Klub fanoušků Trabucco

Diskuze pro fanoušky značky Trabucco.
Autor diskuse: MartenBear - Profil , 8.3.2015 všeobecné - náčiní, doplňky
Dále moderují: chřenovák Profil + Pafka Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NPafka - Profil | So 13.6.2026 23:23:56

►►► Produktový katalog Trabucco pro rok 2026 (ENG): ◄◄◄

https://issuu.com/trabucco_ita/docs/trabucco_fishing_-_2026_product_catalog_-_english

    Nchřenovák - Profil | Pá 13.3.2015 16:02:51

    standas >> To bylo u nás v práci☻,Už to mam stříknutej blatník

      Nstandas - Profil | Pá 13.3.2015 12:46:32

      chřenovák >> pěknej tuning, lidi jsou svině:-( Ještě že parkuju na uzavřeným dvoře s kamerami. :-)

        NHawk123 - Profil | Pá 13.3.2015 11:46:24

        Má někdo zkušenosti s pruty catgear od trabucca? Zajímá mě firebal, chci ho na lod´na sumíky.

          NLálos - Profil | Pá 13.3.2015 0:19:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Tak jsem byl dnes v krámě a přinesl si konečně delší dobu chtěnej proutek, Antrax bomb :) Hned na začátku mě ale mírně zlomil Neox bomb 3m, kterej byl za litřík s celokorkem rukojetí a krásně tenkým blankem, což je něco na mě :). To spíš později Antrax mě překvapil, čekal jsem jej tenší. Neox je ale dvoudíl (což by zas tak nevadilo), ale zmátla mě odhozovka 10-30g, a jelikož jsem šel pro Antraxe jakože krátký médíčko, ani jsem jej neroztahoval, tak doufám, že to nebyla chyba a Neox je spíš opravdu jako picker. Mno a pak samozřejmě došlo na porovnání Antraxe a novýho Precision bomba. 100 Kč rozdíl je nic, tak jsem je oba hezky prošvihal s tím, že se pak rozhodnu. Na pohled jsou blanky úplně stejný, tloušťka a design totožnej. Rozdíl je v rukojeti, která je u Precisiona pro mě škaredá, koncovka přímo hnus, držák navijáku a mechovka vypadají a i pocitově lacině. Nicméně oproti Antraxovi je rukojeť o něco kratší. Další je rozdíl je v rozmístění oček, který jsou od sebe jinak rozmístěný. Co se týče akce, je tam mírný rozdíl. Jak už psal plavan, Antrax je gumovější, jde hned do paraboly, u Precisiona to jde pomalejc, je tedy mírně tužší, takže spíše semiparabola, ale ne nijak výrazná. Byl jsem rozhodlej pro Antraxe, (i proto, že jsem chtěl, aby mi hezky ladil k pickeru Antrax :) ) ale pak mi zavrtaly hlavou špičky. Precision je má rozhodně lepší, jsou všechny červený (mám rád) a rozhodně jemnější, označení 1, 1,5 a 2oz, Antrax má trochu nepochopitelně 1,2,3 oz a i stejný označení mi přišlo trochu tvrdší. Nakonec jsem ale vzal stejně Antraxe, protože se mi celkově líbil víc :) Úplně spokojenej bych byl mít Antraxe se špičkama z Precisiona :D A trochu ve mě pořád vrtá ten Neox bomb :D Každopádně se těším, až ho odzkouším u vody :)

            Nfalach - Profil | Čt 12.3.2015 22:29:32

            plavan >> jj, používám ho na jakýkoliv způsob lovu. I jako klasický kaprák ve stojanu s pípákama a paráda. Prostě univerzální prut. To jsem přesně chtěl. Před koupí loni na jaře jsem svůj požadavek konzultoval s klukama ve Vipě a tenhle po jejich doporučení je mým nerozlučným společníkem. Odhadli to luxusně. :)

              NNachos - Profil | Čt 12.3.2015 22:27:34

              falach >> rozumím...taky se bojím když mám nový klacek :) ..díky za info :)

                NFRANK71 - Profil | Čt 12.3.2015 22:25:31

                plavan >> celou sezonu:)

                  Nfalach - Profil | Čt 12.3.2015 22:23:07

                  Nachos >> Zatím jsem nejvíce házel s 80g krmelcem a cca 50m. Moc zkoušek jsem s tím nedělal. Bojím se do toho hodně opřít, ale časem určitě :)

                    Nplavan - Profil | Čt 12.3.2015 22:22:40

                    falach >> ale to platí skoro o každém feederu od velkejch hráčů, nejenom o čibuku. U Daiwy a šíma jsem taky neviděl heavy feeder, kterej by " nefeederoval " . Udělat ráhno není těžké a bylo by to určitě i levnější, ale feeder musí zůstat feederem. Proto i feeder s tak vysokou odhozovkou je pořád měkčí než parmovej speciál či kaprák.

                      Nčernásmrt - Profil | Čt 12.3.2015 22:21:44

                      plavan >> Dvouuncovku na MRX MP je geniální na 45g method krmítko, dá se krásně vyšponovat.

                        Nfalach - Profil | Čt 12.3.2015 22:20:31

                        plavan >> No asi máš pravdu, zas tak zkušeností nemám abych to posoudil. Ale tak jak to je je to paráda. Teď jsem byl namočit pruty a cejnkove a plotičky s Light špičkou mlátili jako o život.

                          NNachos - Profil | Čt 12.3.2015 22:18:51

                          falach >> a dejme tomu středně velké krmítko o gramáži 100g + futro dokáže také ještě slušně odhodit nebo už je potřeba dát bacha.? Jde mi o to žě mám Daiwu Aqualite 150g a s tou to 100g krmítko odhodim na cca 35metru...ale chtěl bych dál :)

                            Nfalach - Profil | Čt 12.3.2015 22:17:57

                            plavan >> Plavane, vím o tvém rameni. To co píšeš o Chřenovákovi a co jsi viděl je naprostá pravda. :)

                              Nplavan - Profil | Čt 12.3.2015 22:17:51

                              falach >> jemnější špička by to přetížení při náhozu nevydržela. Ta by dopadla jako dvouuncovka na MRX-V 13MP.

                                Nplavan - Profil | Čt 12.3.2015 22:16:21

                                FRANK71 >> a budeš ho zkoušet na pasivku jako Falach poslední tejden, že jo ? :-))) Já už nevyfasuju nic.

                                  Nfalach - Profil | Čt 12.3.2015 22:15:08

                                  Nachos >> Ano já osobně mohu potvrdit. Daleké náhozy nejlépe s krmelcem 40 - 50g. Klasic olovo hruška 50 - 60g. Nejdále olovo 40g 100m. Krmítka Dalekonosná krmítka - Easy Speed Feeders jsem pořídil a myslím že to bude lítat ještě dál :).
                                  Možná bych měl jednu výtku. Jemné chytání je taky supr, jen by možná mohla být čtvrtá špička ještě jemnější než Light. Ale i tak je to OK.

                                    NFRANK71 - Profil | Čt 12.3.2015 22:13:47

                                    plavan >> tak si jeden vyfasuj a ja ti ho tuto sezonu vyzkousim.:D

                                      Nplavan - Profil | Čt 12.3.2015 22:08:14

                                      falach >> já ho nemám, tak ti toho moc neřeknu. Já už třináctistopej feeder s mým ramenem neutáhnu. Jen snad, že mi přijde škoda, chytat s ním jen stylem jako s kaprovým prutem. Výhoda toho feederu mi spíš připadá v tom, že dokáže odhodit do vody " půl autobusu " a zaznamenat malej záběr plotičky, stejně jako dokáže z vody vytáhnout tu půlku autobusu :-))))))))))) Viděl jsem Chřenováka, jak na to chytal i cejnky z 60m od břehu.

                                        NNachos - Profil | Čt 12.3.2015 22:06:01

                                        falach >> a je to opravdu tak jak mi tvrdil prodejce , že dokáže odhodit slušně nesmysl gramů a zároven je dostatecne jemnej na lov plotiček na 50m+ ?

                                          Nfalach - Profil | Čt 12.3.2015 22:04:38

                                          plavan >> Plavane, já je mám :) jen bych stále nenažraně rád slyšel další názory :)