | St 29.4.2015 10:45:44

                                    meteor >> Já tak řádím často, třeba s S-51 mezi desítkama- aspoň si nastřílím a většinou nikdo neplaší :) A dnes jsem potkal četu KV-2 a byly kupodivu top.

                                      Nmeteor - Profil | St 29.4.2015 8:47:18

                                      Kozič origin >> a budeme řádit v troll četě?? :-)

                                        NButchi - Profil | Út 28.4.2015 23:48:22

                                        paia >>
                                        RNG. JP II má pene 246 průměrnou, takže to tam prostě občas může projít..