- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
WoT jádro MRKu
Dále moderují: meteor Profil + kapr97 Profil
Hrajete v Klanu nebo sami za sebe?
A) Sólo73%
B) Klan xy..27%
Od 15.4.2015 hlasovalo 168 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
68x v oblíbených a 49x v ignorovaných.
Npaia - Profil | Út 28.4.2015 19:57:14
NKozič origin - Profil | Út 28.4.2015 19:53:05
NButchi - Profil | Út 28.4.2015 18:01:04
Ne do mantletu, ale vedle něj -není to tam nijak sklopené.. S JPII se mi to daří prostřelovat poměrně často.
Chce to tu věž trochu naúhlovat, když nestřílíš.
Npaia - Profil | Út 28.4.2015 17:37:50
NButchi - Profil | Út 28.4.2015 16:29:29
Dá se to při jisté opatrnosti hrát i sólo, akorát kolem sebe musíš někoho mít, aby na tebe po výstřelu nenajeli. Fear factor je celkem velkej, tanky typu M6, VK36.01 dávám z boku na ránu..
Otevřené mapy jsou samozřejmě konec, ale to dělo je kupodivu celkem přesné - lítá to většinou na střed.
Se podívej na moje staty s Luchsem - a to jsem fakt lama na LT.
Cromwell samozřejmě zůstává jako vozidlo na odřady, Comet mě zatím baví, ale možná taky půjde - ještě se rozmyslím, až na tom budu mít posádku aspoň s jedním perkem.
Tiger II si nechávám do sbírky historických vozidel, zůstává určitě :-) Ale máš recht, že se na E-75 těším jak sviňa, konečně pořádně tvrdej tank... A E50, už abych ji měl, potom je ta možnost s prodáním Panthera II dost reálná :-)
Nmeteor - Profil | Út 28.4.2015 15:50:05
Nmeteor - Profil | Út 28.4.2015 15:49:07
K tomu, co ti zůstane v garáži: Comet není špatný, ale Cromwell je MNOHEM lepší. Navíc to plivátko... na 6ce OK, na 7ce opruz. Zahrát se s tím samozřejmě dá, ale chce to dost skillu a trpělivosti. T-29 je jasný držák (sice ho už moc nehraju, páč jsem býval neustále mezi 9kami, ale stejně je to luxusní prdítko). TigerII je takový... neslaný, nemastný - až budeš mít E75, určitě ho prodáš ;-) PantherII ujde, ale až budeš mít E50, určitě ho prodáš ;-)
Nx.v.a.s.a - Profil | Út 28.4.2015 15:43:55
Odřady jsem miloval,hlavně T.6 a full setup T-37-ček,cromwellů a postupné rozebírání enemy campů,nebo soustředěnou palbou rozebírat jednoho po druhém,tohle mě vážně schází.
Nx.v.a.s.a - Profil | Út 28.4.2015 15:35:17
Na expení E75 nemám zatím posádku,ta zůstane v Tiger I.,kterého si nechávám jako jedinou T.7 v garáži,budu muset něco vyrobit,tuhle ocelovou pevnost bych chtěl zkusit.
IS-3 mám rád,ale říkám ji ammorack na pásech,občas nepěkně překvapí:-)
NButchi - Profil | Út 28.4.2015 15:26:13
KV-2 je naprosto geniální vozidlo, fakt je s ním maximální sranda :-)))
Pz Ic je blbej, když dostaneš pětky - tam neuděláš nic. Luchs je strašné zlo, ten autokanon má 95 pene s AP, takže nablízko vyndáš i KV-1 :D
Jinak z těch mých jsou elity všechny kromě následujících:
Chi-To, VK 30.02D, Comet, T-43, Panther II, T-29, AMX 12t, Tiger II, Jagdtiger, FV 304...
V garáži zůstane Comet, T-29, Tiger II, Jagdtiger, Panther II se ještě uvidí.
Nx.v.a.s.a - Profil | Út 28.4.2015 15:22:46
Už jsem postoupil na T.7 a mám kredity na T.8 a větší část T.9,teď už to nevzdám :-)
Francouzké medka budou první co pojedu,líbí se mě jejich rychlost.
Nmeteor - Profil | Út 28.4.2015 15:10:24
Frantíci se zásobníkem jsou luxusní, u Britů je fajná řada medek (Cromwell je extratrollítko, Cometka dobrá, Centuriony jsou taky hodně povedené).
Na T95E2 se vybodni, IMHO nestojí za to. Lákadlo od WGéčka, nic víc...
Nmeteor - Profil | Út 28.4.2015 15:05:18
Já mám v garáži momentálně tohle:
Čína:
- Type 64 (kupodivu elite :-))
- WZ-121 (full)
- WZ-120 (exp)
- 110 (elite)
Francie:
- FCM 50t (kupodivu elite :-))
- AMX 50 100 (elite)
Německo:
- Pz.Kpfw. 38(t) (elite)
- Aufklärungspanzer Panther (full)
- Indien-Panzer (full)
- E-50 Ausf.M (kupodivu elite :-))
- E-75 (exp)
- VK 45.02(P) Ausf.B (exp)
- E 25 (kupodivu elite :-))
- 8,8cm Pak 43 Jagdtiger (kupodivu elite :-))
SSSR:
- LTP (kupodivu elite :-))
- T-44 (exp)
- T-54 (exp)
- KV-85 (elite)
- KV-4 (full)
- IS-3 (elite)
- IS-7 (kupodivu elite :-))
USA:
- M41 HMC (full)
- Chaffee (elite)
- T21 (full)
- M4A3E8 (full)
- T29 (elite)
- T32 (elite)
- T34 (kupodivu elite :-))
- M103 (elite)
- T110E5 (kupodivu elite :-))
- HellCat (elite)
- T28 Prototype (elite)
- T30 (exp)
Velká Británie:
- Cromwell (elite)
- Centurion (full)
Japonsko:
- Type 97 Te-Ke (kupodivu elite :-))
- Type 3 Chi-Nu Kai (kupodivu elite :-))
- Type 5 Chi-Ri (full)
EDIT: jsem to zkopčil ze své stránky na klanovém fóru a nechce se mi to upravovat ;-)
Nx.v.a.s.a - Profil | Út 28.4.2015 15:02:51
E-penis :-))) jsem zatím nehonil,nějaké ambice v top klanech nemám a zakládat účet,nebo začínat od znovu je dle mého nej hovadina a asi bych to už ani nedal, v poslední době hraní nehrotím,důvody jsem tady psal,zásahy do hry jsou čím dál víc nakloněny na stranu rudé většiny.
Nkalaban - Profil | Út 28.4.2015 15:02:28
Hmm, tak to je pěkné. Mě se celkem dařilo s E50, naopak E50M zatím nemůžu dostat do ruky. Momentálně mám čtyři "koně", ale top favorit je E75, to je prostě neskutečnej tank. U tohoto stroje mne staty mrzí nejvíc, páč mám na něm asi 1000 bitev, ale z toho tak 700 her více jak dva roky zpátky a to jsem to popravdě hrál ještě nic moc.
Každopádně, podle mého, pokud chce hrát někdo jen pro zábavu a nehoní se po klanech, tak je ideální najít si 3-5 tanků, naučit se na nich hrát a pak může mít člověk krásné výsledky a dobrý pocit ze své hry. Jestli můžu za sebe, tak všem bych doporučil stroje jako Cromwell, nejvíc OP tank ve hře T29, rozhodně IS3 a případně z devítek E50 a E75. Dobře se mi hrálo i s devítkovým Pattonem, ale to je asi dost individuální.
A poslední věc, pro fajnšmekry bych doporučil britskou heavy lajnu, kde FV215 je velice, velice dobrý tank. ;)
NButchi - Profil | Út 28.4.2015 14:54:21
Pz I.C, Luchs, KV-2 nemáš? :-)))))
Já mám aktuálně v garáži tohle: LT: Pz I.C, Type 64, Luchs MT: Chi-To, Pz. IV Ausf. H, T-34, T-34-85, Cromwell, Sherman Firefly, M4A3E8 Fury, VK 30.02D, Comet, T-43, Panther, Panther mit 8,8, Panther II, T26E4 SuperPershing, STA-2
HT: KV-85, T-150, KV-2, Tiger I, T-29, IS, Tiger II, Lowe, IS-6, T-34, 112 TD: Marder 38t, Stug III Ausf G., Nashorn, Jagdpanther, E-25, SU-122-44, Jagdpanther II, 8,8 cm Pak 43 Jagdtiger, Jagdtiger
SPG: Grille, FV304
Npaia - Profil | Út 28.4.2015 14:50:23
Nmeteor - Profil | Út 28.4.2015 14:41:04
M6 je supr díky depresi děla a relativně tvrdé věži (jasně, T-29 to není :-)). Navíc mám pocit, že WGéčko trochu "poladilo" pancíř na korbě, která mi s HellCatem občas dingne (překvápko). Výhodou u M6 je i fakt, že si krásně drží topspeed (do konce je to fakt rychlík).
Já "relaxuju" právě s HellCatem, který je po nerfu pořád skvělý. Takový univerzál bez pancíře; anebo se fajně trollí s Cromwellem, taky "prča tank".
Na zvyšování svého e-penisu je vhodné si na netu najít statistiky tanků co se týče poměru nastříleného damage ku získanému WM8. Takhle "skilluje" hodně lidí... anebo si nechat resetnout účet a jet "od píky"...
Ale tohle asi už všechno víš, co? ;-)
Nx.v.a.s.a - Profil | Út 28.4.2015 14:27:43
Stará dobrá KV-1Sport,to bylo pláče po nerfu.Na Invite Acc mám za sebou KV-85 a ta je také použitelná,jediná chyba je deprese děla.
Pokud si ještě nehrál,doporučím ti M6,dost podceňovaný tank,který dokáže nadělat pěknou paseku i jako low tier.
Největší překvapení jsou pro mě všechny německé medka od 5 tieru až k E50,kde se držím nad 2500 WN8 a stejně je na tom VK 30.01P a Tiger I. u kterého mám po 229 bitvách WR přes 65% a 3166 WN8.Asi bude pravda,že každý chce zkusit legendu jako první stroj ve hře a to se na statistikách podepisuje.
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59867
NSranda bez nadsázky 🤘10856
 Čína - objednali ste uz nieco?15714
NUdírny a uzení51139
NRybářsko-houbařské jádro .-)45005
NJádro chilli žroutů11224
NČerná listina Bazaru - upozornění na podvodné či nefér jednání1517
NBušákovy plky a frky a různé věci od našich vod412727
NO kočkách a kočičácích20770
NOstrava a okolí99468
Kde to žije - všechna témata
18:44NRybáři vs ochránci přirody 61
17:06NATTs hlásiče a ATTx příposlech 541
16:31NKurz Teo Daška pro Otoše 305
15:53NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
13:44NÚprava chodu woblerů. 11
12:08NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 40
11:41NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
8:45NPolsko, okolí Dunajce 6
8:22NLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNStaré Česke rybářské vybavení 392
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
CHYTIL.cz poslední kusy -55%Za 23 Kč
Nyní se slevou až -69%: AVID, FOX, KORUM, PRESTON a SONUBAITS. Oblečení, pruty, krmení, křesla, háčky a další. Platí do vyprodání zásob na www.chytil.cz
JRC Lehátko Cocoon II Flatbed Wide | SLEVA 33%Za 5.249 Kč
Velmi pohodlná silná polstrovaná matrace. Vnitřní matrace je vyjímatelná, což usnadňuje její čištění. Super pevný ocelový rám na 8 nohách. Nohy odolné proti blátu s otvory pro kolíky. Úložný vak se zipem. Včetně popruhu se sponou pro snadnou přepravu. Rozměry: 220x100x40-55 cm
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...












