Klub fanoušků Trabucco

Diskuze pro fanoušky značky Trabucco.
Autor diskuse: MartenBear - Profil , 8.3.2015 všeobecné - náčiní, doplňky
Dále moderují: chřenovák Profil + Pafka Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Pafka - Profil | So 13.6.2026 23:23:56

►►► Produktový katalog Trabucco pro rok 2026 (ENG): ◄◄◄

https://issuu.com/trabucco_ita/docs/trabucco_fishing_-_2026_product_catalog_-_english

    plavan - Profil | So 14.3.2015 13:16:12

    chřenovák >> já, jestli se dám trochu dokupy, tak bych jel na Elbo zejtra, s Přemkem.

      chřenovák - Profil | So 14.3.2015 13:07:29

      Jedu do Sedlčanek to zkusit☺☺

        plavan - Profil | So 14.3.2015 12:06:38

        ladus2706 >> tu laminátovou jsi zlomil ? Celou sadu čtyř špiček na TXL Supreme jsem viděl za 1168 korun.

          ladus2706 - Profil | So 14.3.2015 11:20:20

          Tak sem byl minulý víkend poprvé s novýma prutama (Sygnum TXL Supreme Feeder 90g) je to bomba potahal sem i kapříka, ale když sem vytahoval poslední krmitko z vody zlomil sem špičku light. Z nepochopitelných důvodů se zlomila. A original neni k sehnání protože Trabucco prý dodává už jen kompletní sady špiček za nějakých 1500,- a to nejsem magor...pěkně na ho..o

            chřenovák - Profil | So 14.3.2015 10:23:48

            Bear >> MartenBear - 14.3.2015 10:13:08 >> Zítra rano jedu do Dunajské Stredy snad bude na dalnici klid

              MiPo - Profil | So 14.3.2015 10:14:04

              chřenovák >> tady občas poletuje ten bilej sajrajt

                MartenBear - Profil | So 14.3.2015 10:13:08

                chřenovák >> To bud rad, ze jen prsi. Tady snezi...:-( Moje vyprava na ryby je take ohrozena, ale spis kvuli praci. Ted si nemohu vzit ani dovcu.

                  chřenovák - Profil | So 14.3.2015 10:09:22

                  Bear >> MartenBear - 14.3.2015 9:21:09 >> Celej blatník je sříknutej.Venku prší chtěl jsem někam na ryby☻

                    MartenBear - Profil | So 14.3.2015 9:21:09

                    chřenovák >> To vypadá na dobře odvedenou práci. I ta cena není tak hrozná.

                      standas - Profil | Pá 13.3.2015 23:10:52

                      Plžík >> musíš mít samosklopná. :-)))

                        Plžík - Profil | Pá 13.3.2015 21:57:52

                        Nachos >> Na to jsem moc línej obýhat auto sklápět je.

                          Nachos - Profil | Pá 13.3.2015 21:45:13

                          Plžík >> o zrcátkách bych mohl vyprávět...od té doby co obě sklápím tak je klid..asi to ty blbečky neláká.

                            Plžík - Profil | Pá 13.3.2015 21:35:26

                            chřenovák >> A je to jako nový. Lidi jsou svině, taky mám auto odřený, už mi propíchli pneu nožem a ukopli zrcátko. Chytit toho magora, tak ho pověsím za koule do průvanu.

                              chřenovák - Profil | Pá 13.3.2015 21:25:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                chřenovák - Profil | Pá 13.3.2015 20:10:17

                                Ladináč >> Za 500kč

                                  Ladináč - Profil | Pá 13.3.2015 20:09:31

                                  chřenovák >> kolik te stalo striknuti auta?nekdo mi taky dneska opisoval predek.

                                    chřenovák - Profil | Pá 13.3.2015 20:03:35

                                    standas >>

                                      plavan - Profil | Pá 13.3.2015 19:29:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        standas - Profil | Pá 13.3.2015 17:02:11

                                        chřenovák >> Tak to je dobře. :-)