Klub fanoušků Trabucco

Diskuze pro fanoušky značky Trabucco.
Autor diskuse: MartenBear - Profil , 8.3.2015 všeobecné - náčiní, doplňky
Dále moderují: chřenovák Profil + Pafka Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NPafka - Profil | So 13.6.2026 23:23:56

►►► Produktový katalog Trabucco pro rok 2026 (ENG): ◄◄◄

https://issuu.com/trabucco_ita/docs/trabucco_fishing_-_2026_product_catalog_-_english

    Nkubah - Profil | So 14.3.2015 17:07:47

    plavan >> ten prut mám rád, jako jediné Trabucco mi zůstal...

      Nplavan - Profil | So 14.3.2015 16:59:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Lálos >> tady je v akci Antrax Bomb 3 metry

      https://www.youtube.com/watch?v=ME7oT3r5aRk

        NLálos - Profil | So 14.3.2015 16:56:11

        lubpro >> není mu moc co vytknout, klidně ho vem, pěknej tenkej proutek s progresivní akcí :) jinak bomb 3,0m je sice univerzálnější, ale už to není takovej zážitek u malých ryb :)

          NColasrumem - Profil | So 14.3.2015 16:13:59

          Nachos >> Já nepotřebuju kůl místo prutu, ale když bude třeba se do něj opřít a otočit 13kg kapra.

            NColasrumem - Profil | So 14.3.2015 16:11:08

            černásmrt >> Pruty jsou krásný, ještě si je potřebuju osahat. Koukal jsem i na Delphin long shot, ale ty si nikde neosaham, škoda.

              Nčernásmrt - Profil | So 14.3.2015 15:28:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Colasrumem >> Měl jsem ho, na velkou řeku nebo cílený lov velkých ryb to bude to pravé, pro mě už to byl moc "humpolácký" prut, 100g krmítko to hází jako nic, novější verze TXL mi přijde mnohem příjemnější.

                NColasrumem - Profil | So 14.3.2015 15:16:45

                Bear >> MartenBear - 14.3.2015 15:14:07 >> V pohodě, já jen, že ten prut vůbec neznam. A popis o něm nic moc.

                  NMartenBear - Profil | So 14.3.2015 15:14:07

                  Colasrumem >> Ja tu chapu, lec mi prislo zrochu srandovni ptat se, zda jeden z nejvykonejsich feederu vytahne velikou rybu:-) Nic ve zlem, jen mi to prislo divne.

                    NNachos - Profil | So 14.3.2015 15:07:02

                    Colasrumem >> ahoj , sice ho nemám ,ale mám Daiwu aqualite 4,20 150g a vytáh bych s ní z vody parník. tyhle pruty mají obrovskou sílu.

                      NColasrumem - Profil | So 14.3.2015 15:06:57

                      Bear >> MartenBear - 14.3.2015 14:56:40 >> Větší rybou pochopitelně myslím cíleně 10kg +, což s lightem není žádná hitparáda.

                        NMartenBear - Profil | So 14.3.2015 14:56:40

                        Colasrumem >> Větší ryby zvládne i nějaké lightko, natož TXL. U tohoto prutu půjde spíše o daleké náhozy, ve kterých bude excelovat.

                          NMartenBear - Profil | So 14.3.2015 14:42:16

                          lubpro >> Z mého pohledu je picker jen pro ty, kteří doopravdy vědí, proč si picker pořizují. Pokud patříš k těm, kteří s pickerem nemají zkušenost a chtějí jen "chytat jemně", tak ti bude připadat daleko praktičtější nějaký feeder typu light. Třeba Bomb, který jsem tu včera popisoval, co se týče zpracování.

                            NMartenBear - Profil | So 14.3.2015 14:40:33

                            kubah >> Proč myslíš?

                              Nkubah - Profil | So 14.3.2015 14:36:27

                              MartenBear - >> úplně stejné = propagace Vipy.

                              To se nemusela původní Petrova diskuse zavírat.

                                NColasrumem - Profil | So 14.3.2015 14:28:50

                                Zdravím, nemá někdo zkušenost s Sygnum TXL Feeder 4,20m HH? Jde mi o to použít ho místo klasického kaprového prutu i na větší ryby.

                                  Nladus2706 - Profil | So 14.3.2015 14:21:13

                                  plavan >> Jo tu laminatovou a i 1168 se mi zda teda dost....

                                    Nlubpro - Profil | So 14.3.2015 13:44:26

                                    plavan >> díval jsem se na diskuzi "http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=733808" a tam má docela slušné hodnocení.

                                      Nplavan - Profil | So 14.3.2015 13:25:44

                                      lubpro >> mne Preclíková řada úplně minula, jestli potřebuješ jemňoučkej prut, tak asi nestřelíš vedle, ale s třímetrovým bombem bys byl univerzálnější.

                                        Nlubpro - Profil | So 14.3.2015 13:23:20

                                        Zdravím fanoušky Trabucca, chtěl bych na jaro nějaký picker a tak se ptám zda mi doporučíte tento Precision XT Pro Picker 2,70 35g. díky

                                          NMiPo - Profil | So 14.3.2015 13:18:59

                                          plavan >> jeďte zítra do Brandejsa tam bude po dnešku nakrmeno