WoT jádro MRKu

Zdar
hrajete někdo World of Tanks?
Rady, triky, módy, rekordy?
Nebo jste noobové..:-D
Autor diskuse: GRUPA - Profil , 15.4.2015 všeobecné - ostatní
Dále moderují: meteor Profil + kapr97 Profil

Hrajete v Klanu nebo sami za sebe?

A) Sólo73%

B) Klan xy..27%

Od 15.4.2015 hlasovalo 168 čtenářů.

Npaia - Profil | Út 28.4.2015 19:57:14

Kozič origin >> dnes se dá očekávat, že to bude lagovat, jak budou všichni stahovat update.

    Npaia - Profil | Út 28.4.2015 19:56:25

    Butchi >> jak není sklopené? mantlet je po celým předku. efektivně 248 mm.

      NKozič origin - Profil | Út 28.4.2015 19:53:05

      meteor >> Luchse i KV-2 pořiď, baví velice! Jinak po dnešní aktualizaci mi to běží zas dobře. Taky jsem dnes zaznamenal pád serveru, takže ten bordel nebude asi na mé straně.

        NButchi - Profil | Út 28.4.2015 18:01:04

        paia >>
        Ne do mantletu, ale vedle něj -není to tam nijak sklopené.. S JPII se mi to daří prostřelovat poměrně často.
        Chce to tu věž trochu naúhlovat, když nestřílíš.

          Npaia - Profil | Út 28.4.2015 17:37:50

          Butchi >> zas tak tvrdej není, předevčírem měl párali devítky do věže každou ránou, netrefovali poklop, ale normálně skrz mantlet, možná goldili, jinak si to nedokážu vysvětlit.

            NButchi - Profil | Út 28.4.2015 16:29:29

            meteor >>
            Dá se to při jisté opatrnosti hrát i sólo, akorát kolem sebe musíš někoho mít, aby na tebe po výstřelu nenajeli. Fear factor je celkem velkej, tanky typu M6, VK36.01 dávám z boku na ránu..
            Otevřené mapy jsou samozřejmě konec, ale to dělo je kupodivu celkem přesné - lítá to většinou na střed.
            Se podívej na moje staty s Luchsem - a to jsem fakt lama na LT.
            Cromwell samozřejmě zůstává jako vozidlo na odřady, Comet mě zatím baví, ale možná taky půjde - ještě se rozmyslím, až na tom budu mít posádku aspoň s jedním perkem.
            Tiger II si nechávám do sbírky historických vozidel, zůstává určitě :-) Ale máš recht, že se na E-75 těším jak sviňa, konečně pořádně tvrdej tank... A E50, už abych ji měl, potom je ta možnost s prodáním Panthera II dost reálná :-)

              Nmeteor - Profil | Út 28.4.2015 15:50:05

              x.v.a.s.a >> mno, stejně mi momentálně přijde HellCat pořád OP :-)

                Nmeteor - Profil | Út 28.4.2015 15:49:07

                Butchi >> KV-2 s hovnicí je celkem vyhlášené, ale já se k němu prostě ještě nedostal :-) čety KV-dvojek jsou momentálně penalizovány (= minimálně +1MM) a jinak než v četě ho nemá smysl hrát (nebo ano?). S tím Luchsem jsi mi nasadil brouka do hlavy... možná si ho pořídím na zlepšení statů s tímto vozítkem plus "M" (nemám).
                K tomu, co ti zůstane v garáži: Comet není špatný, ale Cromwell je MNOHEM lepší. Navíc to plivátko... na 6ce OK, na 7ce opruz. Zahrát se s tím samozřejmě dá, ale chce to dost skillu a trpělivosti. T-29 je jasný držák (sice ho už moc nehraju, páč jsem býval neustále mezi 9kami, ale stejně je to luxusní prdítko). TigerII je takový... neslaný, nemastný - až budeš mít E75, určitě ho prodáš ;-) PantherII ujde, ale až budeš mít E50, určitě ho prodáš ;-)

                  Nx.v.a.s.a - Profil | Út 28.4.2015 15:43:55

                  paia >> Zkus ho teď,já jsem ho hrál jako poslední ze čtveřice T-29,IS,KV-3 a Tiger I. a můžu říct,že Tiger I. je nejlepší heavy na T.7.Každý ho podceňuje a vyjede si na tebe,ale když mu foukneš každých cca 5 sec za 250,většinou je na nějaký únik pozdě a na zbytek bitvy se hrdina dívá z garáže:-)
                  Odřady jsem miloval,hlavně T.6 a full setup T-37-ček,cromwellů a postupné rozebírání enemy campů,nebo soustředěnou palbou rozebírat jednoho po druhém,tohle mě vážně schází.

                    Nx.v.a.s.a - Profil | Út 28.4.2015 15:35:17

                    kalaban >> E50 je super medko,stejně tak T54E1,T-54 a heavy ST-I,které jsou natrvalo zaparkované v garáži.
                    Na expení E75 nemám zatím posádku,ta zůstane v Tiger I.,kterého si nechávám jako jedinou T.7 v garáži,budu muset něco vyrobit,tuhle ocelovou pevnost bych chtěl zkusit.
                    IS-3 mám rád,ale říkám ji ammorack na pásech,občas nepěkně překvapí:-)

                      NButchi - Profil | Út 28.4.2015 15:26:13

                      meteor >>
                      KV-2 je naprosto geniální vozidlo, fakt je s ním maximální sranda :-)))
                      Pz Ic je blbej, když dostaneš pětky - tam neuděláš nic. Luchs je strašné zlo, ten autokanon má 95 pene s AP, takže nablízko vyndáš i KV-1 :D

                      Jinak z těch mých jsou elity všechny kromě následujících:
                      Chi-To, VK 30.02D, Comet, T-43, Panther II, T-29, AMX 12t, Tiger II, Jagdtiger, FV 304...
                      V garáži zůstane Comet, T-29, Tiger II, Jagdtiger, Panther II se ještě uvidí.

                        Nx.v.a.s.a - Profil | Út 28.4.2015 15:22:46

                        meteor >> Na prdel dostal celkově,rychlost otáčení věže je znát brutálně,zatáčení,couvání,přesnost při pohybu nerfnutá také,reload z 8 na 8,5 -škoda ho.Taky jsem měl 4 perkovku,teď dělá radost v T54E1.
                        Už jsem postoupil na T.7 a mám kredity na T.8 a větší část T.9,teď už to nevzdám :-)
                        Francouzké medka budou první co pojedu,líbí se mě jejich rychlost.

                          Nmeteor - Profil | Út 28.4.2015 15:10:24

                          x.v.a.s.a >> HellCatovi nerfnuli "akorát" rychlost couvání, ne? Top speed je stejná, a zdá se mi, že hůř zatáčí - respektive při zatáčení víc ztrácí rychlost. To couvání mě sejřilo nejvíc, ale dá se na to zvyknout - zkoušel jsem stát čelem vzad (ale to je totálně na nic), teď stávám tak trochu víc bokem (= abych se mohl rychle zdekovat). Každopádně na něm mám 4perkovou posádku a to se to hraje jedna báseň :-)
                          Frantíci se zásobníkem jsou luxusní, u Britů je fajná řada medek (Cromwell je extratrollítko, Cometka dobrá, Centuriony jsou taky hodně povedené).
                          Na T95E2 se vybodni, IMHO nestojí za to. Lákadlo od WGéčka, nic víc...

                            Nmeteor - Profil | Út 28.4.2015 15:05:18

                            Butchi >> KV-2 je v plánu, PzIC mě nebaví a Luchs... toho jsem hrál velmi špatně ve svých začátcích a návrat k němu neplánuju :-)

                            Já mám v garáži momentálně tohle:

                            Čína:
                            - Type 64 (kupodivu elite :-))
                            - WZ-121 (full)
                            - WZ-120 (exp)
                            - 110 (elite)

                            Francie:
                            - FCM 50t (kupodivu elite :-))
                            - AMX 50 100 (elite)

                            Německo:
                            - Pz.Kpfw. 38(t) (elite)
                            - Aufklärungspanzer Panther (full)
                            - Indien-Panzer (full)
                            - E-50 Ausf.M (kupodivu elite :-))
                            - E-75 (exp)
                            - VK 45.02(P) Ausf.B (exp)
                            - E 25 (kupodivu elite :-))
                            - 8,8cm Pak 43 Jagdtiger (kupodivu elite :-))

                            SSSR:
                            - LTP (kupodivu elite :-))
                            - T-44 (exp)
                            - T-54 (exp)
                            - KV-85 (elite)
                            - KV-4 (full)
                            - IS-3 (elite)
                            - IS-7 (kupodivu elite :-))

                            USA:
                            - M41 HMC (full)
                            - Chaffee (elite)
                            - T21 (full)
                            - M4A3E8 (full)
                            - T29 (elite)
                            - T32 (elite)
                            - T34 (kupodivu elite :-))
                            - M103 (elite)
                            - T110E5 (kupodivu elite :-))
                            - HellCat (elite)
                            - T28 Prototype (elite)
                            - T30 (exp)

                            Velká Británie:
                            - Cromwell (elite)
                            - Centurion (full)

                            Japonsko:
                            - Type 97 Te-Ke (kupodivu elite :-))
                            - Type 3 Chi-Nu Kai (kupodivu elite :-))
                            - Type 5 Chi-Ri (full)

                            EDIT: jsem to zkopčil ze své stránky na klanovém fóru a nechce se mi to upravovat ;-)

                              Nx.v.a.s.a - Profil | Út 28.4.2015 15:02:51

                              meteor >> Hellcat byl můj první tank Tieru 6,hrál jsem s ním jak vemeno a vždy jsi mě našel v první lajně,kde jsem nadával,že ta plečka nic nevydrží:-)Naučil jsem se ho hrát až po 600 bitvách.Po nerfu opustil garáž,nerflnutá rychlost,hlavně při couvání mě neuvěřitelně štvala.Na britské ani francouzské stroje jsem ještě ani očkem nazavadil,je to v plánu,ale až po dokončení X.tieru na Invite Acc-jestli ho vůbec někdy dojedu,navíc výherní T95E2 není žádný zázrak.
                              E-penis :-))) jsem zatím nehonil,nějaké ambice v top klanech nemám a zakládat účet,nebo začínat od znovu je dle mého nej hovadina a asi bych to už ani nedal, v poslední době hraní nehrotím,důvody jsem tady psal,zásahy do hry jsou čím dál víc nakloněny na stranu rudé většiny.


                                Nkalaban - Profil | Út 28.4.2015 15:02:28

                                x.v.a.s.a >> ARL doporučuji, sice Gottwy ju pomluvil, ale to je lama.... :D Ne, teď vážně, na ARL to chce to 105 mm dělo a občas nagoldit, pak to jde samo.

                                Hmm, tak to je pěkné. Mě se celkem dařilo s E50, naopak E50M zatím nemůžu dostat do ruky. Momentálně mám čtyři "koně", ale top favorit je E75, to je prostě neskutečnej tank. U tohoto stroje mne staty mrzí nejvíc, páč mám na něm asi 1000 bitev, ale z toho tak 700 her více jak dva roky zpátky a to jsem to popravdě hrál ještě nic moc.
                                Každopádně, podle mého, pokud chce hrát někdo jen pro zábavu a nehoní se po klanech, tak je ideální najít si 3-5 tanků, naučit se na nich hrát a pak může mít člověk krásné výsledky a dobrý pocit ze své hry. Jestli můžu za sebe, tak všem bych doporučil stroje jako Cromwell, nejvíc OP tank ve hře T29, rozhodně IS3 a případně z devítek E50 a E75. Dobře se mi hrálo i s devítkovým Pattonem, ale to je asi dost individuální.
                                A poslední věc, pro fajnšmekry bych doporučil britskou heavy lajnu, kde FV215 je velice, velice dobrý tank. ;)

                                  NButchi - Profil | Út 28.4.2015 14:54:21

                                  meteor >>
                                  Pz I.C, Luchs, KV-2 nemáš? :-)))))

                                  Já mám aktuálně v garáži tohle: LT: Pz I.C, Type 64, Luchs MT: Chi-To, Pz. IV Ausf. H, T-34, T-34-85, Cromwell, Sherman Firefly, M4A3E8 Fury, VK 30.02D, Comet, T-43, Panther, Panther mit 8,8, Panther II, T26E4 SuperPershing, STA-2
                                  HT: KV-85, T-150, KV-2, Tiger I, T-29, IS, Tiger II, Lowe, IS-6, T-34, 112 TD: Marder 38t, Stug III Ausf G., Nashorn, Jagdpanther, E-25, SU-122-44, Jagdpanther II, 8,8 cm Pak 43 Jagdtiger, Jagdtiger
                                  SPG: Grille, FV304

                                    Npaia - Profil | Út 28.4.2015 14:50:23

                                    x.v.a.s.a >> s tou legendou jsi to napsal naprosto přesně, od začátku jsem jel tuhle linii, abych mohl hrát za Tigra a když už jsem ho konečně měl, tak jsem zjistil, jak je to strašně podhodnocenej tank. jinak ARL vytahuju v poslední době hlavně v odřadech a je to masakr, doslova vraždění neviňátek. ale musí to ten tým na heavy hrát, pokud jedeme lighty, tak je ARL ke škodě.

                                      Nmeteor - Profil | Út 28.4.2015 14:41:04

                                      x.v.a.s.a >> ARLko v plné palbě je nanejvýš hratelný tank. Na svém tieru je to zabiják, na vyšších tierech si pomůžeš goldy (kromě zvýšené penetrace mají goldy +30 k damage ;-)). Naúhlovaný spodek docela dingá, navíc málokdo střílí ALR do věže. Z mého pohledu je to hodně podceňovaný tank.
                                      M6 je supr díky depresi děla a relativně tvrdé věži (jasně, T-29 to není :-)). Navíc mám pocit, že WGéčko trochu "poladilo" pancíř na korbě, která mi s HellCatem občas dingne (překvápko). Výhodou u M6 je i fakt, že si krásně drží topspeed (do konce je to fakt rychlík).

                                      Já "relaxuju" právě s HellCatem, který je po nerfu pořád skvělý. Takový univerzál bez pancíře; anebo se fajně trollí s Cromwellem, taky "prča tank".
                                      Na zvyšování svého e-penisu je vhodné si na netu najít statistiky tanků co se týče poměru nastříleného damage ku získanému WM8. Takhle "skilluje" hodně lidí... anebo si nechat resetnout účet a jet "od píky"...
                                      Ale tohle asi už všechno víš, co? ;-)

                                        Nx.v.a.s.a - Profil | Út 28.4.2015 14:27:43

                                        kalaban >>Moc pěkné, ARL jsem ještě nezkusil,možná je čas :-)
                                        Stará dobrá KV-1Sport,to bylo pláče po nerfu.Na Invite Acc mám za sebou KV-85 a ta je také použitelná,jediná chyba je deprese děla.
                                        Pokud si ještě nehrál,doporučím ti M6,dost podceňovaný tank,který dokáže nadělat pěknou paseku i jako low tier.
                                        Největší překvapení jsou pro mě všechny německé medka od 5 tieru až k E50,kde se držím nad 2500 WN8 a stejně je na tom VK 30.01P a Tiger I. u kterého mám po 229 bitvách WR přes 65% a 3166 WN8.Asi bude pravda,že každý chce zkusit legendu jako první stroj ve hře a to se na statistikách podepisuje.