WoT jádro MRKu

Zdar
hrajete někdo World of Tanks?
Rady, triky, módy, rekordy?
Nebo jste noobové..:-D
Autor diskuse: GRUPA - Profil , 15.4.2015 všeobecné - ostatní
Dále moderují: meteor Profil + kapr97 Profil

Hrajete v Klanu nebo sami za sebe?

A) Sólo73%

B) Klan xy..27%

Od 15.4.2015 hlasovalo 168 čtenářů.

Nmeteor - Profil | Út 28.4.2015 10:27:48

vydra Lucky >> gold munice za stříbrné je výmysl WG, který jim pomáhá zvyšovat zisk, nic jiného v tom není ;-) hrát se dá i bez gold munice, ale je třeba mít selský rozum a znát weaspoty. Třeba exwopičák "Zvedák" (momentálně u 9-TD) je známý tím, že skoro vůbec negolduje, a přesto má staty jak víno (holt je to skilla :-)) - tak jak psal Butchi. Co už sedí méně, je rozdělení pouze na 2 skupiny (idioti vs. skilleři): ještě je skupina těch, kteří gold munici nepoužívají z principu, pak ti, kteří na ni nemají a nakonec ti, kteří ani neví, že existuje (jsou to idioti, nicméně ty skupinky se tak trochu míchají).
Realitu ve WoTku nehledej, nenajdeš ji. Je to klasická arkádovka s tanky, nic víc. Mnohem reálnější je WT: GF (až na ty respawny, samozřejmě), nejlépe na obtížnost "simulátor".

    Nmeteor - Profil | Út 28.4.2015 10:22:13

    Butchi >> teda, to byl fofr :-) no nic, tak ať se ti daří a líbí v novém klanu... třeba se jednou potkáme u wopic :-) ale nezapomeň, kód IDDQD je nesmrtelnost v Doomu, ve WoTku ti prospěch nepřinese :-)

      Nvydra Lucky - Profil | Út 28.4.2015 10:07:34

      Jo. Já moc rád hraju s T 34 85, mám s ní bez pár 5 tis. bitev. Hodně mě to hází k tieru VIII a bez téhle munice bych si moc zářezů neudělal. Jo, když se jeden dostane k nepříteli z boku a má čas mířit třeba na to hnací kolo nebo zezadu na amorek ... to je jiná, jenže to vždy nevychází.
      Aktualizace 9.7 se nahrává, už aby pootevřeli dveře a mohli jsme tam vtrhnout. Venku je hnusně a hrát nejde .... :-)

        NButchi - Profil | Út 28.4.2015 9:50:45

        vydra Lucky >>
        Přesně tak, ostatně kvůli tomu je za kredity a ne za goldy.
        Nebudu střílet sedmičkovým flusbrokem typu Comet nebo VK 3002D AP do E75, kolikrát to neprojde ani z boku.
        Weakspoty je dobré znát, ale ne všechna děla jsou dost přesná na to, abys je trefil.
        V MM +2 střílím téměř jen goldy, pokud se nejedná o tank s hodně dobrým dělem (JP 2 například).

          Nvydra Lucky - Profil | Út 28.4.2015 9:36:49

          Butchi >> Podle mého B) je správně. Ta tzv. goldová munice je k mání a jen ignorant nechce připustit, že má své opodstatnění. Vždyť i ve skutečnosti, ač je tohle přirovnání možná někomu k smíchu, je v tanku naloženo několik druhů munice a je na veliteli, aby si podle cíle zvolil jaký druh munice použije ... I v tom vidím trošku reality ve hře. Pokud to někdo neuznává a řeže se střeďáčkem klasickou municí do TD, ať se nediví ... Jistě záleží i na místě, do kterého se střílí, ale to už je pro někoho vyšší dívčí :-)

            NButchi - Profil | Út 28.4.2015 9:21:28

            meteor >>
            No, už jsem tak nějak u IDDQD, včera padlo rozhodnutí.. Sorry :D

              Nmeteor - Profil | Út 28.4.2015 9:17:34

              Butchi >> neser a pojď k wopicím... takový clan tag nemá nikdo :-)

                NButchi - Profil | Út 28.4.2015 9:12:04

                vydra Lucky >>
                Goldová munice je naprosto nezbytná. Pokud ji někdo nevozí, tak je buď ultra dobrej nebo totální trouba.

                  NÉčko:-) - Profil | Po 27.4.2015 19:50:07

                  novo >> třeba naznačoval, že oni byli/jsou AFK. Třeba to ani nebylo na tebe

                    Nnovo - Profil | Po 27.4.2015 19:39:27

                    vydra Lucky >> Tak od něho mě to mrzelo,zůstali jsme sami proti čtyřem a dostali jsme všechny,on hrál dobře.Nevím co se mu nelíbilo, teď už je to jedno.

                      NOuťa 27 - Profil | Po 27.4.2015 19:31:58

                      vydra Lucky >> Dobrá práce,kamíku.

                        Nvydra Lucky - Profil | Po 27.4.2015 19:12:32

                        novo >> To neřeš, občas tam píšou lidi děsný hovadiny. Nejchytřejší jsou většinou ti první mrtví a ti co sami nic netrefili. Nebo spoteři lítají jak blázni, brzy padnou a páni s vysokými tiery, co byli zalezlí vzadu, aby je nedej bože někdo nenapálil, mají keců jak Palackej, že spoter je noob. Kempí vzadu a jen čumí a kecaj. Už to ani nečtu. Kolikrát si říkám, pro koho spotovat ... ? Podívej se frajerovi do služebního záznamu a většinou je jasno, proč tam takhle blábolí. Hlavně klid a nohy v teple. Bitev pár, účinnost palby mizerná, ale keců plno. Nebo oblíbený výkřik mrtvoly - gold noob. Omyl, byl to borec, který UMÍ využít nabídku. Proč bych nepoužil drahé střelivo, když mám střeďák a a ten chytrolín s těžákem mě může sfouknout na ránu ? Oni to borci těžko nesou, když třeba s T34-85 odrovnám IS 3 :-) Jejich blbost, že nevyužijí nabízené možnosti.
                        Módy nepoužívám, písničky a blábolení komentátora mám vypnuté.

                          NŠtípa - Profil | Po 27.4.2015 19:04:08

                          Zdarec. Také hraju. Mam i desinu, ale tam líéaj samé goldy od klaňáků a mě to nebaví. Z módů určo balíček od Aslaina, sám si nastavíš a bezva funguje. Tak pic

                            Nnovo - Profil | Po 27.4.2015 18:54:12

                            Éčko:-) >> Hm díky ,dal jsem 5 tanků a druhý v dmg,tak pak ho nechápu.Navíc jsem objel 2/3 mapy,hrál jsem s Cromwellem.

                              NÉčko:-) - Profil | Po 27.4.2015 18:50:30

                              novo >> away from keyboard. Pryč od klávesnice. Označuje se tak někdo, kdo je ve hře, ale nehejbe se, tzn, že doma třeba zrovna dělá něco jiného než že by seděl u počítače a hrál.

                                Nnovo - Profil | Po 27.4.2015 18:47:11

                                Pánové prosba,jsem už starý pes a cizinecky neumím.Psal mi kluk ve hře AFK?,co to znamená prosím.

                                  NButchi - Profil | Po 27.4.2015 16:20:37

                                  Tak jsem byl kontaktován z IDDQD, dám s nima odřad a uvidí se..
                                  Ten klantag je parádní :-))))

                                    NButchi - Profil | Po 27.4.2015 16:19:05

                                    paia >>
                                    Myslíš 105 L/68, co je vyzkoumané z Tigera II?
                                    Jako žádná sranda to asi nebude, ale je dost přesné, takže se dá trefit weakspot.
                                    Když to osolíš vitamínem G, mělo by to jít. Ostatně to tak dělám s KT, když zahučím mezi desítky.

                                      Npaia - Profil | Po 27.4.2015 16:16:51

                                      u E75 je akorát naprd, pokud nemáte top dělo, i to IX před tím topovým je v X bitvách totálně nepoužitelny.

                                        Nkalaban - Profil | Po 27.4.2015 16:01:50

                                        Minulej týden jsem opět zakoupil E75 a musím říct, že ten tank je prostě absolutně skvělej! Nemám na něm tedy nic moc staty, ale je to kvůli tomu, že jsem jej hodně hrál ve svých začátcích a neuměl správně využít potenciál toho tanku. Zrovna včera jsem na něm splnil poslední úkol na 10 tis nastřílého + obdrženého dmg, měl jsem odraženo cca 7300. Bohužel, i přesto jsem nakonec umřel a tím pádem nesplnil sekundární úkol, takže znovu... :D