WoT jádro MRKu

Zdar
hrajete někdo World of Tanks?
Rady, triky, módy, rekordy?
Nebo jste noobové..:-D
Autor diskuse: GRUPA - Profil , 15.4.2015 všeobecné - ostatní
Dále moderují: meteor Profil + kapr97 Profil

Hrajete v Klanu nebo sami za sebe?

A) Sólo73%

B) Klan xy..27%

Od 15.4.2015 hlasovalo 168 čtenářů.

Nkalaban - Profil | Út 28.4.2015 14:08:32

x.v.a.s.a >> výhoda obecně neoblíbených strojů je ta, že je nehraje moc lidí a navíc se je většinou snaží rychle přeexpit, takže s nima hrají nic moc. Pak stačí s takovým strojem hrát průměrně a máš super staty. Mám to takhle s ARL, hledal jsem alternativu k "OP1S", hrál to každej noob včetně mne :D ) a na tomto stroji ji našel. Nedávno jsem ARL prodal, ale když na to koukám, tak po 511 bitvách mám 62% win, 1227dmg průměrně nastříleno a WN8 cca 3000. Vše jen public a buď sĺo nebo se švárou v četě. Toto mít na nějaké desítce, tak se považuji za skillera, ale bohužel.... :D

    Nx.v.a.s.a - Profil | Út 28.4.2015 13:56:26

    kalaban >> Potvrzuju,není to tak dávno,kdy jsem narazil v diskuzích na stránky en.wot-life.com,kde se zobrazují statistiky stejně a byl jsem dost překvapený ze statistik neoblíbených strojů, na která jsem často nadával :-)

      Nnovo - Profil | Út 28.4.2015 13:54:53

      vydra Lucky >> Hele až ti bude smutno,dám ti můj nick aby jsi se mohl podívat na výsledky, a to mám 32k bitev.Ale já se fakt snažím :-)

        Nkalaban - Profil | Út 28.4.2015 13:44:14

        vydra Lucky >> buď v klidu, rozhodně nemám výsledky na to, abych se mohl někomu smát...... ;)

        Jinak na tom odkaze je skvělé, že se tam dají najít i statistiky jednotlivých strojů, což jsem třeba na noobmetru nenašel. A není špatné vědět, s čím člověk hraje dobře a s čím to koní. Třeba dlouhodobě lámu medka přes koleno, ale jedině s E50 mám solidní výsledky. Naopak ruská medka jsou můj "hrob"..... :D

          Nvydra Lucky - Profil | Út 28.4.2015 13:37:45

          Jo, tak už 9.7 jede. Jde se na věc ... a tu hrůzu z odkazu kalabana ani nemohu nikomu ukázat. Smál by se ještě zítra

            Nmeteor - Profil | Út 28.4.2015 13:20:41

            vydra Lucky >> tak nevím... psal jsi mi "Jen mi tam stále chybí to - jak pomáhá zvyšovat zisk ta gold munice za stříbrné ?", tak jsem měl snahu ti to objasnit ;-)
            Ale je fakt, že si zřejmě rozumíme a nejsme ve při, což je hlavní :-)

              Nkalaban - Profil | Út 28.4.2015 12:39:09

              vydra Lucky >> jo,jo, hrát desítky sám na publicu, to je opravdu zážitek, znám. Mám cca 27 tis bitev, z toho tak určitě 25 tis public a to buď sólo nebo se švárou v četě. V klanech jsem doposud hrával převážně jen CW, protože "za mne" ještě Opevnění nebylo. Právě kvůli Opevnění, jsem cca 10 dnů zpět, opět vstoupil do klanu. Za sebe mohu doporučit, diametrálně odlišný zážitek od her sólo, opravdu zábava.

              Jinak ve hře barvičky zapnuté nemám, ale koukám na odkaz níže. Jako každej chlap sem soutěživej, takže mě zajímá, jak to lamím.... =D

              http://www.wotinfo.net/en/player-stats

                Nvydra Lucky - Profil | Út 28.4.2015 12:31:27

                meteor >> Tak to vypadá, když není vidět na ruce :-) Já napsal, že 10-5 je 5 a ty mi tu tvrdíš, že 5 je 7-2 ... asi tak :-) :-) :-)

                  Nmeteor - Profil | Út 28.4.2015 12:23:44

                  SirRozzyr >> jestli myslíš z klanu 9-TD, tak ne, nejsem. Ale znám tam pár týpků ;-)

                    Nmeteor - Profil | Út 28.4.2015 12:23:23

                    vydra Lucky >> já myslel, že z té mé slohovky je to patrné ;-) Myslím si, že v době gold munice za goldy se touto municí moc nestřílelo (= malý "vývar" pro WG). Začalo se s ní masově střílet až potom, co ji dali za stříbrné. Vezmeme-li v potaz, že 85% hráčů WoTka jsou "jelita", která si neumí vydělat bez PÚ a přitom střílí gold municí, pak se musíme ptát, KDE na tu gold munici vezmou. Odpověď je jasná: kupují si PÚ, mění goldy na stříbrné a kupují si dementní spešlbalíčky s goldy a stříbrňáky. Výsledek je jasný: WG takto vydělá víc, než kdyby byla gold munice pouze za goldy :-)

                      NSirRozzyr - Profil | Út 28.4.2015 12:07:21

                      Meteor Ty jsi z Devate?

                        Nvydra Lucky - Profil | Út 28.4.2015 11:40:26

                        meteor >> Jako povídání pěkný, ale už nějaký pátek to hraju, takže nic nového. Jen mi tam stále chybí to - jak pomáhá zvyšovat zisk ta gold munice za stříbrné ? Jistě, v souvislosti s gamblerstvím souhlasím, ale to jsou důsledky zblbnutí. Nemá cenu se tahat za slovíčka, v podstatě máš pravdu, ale to je už na každém, jak moc zpakatí.

                          Nvydra Lucky - Profil | Út 28.4.2015 11:30:08

                          kalaban >> Fialovej nejsem, vlastně ani nevím, jakou barvu mám. XVM a podobné věci nemám a neuznávám. S tou T34 85 mám opravdu 5 tis bitev, ale mám i 7 desítek a s těmi to zase doháním do mínusu :-) Hrát tier X na publicku je vcelku prodělečná činnost. Většina zaleze a čumí ... Celkem mám nalítáno skoro 48 tis. bitev a barva ? fakt nevím a je mi to volný.

                            NButchi - Profil | Út 28.4.2015 11:13:24

                            meteor >>
                            Jo, odpověděli hned, kulturně, je to tam docela volné, což mi vyhovuje.. V BAGU bych asi musel být víc aktivní :-))))
                            Uvidíme, jak to bude dál, teď mám zase motivaci to hrát, takže je všechno otevřené :-)
                            Ano, vím, ale ten klantag a avatar jsou prostě geniální :D

                              NWoohooo - Profil | Út 28.4.2015 11:11:40

                              Ahoj! Prodam WoT ucet Kruzzipusk_CZ osobni predani idealne. Na sve naklady zmenim email a nick ve hre. Nabidnete cenu do SZ. Tomas

                                Nkalaban - Profil | Út 28.4.2015 11:11:07

                                vydra Lucky >> jinak s tím spotem máš bohužel absolutní pravdu, spotovat není v podstatě pro koho. Nepomůže ani dát vědět, tam a tam budu svítit, tak tam prosím střílejte. Kdepak, všichni položí cihlu na "W" a jedou, jedou, jedou...zhebnout....

                                  Nkalaban - Profil | Út 28.4.2015 11:07:12

                                  vydra Lucky >> jen pro ujasnění, staty se rozhodně "nehoní" na rotách či CW, páč "roty" se do statů nepočítají(pokud počítáme WN8) a v CW jsi svázán taktikou a pokyny velitele, takže se může stát, že si při vítězství ani nevystřelíš. A to příliš prospěšné statům opravdu není. :)
                                  Naopak, staty se honí na podobně nízkých tierech jako hraješ ty, tam stačí nastřílet "troška" a máš staty jako víno. Pokud máš na T34-85 pět tisíc bitev, tak by jsi měl být fialovej od hlavy až k patě. ;)

                                    Nkalaban - Profil | Út 28.4.2015 10:56:49

                                    Osobně se mi více líbilo, když byla prémiová munice opravdu za goldy, ale i na tu za kredity jsem si zvykl a také ji používám. Bohužel, díky hlouposti či vychcanosti WG, se díky tomu dějí taková "zvěrstva" jako je třeba penetrace goldové munice u T54. Navíc, opravdu nevím, zda je přínosné to, že medka probíjejí heavyny čelně, a to celkem bez problémů, bez nějakého velkého míření. Všechno toto má pouze jeden cíl, aby i špatný hráč něco prostřelil a dostal expy, aby se co nejdříve dostal na ten tier X. A pak se všichni hrozně divíme, jak to na randomu vypadá....

                                      Nmeteor - Profil | Út 28.4.2015 10:56:48

                                      vydra Lucky >> všechny MMORPG jsou žroutem času, bez výjimky :-)

                                      Dříve byla gold munice jenom za goldy a moc se s ní nestřílelo... Využívali ji hlavně hráči z dobrých klanů, kteří dostávali goldy coby žold. Samozřejmě, našli i tací "střelci", kteří si ji za goldy kupovali normálně... ale těch nebylo mnoho. Následně se zavedla gold munice za stříbrné... tudíž není problém si ji koupit, nicméně je drahá. Normální a lepší hráči si na ni vydělají celkem v pohodě a navíc, střílí s ní střídmě. Většina hráčů = rajčátka, střílejí goldy hlava nehlava, a samozřejmě prodělávají... co tedy udělají? Možnost č.1 "začnou tak nějak rozumně střílet", možnost č.2 "koupí si premiák, potažmo extrazupadupabalíček s goldy a stříbrňáky"... tak takto jsem to myslel.

                                      BTW, zavedení gold munice za stříbrné dost značně rozhodilo balanc her... a pokavad by to WGéčku nevydělávalo, tak to vrátí zpět. Což se nestalo.
                                      Možná to zní trošku konspirativně, ale IMHO to tak je. Cílem WGéčka je v první řadě ZISK, kterému se podřizuje vše... proto penetrace a damage plus minus 25% (s tím se dá fantasticky čarovat tak, aby i jelito občas prostřelilo a dalo si damage), změny Gaussovy křivky přesnosti, noskill MM, obecné zvýhodňování rajčátek...

                                      Ad. realita: ano, v reálu existovalo a existuje několik druhů munice, nicméně ve WoTku je ta mechanika střel (a damage) hodně upravena pro potřeby hry...

                                        Nvydra Lucky - Profil | Út 28.4.2015 10:42:24

                                        meteor >> Jak pomáhá zvyšovat zisk ta gold munice za stříbrné ? To jsem nepobral, ty přece vydělám v bitvách. A hledat realitu ve hře může jen naivka, jen ta podobnost třeba ve volbě munice a její účinnosti tu je. Na to jsem už dost starý, abych hledal ve hře realitu. Ale jako zloděj času se osvědčuje velmi reálně. :-)
                                        Jo a ještě jedna věc - staty . To je věc, která mě fakt nezajímá. Hraju téměř výhradně publick a tam se moc staty nahnat nedají. Nehoním si triko ani na rotách, klan s CW, .... nepotřebuji abych si zahrál pro radost, někdy pro vztek, kdy a s čím chci já.